I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

poruka: 19
|
čitano: 6.020
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje".
14 godina
offline
I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

Mislite roditelji i njihovi projekti(djeca) ?

Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
loky4i4 kaže...

Mislite roditelji i njihovi projekti(djeca) ?

 Pa i ja bi svog mlatimudana posla da radi na youtube. Ali nece.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 11:10 (dva_ujutro).
15 godina
offline
I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

Svijet u kojem djeca zarađuju tolike novce za razliku od jednog radnika, profesora, inžinjera itd ne zaslužuje nista drugo nego da ga udari asteroid 

be Cool
Moj PC  
26 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
dva_ujutro kaže...
loky4i4 kaže...

Mislite roditelji i njihovi projekti(djeca) ?

 Pa i ja bi svog mlatimudana posla da radi na youtube. Ali nece.

 Problem su bolesni roditelji koji će to siliti kao i u sportu. 1% će ih uspjeti kao npr. Kostelići, a ostatak će svojoj djeci uništiti djetinjstvo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 11:57 (loky4i4).
7 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
Djeca najvise zaradjuju jer ce Youtube demonetizirati video za jedan “shit” ili “fuck” ili ista sto nije unutar PC normi. Mala djeca bas i ne psuju tako da nema nekih iznenadjenja ovdje.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 12:45 (tokyu).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
loky4i4 kaže...
dva_ujutro kaže...
loky4i4 kaže...

Mislite roditelji i njihovi projekti(djeca) ?

 Pa i ja bi svog mlatimudana posla da radi na youtube. Ali nece.

 Problem su bolesni roditelji koji će to siliti kao i u sportu. 1% će ih uspjeti kao npr. Kostelići, a ostatak će svojoj djeci uništiti djetinjstvo.

 Uspjeh je relativan, da, Kostelići su imali izvrsne rezultate ali pod koju cijenu?

Danas su skoro ko invalidi, kao i Balić, imao sam priliku pričati nakratko s njim, kaže da ga sve boli.

Jel uspjeh da u cca 30-oj se osjećaš kao u 70-oj?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
15 godina
offline
I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

baš si mislim koliko bi zarađivala djeca serijom videoopisa svojeg rada u rudniku kobalta u kongu, e da bi ova u napisu spomenuta mogla objavljivati "recenzije igračaka" 

 

pe se: sacha baron cohen u seriji "who is america" - usvajanje djeteta-vojnika: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 14:40 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

Iako im nitko ne može osporit uspjeh i zaradu meni nije jasno šta mali Ryan od osam godina ili još bolje ona mala od PET godina rade na netu kao oni to vole...aha ja bi reko da prije njihovi roditelji vole novac, EJ PET GODINA već snima

Nemam ništa protiv toga, ali malo mi je čudno. A što je novim COPPA pravilom od YouTube-a kako će se tome prilagoditi ti kanali ili tu vrijedi ona tko je jamio, jamio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
1van-HR kaže...

Iako im nitko ne može osporit uspjeh i zaradu meni nije jasno šta mali Ryan od osam godina ili još bolje ona mala od PET godina rade na netu kao oni to vole...aha ja bi reko da prije njihovi roditelji vole novac, EJ PET GODINA već snima

Nemam ništa protiv toga, ali malo mi je čudno. A što je novim COPPA pravilom od YouTube-a kako će se tome prilagoditi ti kanali ili tu vrijedi ona tko je jamio, jamio.

 Negdje sam jučer/prekjučer pročitao da je taj mali već imao video snimke na YT kada je imao 3 godine. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
PANEM ET CIRCENSES

Za to vrijeme Korado Korlević koji pazi na sve nas od nebeskog kamenja dobija 3000-4000Kn:(

Tužno je to reći...ali pod hitno nam triba ozbiljni RESTART ili će mo potpuno otići u K....
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.12.2019 15:08 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

Normalno da djeca najviše gledaju YouTube kad je sadržaj za odrasle tamo zabranjen.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

81% roditelja dozvoljava da djeca idu na YT, ostalih 19% ne znaju da im djeca idu na YT

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
Ja danas otvorim youtube na mobu kad ono... Jedan video pa post pa opet video pa post, znaci poceli mi se prikazivati postevi kanala koje uopce ne pratim. I odakle sad toliki postevi, youtube ce uskoro postati facebook.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
Uskoro u kinima:

Kako je Google ukrao internet(www)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
Gogy7 kaže...
Ja danas otvorim youtube na mobu kad ono... Jedan video pa post pa opet video pa post, znaci poceli mi se prikazivati postevi kanala koje uopce ne pratim. I odakle sad toliki postevi, youtube ce uskoro postati facebook.

 Pretplatio sam se na hrpu kanala. Koji me više ili manje zanimaju.

I YouTube isključivo gledam na Subscribed kartici (i na mobitelu i računalu). A ostale videje van pretplata vidim pod predloženo.

 

Preporučam ovo svakome kome reklame i "priče" idu na živce.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
CyberDemonVZ kaže...

I YouTube isključivo gledam na Subscribed kartici (i na mobitelu i računalu). A ostale videje van pretplata vidim pod predloženo.

 

Preporučam ovo svakome kome reklame i "priče" idu na živce.

 

Subscribed kartici??

Freak Show Inc.
10 godina
neaktivan
offline
I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila – dje

Ovo je pravi clanak za raspravu kako blokirati reklame na youtube 

 

S obzirom da djeca, a i prakticki svi ostali, prate youtube najvise preko tableta i mobitela, dobro rjesenje je za android NewPipe Lightweight YouTube frontend.

https://f-droid.org/packages/org.schabi.newpipe/

 

Malo vise o tome kako onemogucit youtube reklame na mobilnim uređajima ima u ovom clanku

https://www.digitbin.com/youtube-ads-block/

 

 

Zarada na youtube je nula od same platforme ukoliko svi korisnici koji pregledavaju sadrzaj blokiraju reklame. 

To ne znaci da ne postoje drugi nacini za monetizaciju videa kao affiliate programi, donacije...ali to je slabo kad je rijeci o djeci jer ona nemaju kreditne kartice s kojima bi nesto potrosili.

 

S obzirom da je vecina roditelja prilicno tehnicki nepismena (to mogu reci iz svog okruzenja) a istima youtube sluzi kao besplatna dadilja, vjerojatno nece se potrudit instalirati ad blockere za youtube, jer ih nije briga da li ce im djeca gledati reklame ili ne, tako da ce djecji kanali ostati najlukrativniji. 

Za razliku od nas odraslih koji cemo sprijecit da nas reklame ometaju u pregledavanju sadrzaja i tako onemogucit zaradu od youtube oglasa kreatorima sadrzaja.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

I YouTube isključivo gledam na Subscribed kartici (i na mobitelu i računalu). A ostale videje van pretplata vidim pod predloženo.

 

Preporučam ovo svakome kome reklame i "priče" idu na živce.

 

Subscribed kartici??

 Srednja ikona dolje u aplikaciji.

Ne znam irski izraz za to.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Re: I ove godine na YouTubeu su najviše zaradila –
Tab?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice