Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

poruka: 102
|
čitano: 31.413
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj".
9 godina
offline
Re: Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

Nisam znao da ima takve funkcije, ne znam zašto čekaju tolko sa dodavanjem dodatnih kartica, osim Maestra nema razloga da i Visa nebude uključena (a dam se kladit da je neće ubacit)..

14 godina
offline
Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

E... ako dodaju i VISAu... bilo bi super. Ali sumnjam da budu, bar ne u ovoj rundi (temeljeno na onome što je bilo vidljivo u aplikaciji).

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

Iako je već relativno stara vijest PSD2 i obvezna sučelja banke izložena trećim stranama dobro se podsjetiti kako će banke uskoro dobiti priliku u potpunosti zaobići kartičarske kuće pa cijela ova priča oko kartica više neće biti toliko bitna, inside informacija je da je rok rujan 2019. 

 

...PSD2 definira nova pravila za pristup klijentskim računima (XS2A) propisujući bankama da otvore pristupne servise trećim stranama......
.....
1. Novi sudionici:
PSD2 definira ulogu trećih strana pružatelja usluga (TPP) i njihove usluge. Postoje dvije vrste TPP:
• Payment Initiation Service Providers (PISPs) . Uz dopuštenje klijenta, PISP može pokrenuti platnu transakciju izravno s klijentovog bankovnog računa..

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 7:21 (mađioničar).
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

Ima li kakvih  novosti vezanih uz G-pay i IOS?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj
Mala pomoć, u gpay sam dodao Visu karticu tekućeg računa od PBZ-a i ne radi. Na pos uređaju u trgovini javlja da ne podržava karticu. Instalacija je prošla ok, što bi moglo biti?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj
tomislav10 kaže...
Mala pomoć, u gpay sam dodao Visu karticu tekućeg računa od PBZ-a i ne radi. Na pos uređaju u trgovini javlja da ne podržava karticu. Instalacija je prošla ok, što bi moglo biti?

 Na svom šaomiju otići u Wireless & Networks -> More -> Secure element position postaviti na HCE Wallet. Tap&Pay pod Payment default staviti Google Pay.

 

Pod Manage apps naći Google Pay i pod Other permissions dati dopuštenje za NFC, ako već nema, te također za Start in background.

 

To bi trebalo biti dosta. Ako i dalje bude problema maknuti GPay iz battery savera.

13 godina
neaktivan
offline
Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

ima li pocophone nfc?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

Nema.

13 godina
neaktivan
offline
Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

Znaći gpay na poco f1 =nula bodova

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

Pozdrav, da li zna netko da li za gpay ima isto limit da iznat 100kn treba ukucati pin u terminal? Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj

Šta nije to povezano sa samom karticom koja je dodana u Gpay a ne sa GooglePay uslugom? A možda se i varam..

6 godina
offline
Re: Google Pay od danas dostupan u Hrvatskoj
ne treba ukucavat ništa plaćao sam ja i više od 100kn google payom
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice