Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg automo

poruka: 16
|
čitano: 5.514
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg automo".
15 godina
offline
Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg automo

Sad bi netko trebao dati 8500 € za nadogradnju auta koji su toliko koštali kao novi.

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
S obzirom koliko se vozam autom, za 8500€ mogu kupiti benzina za 12 godina. Možda se isplati nekome tko se puno više vozi, al takvi ljudi obično ne voze twinga ili pola.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
BMT kaže...

Sad bi netko trebao dati 8500 € za nadogradnju auta koji su toliko koštali kao novi.

 svakih nekoliko sekundi rodi se jedna budala. (starofeničanska marketinška krilatica) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
Ima li lektora na bug.hr ili su svi otišli na godišnji? Umjesto "motora s unutrašnjim sagorijevanjem" ispravno je pisati "motor s unutarnjim izgaranjem" (http://www.enciklopedija.hr/natuknica.aspx?ID=42132; https://www.scribd.com/doc/44528193/Mahalec-Luli%C4%87-Kozarac-Motori-s-unutarnjim-izgaranjem-skripta-2010).
Stručnjak za odmaganje...
 
2 10 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg automo

nije baš sve kako izgleda...

 

http://struna.ihjj.hr/naziv/izgaranje/4300/

 

meni sagorijevanje izgleda kao završen proces a izgaranje kao nedovršen proces...

 

.....naši ga jezikoslovci/lomci često nešto ukake.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 11:25 (Anđeo bez falinge).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
mario.L_hr kaže...
Ima li lektora na bug.hr ili su svi otišli na godišnji? Umjesto "motora s unutrašnjim sagorijevanjem" ispravno je pisati "motor s unutarnjim izgaranjem" (http://www.enciklopedija.hr/natuknica.aspx?ID=42132; https://www.scribd.com/doc/44528193/Mahalec-Luli%C4%87-Kozarac-Motori-s-unutarnjim-izgaranjem-skripta-2010).

 lektori? u bug-u?! no dakle ...

Anđeo bez falinge kaže...

nije baš sve kako izgleda...

 

http://struna.ihjj.hr/naziv/izgaranje/4300/

 obojica ste se zajebali (to k'o kad se mujo zakarta pa ...). s ozbirom na to što se u motoru (dok radi) zbiva, može se govoriti o iznimno naglom i brzom izgaranju pri kojem smjese sagorijevaju iliti motorima s unutarnjim (manje-više) kontroliranim eksplozijama (m.u.k.e.). a propos hrvatskog, za riječi motor i eksplozija nemamo vlastite a kontrola je čas ovo, čas ono (ovisno o kontekstu). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
online
Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg automo

Prodajem auto sa unutarnjim kontroliranim eksplozijama za 5500 eura. Pa tko je lud za nadograđivanje gradskog prdeka dati 8500 eura a nema ni kontrolirane eksplozije.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
Eto prosto niko od nas ne zna na sta se misli kad se napise unutrasnje sagorijevanje "lektore".
16 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
BMT kaže...

Sad bi netko trebao dati 8500 € za nadogradnju auta koji su toliko koštali kao novi.

 Ma pusti bedake, navedeni Frenčeri idejom su gluplji od potopljenog Mlinskog kamena.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
13 godina
odjavljen
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
BMT kaže...

Sad bi netko trebao dati 8500 € za nadogradnju auta koji su toliko koštali kao novi.

 Vjerojatno će napredovanjem kompanije podrška biti proširena, a proširenjem proizvodnje i dijelovi i konačna cijena niža. 

Stvarno ne razumijem stalnu negativnost, za sve što se objavljuje na internetu, u novinama itd. "To meni nije cijenovno prihvatljivo, dakle glupo je." Da mi je vidjeti tehnološki napredak kad bi svi imali takav mentalni sklop. 

 

S druge strane, ovo bi mi definitivno bilo zanimljivo vidjeti u službi električnih auta za rentanje, odnosno car sharing platformi, koji su uvijek u gradu i imaju svoja rezervirana mjesta s punjačima. Definitivno skupo ulaganje, ali smanjilo bi smog u većim gradovima. Za male gradove naravno ovo nema smisla, barem ne još, i ne dok se ne još malo ne poboljšaju baterije, odnosno brzina punjenja i domet. Ali, baby steps. 

15 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
footballer kaže...
BMT kaže...

Sad bi netko trebao dati 8500 € za nadogradnju auta koji su toliko koštali kao novi.

 Vjerojatno će napredovanjem kompanije podrška biti proširena, a proširenjem proizvodnje i dijelovi i konačna cijena niža. 

Stvarno ne razumijem stalnu negativnost, za sve što se objavljuje na internetu, u novinama itd. "To meni nije cijenovno prihvatljivo, dakle glupo je." Da mi je vidjeti tehnološki napredak kad bi svi imali takav mentalni sklop. 

 

S druge strane, ovo bi mi definitivno bilo zanimljivo vidjeti u službi električnih auta za rentanje, odnosno car sharing platformi, koji su uvijek u gradu i imaju svoja rezervirana mjesta s punjačima. Definitivno skupo ulaganje, ali smanjilo bi smog u većim gradovima. Za male gradove naravno ovo nema smisla, barem ne još, i ne dok se ne još malo ne poboljšaju baterije, odnosno brzina punjenja i domet. Ali, baby steps. 

 

Zato jer nikako da shvatiš da je pogled na svijet iz Hr perspektive jedini ispravan i objektivan.

 

Na kraju krajeva samo mi imamo najljepse more, najbolju hranu, zene i sl...

Svi ostali pojma nemaju.

6 godina
protjeran
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
Ajar kaže...

 obojica ste se zajebali (to k'o kad se mujo zakarta pa ...). s ozbirom na to što se u motoru (dok radi) zbiva, može se govoriti o iznimno naglom i brzom izgaranju pri kojem smjese sagorijevaju iliti motorima s unutarnjim (manje-više) kontroliranim eksplozijama (m.u.k.e.). a propos hrvatskog, za riječi motor i eksplozija nemamo vlastite  

 brzogorac (motor) i vatrolom (eksplozija) 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
mrfloyd kaže...

 

Zato jer nikako da shvatiš da je pogled na svijet iz Hr perspektive jedini ispravan i objektivan.

 

Na kraju krajeva samo mi imamo najljepse more, najbolju hranu, zene i sl...

Svi ostali pojma nemaju.

Svi ostali nemaju el.automobile, a par milijardi ljudi ni nema el.struju ili je imaju samo za upalit sijalicu. El.automobili su pomodne igračke bogatih slojeva, a siromašnijima nabijaju dodatne poreze i nabijaju račune za struju da bi se oni mogli jeftinije/ugodnije vozit u svojim zlatnim kočijma. Pravi naslov bi triba ovako nekako ić:

 

Francuzi nude k*tu za pretvaranje vašeg novca u tuđi.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 21:37 (memulica).
6 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
Ja sam u svoj Twingo 1...ugradio pogon na pedale...na 100 Km.....potrošim 300 grama pancete(špek)....jednu kapulu...po štruce kruva....mogao bi ja početi prodavati to u kit kompletu(bez pancete)

Osnovni kit komplet uključuje pedale za vozača i suvozača
2000€....prvih 1000 kupaca,gratis dobivaju 10kg pancete i vriću domaće ljubičaste kapule
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 22:14 (HCMAA).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
Anđeo bez falinge kaže...

nije baš sve kako izgleda...

 

http://struna.ihjj.hr/naziv/izgaranje/4300/

 

meni sagorijevanje izgleda kao završen proces a izgaranje kao nedovršen proces...

 

.....naši ga jezikoslovci/lomci često nešto ukake.... 

 Nema to veze s jezikoslovljem već sa strukom. Obzirom da sam studirao strojarstvo (FSB u Zagrebu) izbace me iz takta ovakvi izrazi. Zar je problem provjeriti, prije pisanja, kako struka definira naziv mtih motora? Čak i da nema lektora (kako napisa kolega Ajar ) provjera putem Googla bi riješila problem.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Re: Francuzi nude kit za pretvaranje bilo kojeg au
Zbilja se ne razmislja vise o isplativosti, bitno je samo napisati elektricni automobil.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice