Gamescom 2019 - Microsoft održao Inside Xbox preze

poruka: 3
|
čitano: 1.788
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gamescom 2019 - Microsoft održao Inside Xbox preze".
Gamescom 2019 - Microsoft održao Inside Xbox preze

Ma samo si prebacis regiju na USA i platis gamepass i gotovo. Uzeo sam si gamepass ultimate jer imam xbox one x, pa mogu igrati na konzoli, nesto jednostavnije na laptopu a i dobijes dodatne 3-4 druge igre svaki mjesec uz onu live pretplatu, koja je u ukljucena u cijenu. Sve zajedno 15 USD mjesecno, iskreno tesko da moze bolje od ovog. Problem je jedino sto ja nemam vremena niti volje igrati nista vise od 20 minuta tjedno, ali eto covjeka veseli, zasto ne.

 

Bilo bi zgodno kad bi u pretplatu usao i poneki manje poznati film, pa da se sve fino zaokruzi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gamescom 2019 - Microsoft održao Inside Xbox preze

Odličan sažetak. Zanimljivo kako najavom stadie cross-play postaje moguć gotovo svugdje. Wasteland3 i Empire of sun izgledaju zanimljivo. CyberPunk na stadia i novi gameplay Death strandinga top. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gamescom 2019 - Microsoft održao Inside Xbox p
lendl kaže...

Odličan sažetak. Zanimljivo kako najavom stadie cross-play postaje moguć gotovo svugdje. Wasteland3 i Empire of sun izgledaju zanimljivo. CyberPunk na stadia i novi gameplay Death strandinga top. 

 

Praktički ništa novo, osim najava koje smo već čuli. 

 

S druge strane, Stadia je sad uspjela nabrundati i starog prdonju poput mene: Cyberpunk 2077 izgleda odlično i makar mi ne pada na pamet kupovati Xbox ili PS, vrtit igru s bilo kojeg hardwarea kojeg već imam (a Stadia account bi mi to omogućio) zvuči primamljivo.

Ideja da u Orcs Must Die 3 furaš armiju 500 (!) orka od bilo gdje (chromecast +tv ili čak samo jeftini tablet/laptop), a da ne moraš slagati $$$ gaming PC zvuči mi sexy.

I da konačno upogonim svoju optiku koja mi uglavnom idla.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice