Google ponudio svima besplatnu izradu open source

poruka: 9
|
čitano: 4.546
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google ponudio svima besplatnu izradu open source ".
4 godine
protjeran
offline
Google ponudio svima besplatnu izradu open source

Cemu filozofija kraj FPGA, Xilinx All programmable.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Google ponudio svima besplatnu izradu open source

Sa jedne strane jako lepa i hvale vredna ponuda, ali sa druge strane toliko podlo do krajnih granica.

 

Ako ce mi oni izradjuju moju ideju i trud za moje pare, i da pritom moram da tu istu ideju stavim da je open source, znaci da nemam dovoljno novca da sam izradjujem. Znaci ako napravim nesto sto je beskorisno, mene ce da kosta, a ako napravim nesto da valja, oni imaju sva prava da to koriste i prave za svoju korist, a posto imaju para kao blata zna se ko tu dobiva.

 
2 0 hvala 0
8 godina
online
Google ponudio svima besplatnu izradu open source

Dobro je za studente, hobiste. Sutra u CV možeš napisati kreirao sam čip-a koji radi to i to.

To je mjesto za hvatanje talenata na tom području.

Svima ostalima dovoljno je koristiti već postojeće čipove i spajati ih u neku smislenu cjelinu, ne isplati se baš razvijati osim ako netko smisli nešto bitno drugačije od svega viđenog.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google ponudio svima besplatnu izradu open sou

A što bi ti? Da ti netko besplatno radi čipove samo za tebe?

16 godina
offline
Re: Google ponudio svima besplatnu izradu open sou

Ne znam u kom momentu ti je postalo nejasno ono sta sam napisao, jer promasio si poentu skroz.

15 godina
offline
Re: Google ponudio svima besplatnu izradu open sou

Ne znam što je tu podlo. Nude uslugu, uvjeti su poznati. Na tebi je da prihvatiš ili ne prihvatiš.

16 godina
offline
Re: Google ponudio svima besplatnu izradu open sou

Naterao si me da ponovo procitam vest, i moram da priznam da ocigledno nisam procitao kako treba.

Ne znam u kom momentu sam skontao da treba im platiti izradu cipova i jos staviti da je open source, pogotovo sto jos i u naslovu stoji da je besplatna izrada.

Gledam i ne verujem svojim ocima, i razmisljam se da li sam lud ili sam zalutao u alternativnu stvarnost.

Mada verovatno ce bude prije da sam napokon poludio nacisto, samim tim sto mi uopste pada na pamet da sam u alternativnoj stvarnosti :(

15 godina
offline
Re: Google ponudio svima besplatnu izradu open sou

Ah ok. I ja gledam i nije mi jasno. :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Google ponudio svima besplatnu izradu open sou
Možda je jeftinije.
https://www.youtube.com/channel/UCgos5WloYoxCvCeUIi47ZxQ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice