Globalni komercijalni zračni promet pao preko 7%

poruka: 9
|
čitano: 1.985
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Globalni komercijalni zračni promet pao preko 7%".
14 godina
offline
Globalni komercijalni zračni promet pao preko 7%

Zanimljivo kako se može i bez putovanja. Odjednom se može vršiti online nastava, a i online poslovni sastanci i konferencije funkcioniraju.

 

Jedan pametan kolumnist nedavno je rekao kako nam je odjednom opet država i njezina granica postala važna. Obitelj ponovno mjesto kamo svi idemo i tražimo utočište i sigurnost.

 

R.I.P. globalizacija.

 
3 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Globalni komercijalni zračni promet pao preko
Može se i hodati bez tenisica, pa ih svejedno koristimo. Sorry, ali glup komentar
9 godina
neaktivan
offline
Re: Globalni komercijalni zračni promet pao preko
dd.inc kaže...
Može se i hodati bez tenisica, pa ih svejedno koristimo. Sorry, ali glup komentar

 Tvoja usporedba je totalna glupost koja nema nikakve veze s analogijom. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Globalni komercijalni zračni promet pao preko 7%

ma avio prijevoznici stalno cvile, sad se Rusi i Saudijci kolju oko cijena nafte, pa eto smanjenja troškova...

 

neka kupe zalihe sada, kad se svi deogovore (i Ameri s njima) eto nafte opet na starim, dobrim - visokim cijenama...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Globalni komercijalni zračni promet pao preko
JozoBozo121 kaže...
dd.inc kaže...
Može se i hodati bez tenisica, pa ih svejedno koristimo. Sorry, ali glup komentar

 Tvoja usporedba je totalna glupost koja nema nikakve veze s analogijom. 

 Možda zato što ne razumiješ što sam htjeo reći. Kakve veze ima izjava kako se može i bez putovanja? Što nam više nije potrebno putovati, svi radimo isti posao? Svi želimo ostati u svojem selu/gradu do kraja života? Online sastanci i škole su postojali davno prije ovoga. Da li možemo bez putovanja? - Možemo. Da li možemo hodati bez tenisica? - Možemo. Glupa analogija je tu s razlogom :)

6 godina
protjeran
offline
Globalni komercijalni zračni promet pao preko 7%

Danas je vrijeme novac...

Ne idu samo turisti avionima već i poslovni ljudi.

 

Evo, da mi se ide u USA turistički osobno bih volio skoknuti do New yorka nekim luksuznim brodom, ma koliko dana taj put trajao, no da sam biznismenjak volio bih da se vrate stari dobri Concorde avioni da prije stignem na sastanak.

Ne mogu se svi sastanci održavati on line.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Globalni komercijalni zračni promet pao preko
dd.inc kaže...
Može se i hodati bez tenisica, pa ih svejedno koristimo. Sorry, ali glup komentar

 Stvar je u tome da se do jucer pricalo od EU jedinstvu, solidarnosti, otvorenosti, zajednistvu...

A cim udari epidemija zatvara se sve i svaki štrumf za sebe.

 

Bruxelles i EU birokrati nemaju nikakvo rjesenje za krizu, svaka drzava gleda sebe.

Njemacka zabranila izvoz respiratora i dezinfekcijskih sredstava na "zajednicko trziste"?

 

Tko pomaze Italiji osim sto je Kina poslala nesto simbolicno medicinske opreme? U Italiji ljudi koje se moze spasit umiru jer nema dovoljno respiratora. Da li je 1 drzava od ostalih 26 clanica EU ponudila Italiji jedan jedini respirator?

 

Zapravo je zanimljivo kako su se i kojom brzinom bruxellske floskule urusile.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
6 godina
offline
Re: Globalni komercijalni zračni promet pao preko

svako gleda svoju guzicu ineće to nikakva EU nikad promjenit, samo pogledaj kako se narod mlati za wc papir i odjednom sav moral nestane. Isti drek je  na nivou države ili EU.

To nije problem Brisela nego naroda.

4 godine
odjavljen
offline
Globalni komercijalni zračni promet pao preko 7%

Pričekajmo još 10ak dana da dobijemo podatak na razini cijelog mjeseca. Pad će biti zastrašujući. U idućim mjesecima i godinama mnoge će avio kompanije nestati ili se spojiti s drugima.

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice