Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkupu Te

poruka: 7
|
čitano: 2.933
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkupu Te".
15 godina
neaktivan
offline
Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkupu Te

Vjest je stara i Saudijci su već opovrgli. Elon Musk je vjerojatno gotov. On je privi na listi za “odsrijel” u cernoj  biljeznici Broja Jedan. Saudijci su odigrali kako im je Broj Jedan rekao ovaj se navukao i počeo da kukurice prije zore a sad ima raznorazne agencije na grbači. Ako se uzmu u obzir još neke izjave u posljednjih nekoliko mjeseci ne bih se čudio da završi u nekoj zdravstvenoj ustanovi zatvorenog tipa.

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkupu Te

s tuđim po gloginjama svi znaju mlatiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkup
ned kaže...

Vjest je stara i Saudijci su već opovrgli. Elon Musk je vjerojatno gotov. On je privi na listi za “odsrijel” u cernoj  biljeznici Broja Jedan. Saudijci su odigrali kako im je Broj Jedan rekao ovaj se navukao i počeo da kukurice prije zore a sad ima raznorazne agencije na grbači. Ako se uzmu u obzir još neke izjave u posljednjih nekoliko mjeseci ne bih se čudio da završi u nekoj zdravstvenoj ustanovi zatvorenog tipa.

 
Daj mi please brojeva od LOTO isto - jerbo ti ocito sve znas 100% tocno - odlicno si informiran - svaka ti cast! Nisam vidio osobu ovdje sa vise tocnih informacija!

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-08-12/saudi-fund-is-said-to-be-in-talks-to-invest-in-tesla-buyout-deal

8 godina
offline
Re: Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkup

 Ne samo to, Musk je danas potvrdio da su upravo oni zainteresirani i da s njima pregovara već skoro dvije godine, odnosno da su oni ti koji njega nagovaraju na dekotizaciju.

Sve u svemu, moguće je da na kraju ne bude riječ o otkupu svih dionica već samo od onih koji bi se u ovoj operaciji željeli povući, a to može biti jako malo do možda trećina dioničara. Saudijci bi to odradili tako da bi sami otkupili sve takve dionice, dok Musk i Tesla ne bi trebali dati ni centa.

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkup
Feudalac kaže...

 Ne samo to, Musk je danas potvrdio da su upravo oni zainteresirani i da s njima pregovara već skoro dvije godine, odnosno da su oni ti koji njega nagovaraju na dekotizaciju.

Sve u svemu, moguće je da na kraju ne bude riječ o otkupu svih dionica već samo od onih koji bi se u ovoj operaciji željeli povući, a to može biti jako malo do možda trećina dioničara. Saudijci bi to odradili tako da bi sami otkupili sve takve dionice, dok Musk i Tesla ne bi trebali dati ni centa.

 
Vec je vise sadasnjih dionicara izjavilo da nema nikakvih problema da se ide privat, tako da ukupna kolicina novaca, tj kesha za isplatu izgleda da nece biti tako velika. Iskreno ja ne bi da TESLA ide privat, cisto jer mi je lakse investirati u njih kada su PUBLIC. Medjutim gornji komentar od Ned-a je glup ko kurac, ono frajer se u sve kuzi, ukljucujuci i psiho dijagnozu ljudske osobe na daljinu.

Mozemo pricati o tome da Elon govori nekada gluposti i da ima EGO issues or whatever, ali kada netko ima takav track record kao on to "get things done" - onda je glupo doslovno bilo kome osim da nije prosao slican put borbe i rezultata da bilo kaj sere, ukljucujuci tu i mene.

Kroz next few weeks cemo vidjeti kako ce sve to ispasti, a do tada, ocekujem milion debilnih komentara i misljenja.

14 godina
offline
Re: Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkup

Kako mislis investirati u njih kada odu private? Navodno ce se osnovati poseban fond samo za akreditirane investitore, minimalna investicija ce biti nekoliko milijuna kuna, gledat ce se i ukupna vrijednost imovine i minimalna godisnja placa od 200 tisuca dolara! 

14 godina
offline
Re: Fond Saudijske Arabije mogao bi pomoći u otkup
=XFX=PlayHard kaže...

Kako mislis investirati u njih kada odu private? Navodno ce se osnovati poseban fond samo za akreditirane investitore, minimalna investicija ce biti nekoliko milijuna kuna, gledat ce se i ukupna vrijednost imovine i minimalna godisnja placa od 200 tisuca dolara! 

 
Biti ce moguce kroz proxy, ali onda imas puno manju kontrolu / tesko se moze uci / izaci etc. Nece biti lagano nikako. Vidjet cu kako ce se stvari razvijati i da li vrijedi truda.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice