Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp

poruka: 18
|
čitano: 5.504
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp ".
15 godina
offline
Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp

...čime ću i konačno odustat/ugasit WhatsApp profil (Messenger i ne koristim, Instagram jako, jako rijetko).

Know your world.
 
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Takodjer. Telegram i bbm su jednako dobri.
12 godina
protjeran
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
escobar_ kaže...

...čime ću i konačno odustat/ugasit WhatsApp profil

 Zbog čega točno?

 

Chico12 kaže...
Takodjer. Telegram i bbm su jednako dobri.

Koja je svrha koristit nešto što nitko ne koristi? Dopisivat ćeš se sam sa sobom?

Instaliram taj telegram i nitko od mojih 180 kontakata se ne pojavi na spisku.

Uninstall.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 8:18 (bill_jobs).
10 godina
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Slazem se, ali vremenom ljudi cuju za alternative i pocnu ih koristiti. Isto su poceli i viber i whatsapp. Dosta osoba sa mojih kontakata koristi telegram, bbm manje.
8 godina
neaktivan
offline
Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp

Bec vidim tuzbe u EU. Vec su ih gonjali kad su povezali korisnile instagrama i fejsa, ti prepprucivanjea nisu smijeli zbog nekih antimonopolistickih zakona.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
dakle nakon sta su me otjerali s facebooka, s instagrama sad ce i whatsapp unistit, telegram ftw
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 9:21 (Chibbo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp
Treba napraviti jedinstveni protokol za komunikaciju i pospajati komunikaciju između Messengera, WhatsAppa, Vibera, Telegrama, Signala i Hangoutsa. Tako da mogu imati jednu aplikaciju i slati poruke svima na Viber ili Telegram ili WhatsApp.
I`m silicon-based life-form
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Ma samo to cekam.... i one kretenizme od trpanja sveg i svaceg...i probaj ovo probaj ono... de odjebi ocu samo poruku da posaljem i amen...
VenAtoR#2231
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
End to end enkripcija? My ass. Kako onda fejs pregledava naše poruke (fejs, whatsapp, Instagram) da bi slao ciljane reklame? Očito imaju ključ, gazda vidi sve vaše poruke. Zato, pamet u glavu i koristite Signal, koji je kriptiran kak se spada, nema ključa kod nikoga osim vas.
 
1 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp

"postavlja se i pitanje dijeljenja i osiguravanja privatnih podataka korisnika"

- Ne

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp

Sjećam se prije, dok je WhatsApp bio manje popularan, uživao je status kralja ovdje na forumu. Dok je postao mainstream, svi prelaze na taj neki telegram. 


Kad on bude mainstream, opet ćete naći neki app koji nitko ne koristi. Tu postoji neka potreba biti drugačiji, valjda onda ekipa ima osjećaj da je bolja od drugih?

Moj PC  
13 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Zastoooooo?😤😠🤦🏻‍♂️
Izgleda da cu morat i od ovoga apps odustat.
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Cordas kaže...

Sjećam se prije, dok je WhatsApp bio manje popularan, uživao je status kralja ovdje na forumu. Dok je postao mainstream, svi prelaze na taj neki telegram. 


Kad on bude mainstream, opet ćete naći neki app koji nitko ne koristi. Tu postoji neka potreba biti drugačiji, valjda onda ekipa ima osjećaj da je bolja od drugih?

Slazem se s tobom sto se tice buntovnistva. Medjutim, koristim sve skoro sto postoji (osim Signala) i Telegram je daleko najbolji chat program. S onima koji su na Telegramu (10-15 redovnih ljudi) se dopisujem na Telegramu, s onima koji su na Viberu (opet 10-15 ljudi) na Viber, a ostali su na WhatsAppu i Mesengeru. Drugi se tesko prilagodjavaju pa se ja prilagodim njima. Ne kuzim da ekipa koja je na Bugu nema instalirano barem 100-tinjak appova na svom mobu, medju ostalima i Telegram i Viber.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Meni je Telegram čisto ok, ali ga jako malo prijatelja koristi. S druge strane većina koristi Viber koje je najgore smeće od dostupnih opcija.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp

Probajte jedan manje poznati servis - SMS. Ima sve što želite (dostupno svim vašim kontaktima), tj. nema ništa (nula dodataka, čak ni ne lažu da imaju enkripciju).  

...
Moj PC  
5 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Problem je sto je SMS skuplja opcija ako je usporedjujemo sa internet IM i nema multimedije ...
King in the castle, king in the castle ...
11 godina
online
Facebook planira spojiti svoj Messenger, WhatsApp

Jel ima facebook neku korisnkcku podrsku ili nesto kako da ih kontaktiram?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Facebook planira spojiti svoj Messenger, Whats
Ima, prije nekih 3 mj sam im poslao upit za problem jer je vađenje arhive zapelo(trajalo je tada oko 10 dana). Do dan danas nisu odgovorili.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice