Francuska pomoću umjetne inteligencije provjerava

poruka: 4
|
čitano: 2.776
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuska pomoću umjetne inteligencije provjerava ".
14 godina
neaktivan
offline
Francuska pomoću umjetne inteligencije provjerava

Tehnologija bazira se na umjetnoj inteligenciji koja provjerava nose li putnici u pariškoj podzemnoj željeznici zaštitne maske

Iza softvera stoji tvrtka DatakaLab koja ističe kako cilj njihovog rješenja nije bilo stvoriti sustav nadzora i identifikacije putnika 

U Francuskoj je trenutačno na snazi pravilnik kojim se nalaže obvezatno nošenje zaštitnih maski u javnom prijevozu (autobusima, podzemnoj željeznici, vlakovima i taksi prijevozu), a planirana je i kazna u iznosu od 135 eura za prekršitelje.

Mhm, mhm...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Francuska pomoću umjetne inteligencije provjerava

Ja proučavam testove "dihtanja" da nema nikakve propusnosti sa strane maske, a kod nas na cesti viđam ljude koji masku nose samo preko usta a nos viri van.

Ne znam čemu to služi, poštenije je ne nositi masku, samo zavaravaju sami sebe da nešto nose i troše materijal koji je netko drugi mogao upotrijebiti.

Kao ona medicinska sestra što je izrezala sredinu maske "jer tako lakše diše". Koliki je to IQ?

Sad me malo manje čudi zašto su rezultati izbora takvi kakvi jesu.

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Francuska pomoću umjetne inteligencije provjerava

I tako, odjednom, hijabi, burke i druga pokrivala nisu više teroristička prijetnja za civilizirani zapad nego obavezna oprema.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Francuska pomoću umjetne inteligencije provjerava

Sad ce 5 dana na CNN-u imati prilog kako totalitarna vlast u Franciji snima i analizira podatke isto kao sto radi i Kina

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice