Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, želi

poruka: 9
|
čitano: 2.615
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, želi ".
16 godina
offline
Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, želi

previše je tih retardiranih aplikacija za komuniciranje, a sve jedna gora od druge... Trebalo bi napraviti jednu koja to sve objedinjuje i bok.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, želi

Ako je ovo tek sad izašlo, zašto na Microsoft Store vidim recenzije iz 2016 godine??

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 10:17 (AFARON).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, ž

imaš Trillian messager..

Cole
16 godina
moderator
offline
Re: Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, ž
AFARON kaže...

Ako je ovo tek sad izašlo, zašto na Microsoft Store vidim recenzije iz 2016 godine??

 Treći pasus u tekstu, završni dio rečenice u zagradi...

...
16 godina
offline
Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, želi

lol zasto bi ijedna ozbilnja firma koristila facebook za sastanke i videokonferencije? pucanj u mozak

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, ž
nixass kaže...

lol zasto bi ijedna ozbilnja firma koristila facebook za sastanke i videokonferencije? pucanj u mozak

 

Ima mnogo neozbiljnih

16 godina
moderator
offline
Re: Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, ž
Aldo kaže...

previše je tih retardiranih aplikacija za komuniciranje, a sve jedna gora od druge... Trebalo bi napraviti jednu koja to sve objedinjuje i bok.

 Imaš takvih klijenata izvedenih u electronjs-u. Nažalost, spore su i ne podržavaju većinu dodatnih mogućnosti koje nude pojedini protokoli. 

12 godina
neaktivan
offline
Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, želi

Koji k je Zoom? Nisam čuo za njega dok se nije počelo objavljivati o sigurnosnim problemima u zadnjih par dana...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebook izdao desktop aplikaciju Messenger, želi

Ja ovo imam vec par godina instalirano...

 

EDIT: Sad sam naso neku beta verziju na storu izgleda skoro pa identicno ko ova stara samo kaj ima dark mode, i da prebacivanje iz fullscrena u window mode bas i neradi

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2020 4:05 (R4zOR229).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice