Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

poruka: 23
|
čitano: 12.338
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Flight Simulator - nije baš dobro počelo...".
5 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
Sad je postalo popularno svoje frustracije liječiti sa neopravdano niskim ocjenama...tu i tamo bacim pogled na ove koji daju niske ocjene za razni software and hardware...što sve neki napišu zašto su dali nisku ocjenu... zapitaš se s koje strane vrata započinje vrapče
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 1 hvala 0
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

Nisam provjerio ali ovdje bi svakako dobro došao GeForce Now (ukoliko podržava istu) jer umjesto da vam skida 150Gb + updateove, vi upalite streaming i cijeli download se završi u roku 30 sekundi.

A budući o kakvoj se vrsti igre radi, niti latencija nije problem. A brzina interneta potrebna za real time download mapa i podataka ... fijuuuuuuuuuuu.

 

 

Samo moje skromno mišljenje, s "next gen" naslovima game streaming će imati sve više i više smisla. Doista, tko još ima volje čekati da mu downloada 100+ Gb, koliko danas iznosi prosječna AAA igra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
ludizao kaže...

Ovo je bilo sasvim očekivano. Žao mi je što u kladionicama nema opcija da će se o FS-u na dan lansiranja objaviti baš ovakav tekst. Zaradio bih novac bez i najmanjeg riskiranja 

 ne bi zaradio jer bi koeficijenti bili nikakvi... pa nisu kladionice vesla sisale ;)

 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
Igra od 100gb mi je cca 5ipo sati.... stavim skidat preko noći i ne vidim nikakav problem u tome
15 godina
online
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Nisam provjerio ali ovdje bi svakako dobro došao GeForce Now (ukoliko podržava istu) jer umjesto da vam skida 150Gb + updateove, vi upalite streaming i cijeli download se završi u roku 30 sekundi.

A budući o kakvoj se vrsti igre radi, niti latencija nije problem. A brzina interneta potrebna za real time download mapa i podataka ... fijuuuuuuuuuuu.

 

 

Samo moje skromno mišljenje, s "next gen" naslovima game streaming će imati sve više i više smisla. Doista, tko još ima volje čekati da mu downloada 100+ Gb, koliko danas iznosi prosječna AAA igra.

 

Onaj tko ima dobar link za streaming će ionako brzo skinut tih 100GB na optici.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Nisam provjerio ali ovdje bi svakako dobro došao GeForce Now (ukoliko podržava istu) jer umjesto da vam skida 150Gb + updateove, vi upalite streaming i cijeli download se završi u roku 30 sekundi.

A budući o kakvoj se vrsti igre radi, niti latencija nije problem. A brzina interneta potrebna za real time download mapa i podataka ... fijuuuuuuuuuuu.

 

 

Samo moje skromno mišljenje, s "next gen" naslovima game streaming će imati sve više i više smisla. Doista, tko još ima volje čekati da mu downloada 100+ Gb, koliko danas iznosi prosječna AAA igra.

GeForce Now su mokri snovi snovi za svakog ljubitelja MSFS2020 jer koliko sam pročita samo na ovim slikama jedan lik kaže "Ako mislite da imate dovoljnu snažnu grafičku karticu za FS - nemate".

Što se tiče brzine skidanja igre i sl. to smo davnih dana riješili 1GbpE i u DS i US kanalu  

16 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
HCMAA kaže...
Sad je postalo popularno svoje frustracije liječiti sa neopravdano niskim ocjenama...tu i tamo bacim pogled na ove koji daju niske ocjene za razni software and hardware...što sve neki napišu zašto su dali nisku ocjenu... zapitaš se s koje strane vrata započinje vrapče

 Ako je netko dao 70 eura za igru koja se svako malo rusi ili smrzava, ili ju ne moze ni pokrenuti jer se instalacija ne moze zavrsiti, a ne moze ju vise ni refundati jer je za vrijeme instalacije proslo preko 2 sata "igranja", sto mu drugo ostaje nego dati nisku ocjenu i eventualno spasiti nekog drugog iste sudbine? Vecina takvih i daju bolju ocjenu jednom kad su bugovi popravljeni i igra se moze normalno igrati

Ne pisem iz osobnog iskustva, nisam kupio FS niti planiram, ali mogu zamisliti kako bih se ja osjecao u toj situaciji

15 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
macgyver kaže...
* * *

 Ako je netko dao 70 eura za igru koja se svako malo rusi ili smrzava, * * *

Samo se idiot ili moron ili debil ili kreten, kako želiš (stručni medicinski izrazi) može se pretplatiti ili kupiti igru koja tek izlazi za XY tjedana (mjeseci).
I da, ljudi su sve više inertni i masom povođeni kao nikada prije. Lupati negativne recenzije sada je "in".

I na kraju, jesi li kupio igru? Jesi li ili nisi?

16 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
Envy kaže...
macgyver kaže...
* * *

 Ako je netko dao 70 eura za igru koja se svako malo rusi ili smrzava, * * *

Samo se idiot ili moron ili debil ili kreten, kako želiš (stručni medicinski izrazi) može se pretplatiti ili kupiti igru koja tek izlazi za XY tjedana (mjeseci).
I da, ljudi su sve više inertni i masom povođeni kao nikada prije. Lupati negativne recenzije sada je "in".

I na kraju, jesi li kupio igru? Jesi li ili nisi?

 Jesi procitao post do kraja? Rekao sam da nisam kupio niti planiram

I slazem se da ne treba preorderati igre, ni ja nikad ne preorderam. Ali to nije poanta ove rasprave

 

Ali ako je nekog toliko zanimala igra da ju je htio igrati odmah prvi dan cim izadje i onda ne moze zbog bugova, ima puno pravo dati negativni review

 

Lupati negativne recenzije je "in"? Isto tako je in izbaciti polugotovu igru i tretirati kupce kao beta testere. Pa dok se developeri tako ponasaju, dobivat ce negativne recenzije

 

Again, ja nikad ne preorderam, uvijek cekam par mjeseci prije kupnje tako da u pravilu igre koje igram nemaju bugova jer su vec svi ispeglani, ali ne kuzim sta vas smetaju negativne recenzije. Kupac daje svoje novce i ako za te novce nije zadovoljan kupnjom (bilo da mu se igra ne svidja, bilo zbog tehnickih problema), ima pravo reci svoje misljenje i mozda nekog drugog spasiti da ne kupi sranje. Da se developeri vise potrude prije nego izbace igru, dobivali bi manje negativnih recenzija

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 11:43 (macgyver).
15 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
macgyver kaže...
Envy kaže...
macgyver kaže...
* * *

 Ako je netko dao 70 eura za igru koja se svako malo rusi ili smrzava, * * *

Samo se idiot ili moron ili debil ili kreten, kako želiš (stručni medicinski izrazi) može se pretplatiti ili kupiti igru koja tek izlazi za XY tjedana (mjeseci).
I da, ljudi su sve više inertni i masom povođeni kao nikada prije. Lupati negativne recenzije sada je "in".

I na kraju, jesi li kupio igru? Jesi li ili nisi?

(1) Jesi procitao post do kraja? Rekao sam da nisam kupio niti planiram

I slazem se da ne treba preorderati igre, ni ja nikad ne preorderam. Ali to nije poanta ove rasprave

 

(2) Ali ako je nekog toliko zanimala igra da ju je htio igrati odmah prvi dan cim izadje i onda ne moze zbog bugova, ima puno pravo dati negativni review

 

(3) Lupati negativne recenzije je "in"? Isto tako je in izbaciti polugotovu igru i tretirati kupce kao beta testere. Pa dok se developeri tako ponasaju, dobivat ce negativne recenzije

 

(4) Again, ja nikad ne preorderam, uvijek cekam par mjeseci prije kupnje tako da u pravilu igre koje igram nemaju bugova jer su vec svi ispeglani, ali ne kuzim sta vas smetaju negativne recenzije. Kupac daje svoje novce i ako za te novce nije zadovoljan kupnjom (bilo da mu se igra ne svidja, bilo zbog tehnickih problema), ima pravo reci svoje misljenje i mozda nekog drugog spasiti da ne kupi sranje. Da se developeri vise potrude prije nego izbace igru, dobivali bi manje negativnih recenzija

U svemu se slažem sa tobom pa da se i službeno složim kroz komentare.

(1) Nisam pročitao post do kraja ali govorio sam u globalu za preordanje. Koja je poenta kometarisanja na vijest.. pa eto da se nešto kaže.

(2) Ja da sam preordao igru i istu ne mogu da igram telefon u MS-u ne bi prestao da zvoni. Ali da netko ima pravo dati negativni review - definitivno ima pravo. Ali po meni, dati negativni interview zato što mu 2080 nije dovoljna i to dati 1 od 5 zvijezdi - nije baš pravedno. Svi smo znali da je igra enormno zahtjevna o tome se pričalo mjesecima.

 

(3) To je sve začarani krug. Ljudi preordaju igre, developeri izbace igru koja ne funkcioniše. Ja se ne sjećam da sam imao probelma sa Unreal Tournamentom (čak i sa čuvenim no-CD ut.exe crackom), niti sa Age of Empiresom (MS-ov produkt), niti sa Protal 1 i 2, pa ni samim Half-Lifeom (i 2 sve epizode). Nisam imao ni problema sa Destiny 2 gdje od sati i sati da ne kažem dana i dana igranja nisam imao niti jedan "glič". To što je sada sve hyperprodukcija nije do mene. Ako je nešto dobro - o tome će svi znati. 

(4) Afain, I agree - Next - Finish - Play
I na kraju možda i nisam ispao fer u gornjem komentaru. Negativnih kometara treba i to od običnih smrntnika (ne od recezenata) jer obični smrtnicu su idioti koji su preordali igru i sada su "limbu". Pametan čovjek će valjda znati šta i kad kupuje. A malo mi nije ni jasno ovo preoradnje igara sa MS Azure sevisa. Pa nije to besplatni GTA V (po meni precjenjeno smeće koje igraju maloumna djeca) koji je srušio servere.

Microsoftu palac dole za start. Za sada.

6 godina
offline
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

Par recenzija koje sam vidio na steamu nije bilo direktno vezano uz performanse.

Generalno se ljudi buno sto moraju skinui MS Launcher da bi skinuli igru a vrijeme provedeno u Launcheru Steam smatra "odigranim vremenom" sto znaci da nakon 2h "igranja" ne mogu traziti povrat novaca a jos nisu stupili u igru, koju kasnije mozda nece moci igrati zbog problema sa HW.

Mislim da je skroz ok da ekipa popizdi ako se vrijeme koje treba proteci da uopce skinu igru vodi pod vrijeme igranja na steamu i zbog prekoracenja max 2h igranja za refund ne mogu dobiti novce natrag. To je nesto sto Steam treba naci rjesenje jer ovo nije bas moralno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

nalazim da bi pomoglo znati koju, kakvu i za koji os verziju FS-a su dobili ti "oduševljeno-raspamećeni kritičari". ili su samo vidjeli nekakav demo? ili su drljali napamet? ili? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

Znači da sumiram nakon 100 recenzija preko steama.

 

* Lik ne preporučuje igru samo zato što mu se 2 sata te neke kvazi-instalacije računaju kao vrijeme provedeno u igri.
Nek mi netko ovo objasni: Zamisli da si ja kupim Ferrarija i kažem jedno veliko - no no i da je auto smeće jer je vrijeme potrebno dostavljačima da mi ga iz kamiona u dvorište istovare za 2 sata i zbog toga mi je jagnje izgorilo na žaru pa ništa od mog slavljenja za kupljeni novi sirotinjski ferrari na 24.000 rata.

Ok, dobio sam objašnjenje za ovo: nema povrata novca ako si se igrao 2 sata. Ali to ne bi trebalo biti problem nakon što je isti postao "viralan".

* Likovi ne proporučuju igru jer ima dodatni launcher.
Ja imam redom EPIC, Steam, GOG, UPlay, XBox unutar Windowsa i nikada ali ama baš nikada me to nije spriječilo da uživam u omiljenoj igri. I provjereno: isključivanje svih launchera i sve što je dole kraj onog satića ne igra ulogu u broju sličica u sekundi niti na jednoj igri. Dakle, puno buko oko ničega.

A što se tiče ostalog da se igra ne može pokrenuti, da dolazi do smrzavanja i sl. za takve stvari treba pljuvati po MS-u i davati negativne ocjene jer koliko pratim ovaj MSFS2020 poo prvi ptu je MS igrao otvorenih karata. Tipa: "evo napravili smo to i to - probajte sami" tako da ne sumnajm da će popraviti. A dok ne poprave naravno ne treba kupovati igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
Envy kaže...

Znači da sumiram nakon 100 recenzija preko steama.

 

* Lik ne preporučuje igru samo zato što mu se 2 sata te neke kvazi-instalacije računaju kao vrijeme provedeno u igri.
Nek mi netko ovo objasni: Zamisli da si ja kupim Ferrarija i kažem jedno veliko - no no i da je auto smeće jer je vrijeme potrebno dostavljačima da mi ga iz kamiona u dvorište istovare za 2 sata i zbog toga mi je jagnje izgorilo na žaru pa ništa od mog slavljenja za kupljeni novi sirotinjski ferrari na 24.000 rata.

Ok, dobio sam objašnjenje za ovo: nema povrata novca ako si se igrao 2 sata. Ali to ne bi trebalo biti problem nakon što je isti postao "viralan".

* Likovi ne proporučuju igru jer ima dodatni launcher.
Ja imam redom EPIC, Steam, GOG, UPlay, XBox unutar Windowsa i nikada ali ama baš nikada me to nije spriječilo da uživam u omiljenoj igri. I provjereno: isključivanje svih launchera i sve što je dole kraj onog satića ne igra ulogu u broju sličica u sekundi niti na jednoj igri. Dakle, puno buko oko ničega.

A što se tiče ostalog da se igra ne može pokrenuti, da dolazi do smrzavanja i sl. za takve stvari treba pljuvati po MS-u i davati negativne ocjene jer koliko pratim ovaj MSFS2020 poo prvi ptu je MS igrao otvorenih karata. Tipa: "evo napravili smo to i to - probajte sami" tako da ne sumnajm da će popraviti. A dok ne poprave naravno ne treba kupovati igru.

 Ajde stani malo i razmisli. Branis kompaniju koja je izbacila proizvod sa greskom. Da tvoj Ferrari dode sa motorom Zastave i da dobijes obecanje Ferrarija da ce kroz koji mjesec staviti motor Ferrarija, da li bi bio ok sa time ili ne?

Takoder, nije mi jasno sto mislis pod "Ali to ne bi trebalo biti problem nakon što je isti postao "viralan"." ?

Zvuci kao da sugeriras da posto svi znaju za taj problem sada da bi sve te postove trebalo maknuti. I na kraju krajeva, kaj te zapravo boli njonja kakvu je ocjenu igrica dobila? Ako ti se svida super, eventualno stavis recenziju zasto ti se svida. Ako ti se ne svida, vratis (osim sto sada ne mozes), napises recenziju da zasto ti ne valja i ides dalje. Da li se nekom Njonji iz Pariza igra svida ili ne, nema utjecaja na tvoje uzivanje u igri 

16 godina
moderator
online
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
Ajar kaže...

nalazim da bi pomoglo znati koju, kakvu i za koji os verziju FS-a su dobili ti "oduševljeno-raspamećeni kritičari". ili su samo vidjeli nekakav demo? ili su drljali napamet? ili? 

 

Ne drljaju napamet - imaju od alfa i beta verzija pristup simulatoru pa je njihovo iskustvo instalacije i korištenja bitno različito od nas koji smo krenuli u trenucima najveće zagušenosti servisa i servera.

 

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
sexytoiletpaper kaže...
* * *

(1) Ajde stani malo i razmisli. Branis kompaniju koja je izbacila proizvod sa greskom. Da tvoj Ferrari dode sa motorom Zastave i da dobijes obecanje Ferrarija da ce kroz koji mjesec staviti motor Ferrarija, da li bi bio ok sa time ili ne?

(2) Takoder, nije mi jasno sto mislis pod "Ali to ne bi trebalo biti problem nakon što je isti postao "viralan"." ?

(3)
Zvuci kao da sugeriras da posto svi znaju za taj problem sada da bi sve te postove trebalo maknuti. I na kraju krajeva, kaj te zapravo boli njonja kakvu je ocjenu igrica dobila? Ako ti se svida super, eventualno stavis recenziju zasto ti se svida. Ako ti se ne svida, vratis (osim sto sada ne mozes), napises recenziju da zasto ti ne valja i ides dalje. Da li se nekom Njonji iz Pariza igra svida ili ne, nema utjecaja na tvoje uzivanje u igri 

(1)Da, bilo bi to ok sa time. I dalje bi kupovao Ferrarije i navijao za zim iz Maranella. I nema veze što imam 200k za Ferrari ne bih definitivno odustao od te marke jer treba "samo" motor zamjeniti.
Uostalom, moj je primjer malo nije baš sjajan ali tvoj je katastrofalan. Slučajno zamjenili motor u Ferrariju sa onim iz Zastave?! Pa nitko nije rekao da je MS zamjenio grafički engine niti da je viđen gameplay neka CGI grafika iz filmova. Ljudima kojima igra ide dali su negativnu ocjenu iz upravo "korporaijskih razloga".

(2) Ne, ne znači da će postove (recenzije) maknuti, nego znači da problem za vraćanja u roku od 2 sata mogao bi biti izmjenjen. I da se ne izmjeni to pravilo so-what tisuću i jedan inžinjer će raditi da otkloni date probleme.

(3) Zvuči ovako: kada budem htio i kada budem vidio da sve radi kupit ću igru i fino uživati u videoigrici. Dakle boli me njonja što neki tip daje ocjenu 1 (dat ću i ja pod jednostavnim opisom "igra ne radi"), što recezentni pumpaju bombastične naslove "Neslavan početak za MSFS2020, niti što nekom Njonji iz Pariza ne ide igra. Kada igra proradi ja ću je kupiti i to je to.

Puno vike ni za šta.

4 godine
neaktivan
offline
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

Dobro da sam se odlucio probat igru preko xbox pc game pass-a za 1€ prvi mjesec. Posto nisam ono full flight simmer i nemam nista vise od xbox 360 i dualshocka 4 gamepada, ali znam otprilike kako bi sto trebalo radit jer pratim flight simmere i nije tak komplicirano za malo naucit autopilot system, fms i ostale sisteme, razocaravajuce je. Flight graphics simulator, ima bugova, puno sistema koji ne funkcioniraju/nisu implementirani, flight model je malo cudan nekad (prema komentarima nekih koji lete irl, ali u prosjeku ok), odabir aviona je ono osnova, barem sto se tice airlinera. Tesko se opravdava puna cijena od 70/90/120€. Netko ko je flight simmer njega vjerojatno nije briga, ali za nekog ko ja tko ce upalit tu i tamo i malo letjet u manjim avionima za zabavu ili malo duzi let sa airlinerom, ne, na discountu ovisi kolki je mozda. Nastavit cu igrat dok traje ovaj jedan mjesec game pass-a pa cemo vidjet, mozda se predomislim lol

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

Jedan od razloga zasto me je hype oko novih igara kompletno popustio.... zadnji na kojem sam popušioi bio je Anthem, toliko razvikana igra a bila je pravi bugfest....
Od onda lijepo, nek drugi budu beta testeri, a kad se igra pokaze da je dobra, e onda dam pare.....

Nekako mi se ne da platiti pa bit early alpha ili u najboljem slucaju beta tester

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
tom_bombadill kaže...

Jedan od razloga zasto me je hype oko novih igara kompletno popustio.... zadnji na kojem sam popušioi bio je Anthem, toliko razvikana igra a bila je pravi bugfest....
Od onda lijepo, nek drugi budu beta testeri, a kad se igra pokaze da je dobra, e onda dam pare.....

Nekako mi se ne da platiti pa bit early alpha ili u najboljem slucaju beta tester

 

Osim Nintendo igara ne znam za nijednu igru koja je na releaseu bila bez bugova i problema. Niti jednu.

Osim toga igre se nastavljaju razvijati još godinu dvije nakon releasea i bolje je kupovati na akciji kasnije nego odmah na releaseu.

 

Treba jednostavno prestati sliniti toliko za novim igrama i početi kupovati s vremenskim odmakom. Nije uopće teško, samo si treba posložiti neke stvari u glavi.

Recite ne hypeu!!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
online
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

Riješim se jednog problema, uskočim u drugi.

 

Prvo sam imao problema konstantnim skidanjem jednog te istog fajla u petlji, i to odmah negdje na početku. Iako sam preko wifi-ja uredno skidao sve ostale programe na tom računalo, igra je stalno išla u tu petlju dok nisam spojio komp direktno utp-om. Skinulo iz prve do kraja. 

 

Drugi problem uslijedio odmah po uspješnoj instalaciji i za taj još nisam uspio pronaći riješenje koje god na netu iskopao. 

Pokrenem igru, prođe update menu, učita do kraja plavu loading liniju i taman se pojavi obris main menua i iskoči u desktop bez ikakvog errora. Sve ažurirano, danas stavljeni friško winsi, od sw-a ništa osim anydeska i nvdia drivera s pripadajućim sw-om. Page file povećan i više nego treba. Igra na nvme disku. 

 

Ako s tim đubretom ne počupam i ovo malo kose...

 

Edit: riješio drugi problem dodavanja us englisha u jezične postavke.

Naravno, to nije riješilo sve probleme, pa sad imam zabave oko insert game disc errora za digitalnu kopiju sa store-a. Slatko, ps mtr!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 8:32 (dax-lax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
dax-lax kaže...

 sad imam zabave oko insert game disc errora za digitalnu kopiju sa store-a. Slatko, ps mtr!

 Zbog realistične simulacije ažuriranja karata na Boeingu 747 igrači će morati imati 3.5" floppy drive u računalu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
13 godina
online
Flight Simulator - nije baš dobro počelo...

Izgleda da je jučer kasnije popodne pušten neki ispravak jer je nakon 1001. pokretanja content manager povukao nešto minijaturno, nakon čega igra radi normalno. Nakon tolko jebade, složilo se maltene samo od sebe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Flight Simulator - nije baš dobro počelo...
Da, to informatičari često slušaju: 'ja se s time mučim tjednima, a ti si to riješio u par klikova, znači uopće nije bio neki veliki problem'.

Ako se riješilo upisivanjem samo jedne riječi, nije se riješilo samo od sebe, nego je riješio netko tko za razliku od svih ostalih zna koju riječ treba upisati. A ako je mučilo puno ljudi i ugrozilo poslovanje - bio je veliki problem.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice