Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i mult

poruka: 8
|
čitano: 5.170
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i mult".
15 godina
offline
Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i mult

Rising Storm 2 meni jedna od najdražih pucačina. Malo je teže probaviti igru jer kažnjava svaki krivi korak, ali kad se navikneš razvaljuje

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i
Abzu je već bio ako se ne varam.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i
Jack Sparrow kaže...

Rising Storm 2 meni jedna od najdražih pucačina. Malo je teže probaviti igru jer kažnjava svaki krivi korak, ali kad se navikneš razvaljuje

 Znači daješ preporuku? Nisam isprobao i baš mislio, e ovo ću preskočiti (već sam skoro deset igara "zakapario", a do sada samo dvije krenuo doista i igrati).

 

Meni je Bad Company 2: Vietnam ekspanzija bila vrlo draga zbog atmosfere i glazbe, iako igra nije bila baš nešto popularna...

...
15 godina
offline
Re: Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i
Miro kaže...
Jack Sparrow kaže...

Rising Storm 2 meni jedna od najdražih pucačina. Malo je teže probaviti igru jer kažnjava svaki krivi korak, ali kad se navikneš razvaljuje

 Znači daješ preporuku? Nisam isprobao i baš mislio, e ovo ću preskočiti (već sam skoro deset igara "zakapario", a do sada samo dvije krenuo doista i igrati).

 

Meni je Bad Company 2: Vietnam ekspanzija bila vrlo draga zbog atmosfere i glazbe, iako igra nije bila baš nešto popularna...

 Igra je neki balans između battlefield i ARME. Ali nije opet tolko harcore kao ARMA jer je dosta pojednostavljena igra, a opet ne call of duty pojednostavljena.

Padaš od jednog ili dva metka, krvariš ako te pogode u ruku. Često umireš od strane napalma kojeg pozove zapovjednik, metak probija zidove. Dosta često umireš od neviđenog protivnika,  pa zato kažem možda teško za probaviti jer nije kao standardni FPS gdje bježiš okolo non stop i sve ovisi o refleksu. Taktika, skrivanje i dobra pozicija na mapi igraju ulogu.

 

A atmosfera u igri je vrhunska kao i u Rising Storm 1. Ponekad baš imaš feeling kao da si u kaosu rata haha

12 godina
offline
Re: Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i
Miro kaže...

 

Meni je Bad Company 2: Vietnam ekspanzija bila vrlo draga zbog atmosfere i glazbe, iako igra nije bila baš nešto popularna...

 Najbolji MP FPS ikad! I ekspanzija je odlična.

14 godina
offline
Re: Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i
Dal se rising storm može igrati sa ekipom sa steama ili su zasebni serveri?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i
Dal se rising storm može igrati sa ekipom sa steama ili su zasebni serveri?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Epic ovog tjedna dijeli opuštajuću avanturu i
Diablo86 kaže...
Dal se rising storm može igrati sa ekipom sa steama ili su zasebni serveri?

 ima dedicated servere koje hostaju igrači ili sam developer

 

Sad pitanje kako će se modovi skidati, jer igra ima moddin community koji radi dosta novih mapa i modova

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2020 10:05 (Jack Sparrow).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice