Francuska popustila oko digitalnog poreza i izbjeg

poruka: 14
|
čitano: 3.692
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuska popustila oko digitalnog poreza i izbjeg".
16 godina
offline
Francuska popustila oko digitalnog poreza i izbjeg

papci...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
12 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
Francuzi... . nemate vi muda.

Jedino ste jaki kad treba udariti po sirotinji (Sirija, Libija..... )
 
13 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
Dok se cijela unija ne ujedini oko ovog pitanja nema napretka
 
7 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Francuska popustila oko digitalnog poreza i izbjeg

jedini način da se ta nesretna europa razvije digitalno je da udari po američkim GAFA kompanijama sa porezima i restrikcijama.

ali niti postoji vizija niti sredstva. nema se, ne može se, nema se kako, nema se sa čim. pa patite pod gospodarima preko bare.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 9:11 (xizif).
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
xizif kaže...

jedini način da se ta nesretna europa razvije digitalno je da udari po američkim GAFA kompanijama sa porezima i restrikcijama.

ali niti postoji vizija niti sredstva. nema se, ne može se, nema se kako, nema se sa čim. pa patite pod gospodarima preko bare.

 Nitko se do sad nije razvio s porezima i restrikcijama, neće ni EU. Zbog tih svih restrikcija europa ni nema velikih tehnoloških kompanija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 21:14 (dejo6).
16 godina
neaktivan
offline
Francuska popustila oko digitalnog poreza i izbjeg

Tako to obično završava kada se ide mečku rešetom plašit. Švabama je samo jednom nešto napomenuo oko izvoza njihove autoindustrije i više glasa čuti nije.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Francuska popustila oko digitalnog poreza i izbjeg

USA rulla !

Trump mi uopce nije simpa ,ali lik nije zapoceo niti jedan novi konvencionalni rat,pomalo udari po kojim starim iz proslih, Obaminog i Clintonovog mandata otvorenih ratnih zona.

 

Sve sporove rijesava gospodarskim prijetnjama i sankcijama !Cak razgovara sa kolegama iz Sjeverne Koreje i Rusije,kojima izgleda zavidi na neogranicenoj moci i autoritetu ,da se primjetiti da je njihov veliki fanboyz !

waaagh
 
2 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
warhammer kaže...

USA rulla !

Trump mi uopce nije simpa ,ali lik nije zapoceo niti jedan novi konvencionalni rat,pomalo udari po kojim starim iz proslih, Obaminog i Clintonovog mandata otvorenih ratnih zona.

 

Sve sporove rijesava gospodarskim prijetnjama i sankcijama !Cak razgovara sa kolegama iz Sjeverne Koreje i Rusije,kojima izgleda zavidi na neogranicenoj moci i autoritetu ,da se primjetiti da je njihov veliki fanboyz !

 
To ja odavno govorim. Trump je šoumen. Pravi igrokaze i skandale da bi dobio što je zamislio. A pritom ne vodi ratove oružjem nego medijskim izjavama. Po meni je bolje to nego biti uglađen a započinjati oružane sukobe diljem svijeta.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
Problem je što medijske izjave s takve pozicije također utječu na ljudske živote. Od masovnih ubojstava inspiriranih njegovom retorikom, krvoprolićem koje se sprema u Hong Kongu za koje je Kini dao odriješene ruke, recesiji u koju gura cijeli svijet, Iranu koji je obnovio nuklearni program, Izraelu kojem je priznao Jeruzalem za glavni grad... Lista je podugačka.

I bez rata možeš napraviti kaos, a on u svom nesnalaženju u politici radi veliki.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
Visak kaže...
Problem je što medijske izjave s takve pozicije također utječu na ljudske živote. Od masovnih ubojstava inspiriranih njegovom retorikom, krvoprolićem koje se sprema u Hong Kongu za koje je Kini dao odriješene ruke, recesiji u koju gura cijeli svijet, Iranu koji je obnovio nuklearni program, Izraelu kojem je priznao Jeruzalem za glavni grad... Lista je podugačka.

I bez rata možeš napraviti kaos, a on u svom nesnalaženju u politici radi veliki.

 

Slažem se da riječi i retorika općenoto imaju snažan utjecaj na ozračje i živote. Međutim, ponovit ću, za mene je manje zlo da netko priča gluposti a da ništa od toga ne učini, nego onaj tko priča lijepo a sije ratove. Djelomično se slažem sa tobom. Zapravo u potpunosti se slažem da je sama pojava Trumpa indikator gdje smo točno došli. Nije Trump uzrok, Trump je posljedica desetljeća negativnosti. On je samo kao rođeni šoumen i biznismen vješto iskoristio ogromno nezadovoljstvo i podjele. Međutim, mislim da ipak pretjeruješ u pripisivanju svih zala Trumpu. Nema nikakva dokaza da je on osobno uzrok tim zlima. To je vrlo pristrano i nepošteno tvrditi. Bilo je svega toga i prije Trumpa.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
Pa Trump je izjavio da se neće mješati u Hong Kong, povukao je SAD iz Iranskog sporazuma i preselio ambasadu u Jeruzalem. Koga da za to optužim?

Koja je točno razlika ako se započne novi rat u kojem pogine recimo 100000 ljudi ili se u postojećem ratu daju naredbe da se pobije novih 100000 ljudi?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
@Visak

Ne razumijem baš dobro drugi dio komentara. Šta je to Trump zapovjedio da ima za posljedicu tolike žrtve??
15 godina
neaktivan
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz

.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 13:57 (Visak).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Francuska popustila oko digitalnog poreza i iz
Kad je bush pokrenuo osvetničke ratove...pa nije dobio podršku od francuske...pa su na jelovniku od White House...umisto French fries....stavili Freedom fries
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice