Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija

poruka: 9
|
čitano: 3.245
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija".
5 godina
offline
Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija

Nisam siguran gdje da ovo napišem (znam da ne pripada tu) ali Bug Bug Bug što to izvodiš... Pogledajte svi Twitter gamers nexusa iz nekog razloga BugTV je claimo određen broj njihovih videa... Vjv je neka greška ali i dalje netko tko radi u Bugu ako ovo čita, što izvodite???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija
Jurica314 kaže...

Nisam siguran gdje da ovo napišem (znam da ne pripada tu) ali Bug Bug Bug što to izvodiš... Pogledajte svi Twitter gamers nexusa iz nekog razloga BugTV je claimo određen broj njihovih videa... Vjv je neka greška ali i dalje netko tko radi u Bugu ako ovo čita, što izvodite???

 Gle fakat! Bilo bi dobro čuti službeno objašnjenje, jer ovo nije mala stvar. Tko zna možda je to sada nova vrsta marketinga 

 

EDIT:

 

Pronašao sam par mogućih objašnjenja, ali svejedno BugTv sada bude poznatiji u svijetu, ugl. ne postoji loš marketing.

 

"To be fair to BugTV, this is a Content ID claim, so it was probably automated like ours were. Looks like they're a Croatian tech site, so I'd say it was probably accidental. They may have adjusted their Content ID sensitivity, or perhaps they've just started using it."

 

"It's not that bugtv. It's this company  mrbugtv . com. I imagine it is a tech channel that uploaded it and enabled CID, but it's bizarre that the asset is so generically named."

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 7:25 (Branimir2412).
16 godina
moderator
offline
Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija

Nema veze s nama, nismo nikome ništa claimali, niti bismo bili toliko ludi/đubrad da claimamo Unigine benchmarkove kao naš content. Dvije su mogućnosti - YouTube to iz nepoznatog razloga radi automatski, ili mađarski MCE kanal, koji nažalost dijeli naše ime, claima Unigine bench kao svoj content. Kontaktirao sam Stevea s Gamers Nexusa da vidimo što se može poduzeti kako bi se stvar riješila. On je zaključio da to radimo mi jer je upisao "BugTV" u YouTubeov search i iskočili smo kao prvi rezultat.

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija

...be aware of scammers like "BugTV."... vrlo dobro znaju da se takve stvari događaju automatski međutim to ih nije spriječilo da automatski bez provjere, poput gugla iskipaju smeće na bugTV putem tvita

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 11:01 (Louis Pluto).
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija
Louis Pluto kaže...

...be aware of scammers like "BugTV."... vrlo dobro znaju da se takve stvari događaju automatski međutim to ih nije spriječilo da automatski bez provjere, poput googla iskipaju smeće na bugTV putem tvita

 

Da, dosta svinjski potez. Jedan kanal te veličine te može s takvim tvitom pokopati. Okej, nas ne može, budući da djelujemo na hrvatskom govornom području i nemamo ništa s njihovom publikom pa nam njihov stav o nama nikako ne odmaže (ili pomaže). No zamisli da si mali tech YouTuber, skrpaš nekako 5000 pretplatnika i onda si jednog dana YouTube nešto zabrije, claima iz nekog razloga content u tvoje ime pa naletiš Gamers Nexusu na volej, ni kriv, ni dužan...

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija

deca, najte se jeziti. z mađarima si nikad i nikak nismo bili dobri pa niš ni čudno. nemre ti mađar biti prijatel. nego, a propos fortrona - fora je da prodaju (makar totalno bezvezno) kućište bez napajanja. mislim, ne mora biti fortronovo ali ... nek samo zasvijetli u boji pobjednika na izborima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 10:53 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija

gle...reklama đaba...valja biti mozak i to sad treba iskoristit u svoje svrhe.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
7 godina
offline
Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija

btw... nije li ova recka već bila objavljena prije par dana da bi nedugo zatim bila uklonjena? nisam je vidio tad ali pokvareni link na nju sam vidio na 1klik.hr...

 

edit:

već sam pomislio da sam prdnuo na rosu ali evo je 13.03.2019...

https://1klik.hr/tehnologija/?from=510#content_scroll

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 11:53 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Fortron CMT520 - Dobrodošla evolucija
Louis Pluto kaže...

btw... nije li ova recka već bila objavljena prije par dana da bi nedugo zatim bila uklonjena? nisam je vidio tad ali pokvareni link na nju sam vidio na 1klik.hr...

 

edit:

već sam pomislio da sam prdnuo na rosu ali evo je 13.03.2019...

https://1klik.hr/tehnologija/?from=510#content_scroll

 Je, ali smo je skinuli dole jer ja nisam dovršio unos teksta, pa je bio krivi unutra (Davorova recenzija NZXT kućišta koju sam koristio kao template). 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice