Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

poruka: 91
|
čitano: 15.930
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali ".
16 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Nije da sam pesimist ali...

https://9gag.com/gag/aDgDE8x

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Ajd dajte bar pričekajte da krene servis, prije nego li ga rafalno kakate.

Danas je 19. studenog, danas tek kreće, a punu snagu će imati tek 2020.

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...

Ajd dajte bar pričekajte da krene servis, prije nego li ga rafalno kakate.

Danas je 19. studenog, danas tek kreće, a punu snagu će imati tek 2020.

 Pa zašto je izašlo ako nije spremno? Pola featura koji su najavljeni ne rade. Koja to konzola izlazi ovako nespremna?

Čak i kad se sve to stavi na stranu, cijene su apsurdne. Tomb Raider 60 eura. Igra koja se na PC-u i konzolama nađe za 20 eura ili manje. Zašto bi pobogu netko to igrao na Stadiji?

 

Onaj Xbox cloud je 10 puta bolji servis. Nudi praktički sve što nudi i Stadia, samo je još spojeno sa Xbox Gamepass gdje za 10 eura mjesečno dobiješ hrpetinu igara.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...

Ajd dajte bar pričekajte da krene servis, prije nego li ga rafalno kakate.

Danas je 19. studenog, danas tek kreće, a punu snagu će imati tek 2020.

 Da zamisli kad krene navala kakvih ce tek onda problema bit, ak je bilo problema dok su samo recenzenti igrali

 

Fino plati google-u da im testiras proizvod, ne hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 18:52 (Santana).
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
antimadridista kaže...
Zechina kaže...

Ajd dajte bar pričekajte da krene servis, prije nego li ga rafalno kakate.

Danas je 19. studenog, danas tek kreće, a punu snagu će imati tek 2020.

 Pa zašto je izašlo ako nije spremno? Pola featura koji su najavljeni ne rade. Koja to konzola izlazi ovako nespremna?

Čak i kad se sve to stavi na stranu, cijene su apsurdne. Tomb Raider 60 eura. Igra koja se na PC-u i konzolama nađe za 20 eura ili manje. Zašto bi pobogu netko to igrao na Stadiji?

 

Onaj Xbox cloud je 10 puta bolji servis. Nudi praktički sve što nudi i Stadia, samo je još spojeno sa Xbox Gamepass gdje za 10 eura mjesečno dobiješ hrpetinu igara.

 

Kakaš bezz.

 

> Zašto je izašlo ako nije spremno?

Pa evo ti iOS 13 pa se uključi u temu, pročitaj komentare.

https://www.bug.hr/operacijski-sustavi/ios-13--krpa-na-zakrpu-12421

Hoćemo li o Win10 autumn itd upgradeima koji ti pobrišu fajlove? Nije tu Stadia ništa ni bolja ni lošija.

 

> cijene su apsurdne ...  Igra koja se na PC-u i konzolama nađe za 20 eura ili manje.... Xbox cloud je 10 puta bolji servis. Nudi praktički sve što nudi i Stadia

 

Daj ne lupetaj.

Evo ti Cyberpunk 2077 za Xbox - možeš ga tek naručiti, po 60 $.

https://www.xbox.com/en-US/games/cyberpunk-2077

 

 

A ovdje ćeš to moći igrati na svakom ekranu, od mobitela do vešmašine (ako ti je prikopčana na Chromecast).

 

Plus, neke stvari nećeš ni teoretski moći igrati na nekoj drugoj konzoli ili PC-u; real time rendering stotina neprijatelja, svaki sa svojom logikom npr. 

13 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...

Plus, neke stvari nećeš ni teoretski moći igrati na nekoj drugoj konzoli ili PC-u; real time rendering stotina neprijatelja, svaki sa svojom logikom npr. 

 Moš mislit. Baš će developeri igara raditi igru posebno za Stadiju koja će imati zanemariv broj korisnika u odnosu na konzole/PC. Dobit ćeš praktički PC igru sa max postavkama i to je to.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
antimadridista kaže...
Zechina kaže...

Plus, neke stvari nećeš ni teoretski moći igrati na nekoj drugoj konzoli ili PC-u; real time rendering stotina neprijatelja, svaki sa svojom logikom npr. 

 Moš mislit. Baš će developeri igara raditi igru posebno za Stadiju koja će imati zanemariv broj korisnika u odnosu na konzole/PC. Dobit ćeš praktički PC igru sa max postavkama i to je to.

 

Stadia je već sad rasprodana, na neviđeno, dok radi sa 10% kapaciteta. Toliko o "zanemarivom broju korisnika".

 

"PC igra sa max postavkama" LOL  - Orcs Must Die! 3: "hundreds of orcs on the screen at the same time", svaki sa svojim AI, kretnjama, logikom. "We can get 500 orcs in a wave". Kako ćeš ti na PCu emulirati neuralnu mrežu sa tisućama računala?

13 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Rasprodana je zato što je nova stvar i ljudi žele probati. Taj će se entuzijazam polako promijeniti kad shvate da to moraju platiti 100+ eura, i onda još povrh toga svaku igru moraju platiti po punoj cijeni. I onda još ovise o internetu i to što su "kupili" nije u njihovom vlasništvu. A o problemima sa latencijom da ne pričam. Većina revieowa je negativna. Ponuda igara na launchu očajna. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 3 hvala 0
8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Pitanje kaj to uopce znaci da je rasprodano. To ne znaci zapravo nista bez neke brojke.

 

Naravno ima stadia neke prednosti no ako latencija bude problem u buducnosti kao sto je problem sada nista od toga. Badava sve te prednosti kad je iskustvo igranja frustrirajuce

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
antimadridista kaže...

Rasprodana je zato što je nova stvar i ljudi žele probati. Taj će se entuzijazam polako promijeniti kad shvate da to moraju platiti 100+ eura, i onda još povrh toga svaku igru moraju platiti po punoj cijeni. I onda još ovise o internetu i to što su "kupili" nije u njihovom vlasništvu. A o problemima sa latencijom da ne pričam. Većina revieowa je negativna. Ponuda igara na launchu očajna. 

 

Jer TI, gaming PC ili bilo koju konzolu, plaćaš manje od 100 eura???

I onda na Xbox možeš koristiti BluRay, a ne tamo neki fuj Chromecast sa Netflix, Amazon Video, HBO, Spotify, Hulu, Google Play, Youtube itd. Pa još sherati video s Chromea, streamati bilo koji Android uređaj na TV itd, upravljati preko moba glasom za sve... 

Meet the Chromecast (Ultra ncluded with Stadia controler).

 

Problemi s latencijom - daj ne kakaj. Tko god ima pristojnu vezu, nema problema. Imam i ja doma 100mbps optiku, pa kad sin i ekipa igraju multiplayere, hd streaming mi kešira ili trza...

 

tldr: tko ti kriv što si uložio puste eure u hw koji stalno treba neki update, igrice trebaju patcheve itd. Za godinu dana, kad Stadia proradi, moći ćeš pričati lovačke  priče koliko si platio novu grafu koja sad kua ne vrijedi.

4 godine
protjeran
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...
antimadridista kaže...

Rasprodana je zato što je nova stvar i ljudi žele probati. Taj će se entuzijazam polako promijeniti kad shvate da to moraju platiti 100+ eura, i onda još povrh toga svaku igru moraju platiti po punoj cijeni. I onda još ovise o internetu i to što su "kupili" nije u njihovom vlasništvu. A o problemima sa latencijom da ne pričam. Većina revieowa je negativna. Ponuda igara na launchu očajna. 

 

Jer TI, gaming PC ili bilo koju konzolu, plaćaš manje od 100 eura???

I onda na Xbox možeš koristiti BluRay, a ne tamo neki fuj Chromecast sa Netflix, Amazon Video, HBO, Spotify, Hulu, Google Play, Youtube itd. Pa još sherati video s Chromea, streamati bilo koji Android uređaj na TV itd, upravljati preko moba glasom za sve... 

Meet the Chromecast (Ultra ncluded with Stadia controler).

 

Problemi s latencijom - daj ne kakaj. Tko god ima pristojnu vezu, nema problema. Imam i ja doma 100mbps optiku, pa kad sin i ekipa igraju multiplayere, hd streaming mi kešira ili trza...

 

tldr: tko ti kriv što si uložio puste eure u hw koji stalno treba neki update, igrice trebaju patcheve itd. Za godinu dana, kad Stadia proradi, moći ćeš pričati lovačke  priče koliko si platio novu grafu koja sad kua ne vrijedi.

 Bome po potpisu bas i neizgleda kao netko koga zanima hw, vjerovatno truli na nekoj konzoli vec 10g, takvima je svejedno za bilo kakav napredak ili ulaganje u isti. Njemu je novo sve ocigledno preskupo i nista ne valjalo

Osobno sam bio skeptican kad sam prvi put cuo za ovaj sistem kako i sta no neke ce se stvari izgleda ozbiljno kretati u tom smjeru, prateca industrija ocigledno ima dovoljno resursa da se ovo pokrene i tu industriju zaboli ona stvar sto je nekome preskupo ili sto je jos netko u nekoj zabiti na dial up-u i sl.

edit. a i sto se tice trzavica tj bandwitha normalno da ti treba brutalna veza za 4k@60fps-a, 99.9% ljudi ovdje u Hr. nema hw sposoban da to vrti kamoli internetsku vezu da to proguta, a nije da je i vani nesto drasticno bolje, ja bi vise prepisao problemu sto pak dosta ljudi sad ima 4k telku pa ocekuju da im se to nekim cudom vrti bez problema neuzimajuci u obzir sve ostalo potrebno da to funkcionira.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 1:07 (MaximumBugovac).
8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Problem uopce nije u vezi. Ekipi na gigabit mrezama steka stadia i kasnjenje je ocigledno.

Nitko jos nije reko da se latencija ne osjeti iz svih recenzija kaj sam gledo. Receno je da se osjeti malo kašnjenje kad stadia radi najbolje. Kad ne radi najbolje uopce nije igirivo. Trzanje i pad rezolucije cist normalna stvar i iskustvo je jako frustrirajuce.

 

Sry rađe dam novce za HW pa igram bez smetnji kak spada, a ne da ovisim o necem na kaj ne mogu utjecat.

Kašnjenje ce uvijek postojat i tu nema pomoci. U bajke oko negative latency ne vjerujem dok ne vidim da zbilja radi. Za sad je to samo marketing.

 

A između ostalog Stadia nece imat igre koje me zanimaju pa bi ovak i onak moral kupit HW. Solidan PC mi treba s igrama, ali i bez njih.

 

 

Stadia u trenutnom stanju je cisti downgrade igraceg iskustva, a ne neki napredak. Spreman sam promjenit misljenje kad neki napredak bude u odnosu na ono kak imamo i ono kaj dolazi uz  naravno igre zbog kojih bi me uopce zanimala ta platforma

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
MaximumBugovac kaže...

 Bome po potpisu bas i neizgleda kao netko koga zanima hw, vjerovatno truli na nekoj konzoli vec 10g, takvima je svejedno za bilo kakav napredak ili ulaganje u isti. Njemu je novo sve ocigledno preskupo i nista ne valjalo

 

 Daj pročitaj ovo još jednom i razmisli koliko jadno i neozbiljno ovo zvuči.

 

Da si sam ikad bilo šta sam zaradio u životu nebi omalovažavao tuđa mišljenja na temelju neke tamo kutije koja im je ispod stola. Vjerojatno si jedan od onih koji se rugaju kolegama u školi koji nemaju najnoviji iPhone ili Samsung.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...
antimadridista kaže...
Zechina kaže...

Plus, neke stvari nećeš ni teoretski moći igrati na nekoj drugoj konzoli ili PC-u; real time rendering stotina neprijatelja, svaki sa svojom logikom npr. 

 Moš mislit. Baš će developeri igara raditi igru posebno za Stadiju koja će imati zanemariv broj korisnika u odnosu na konzole/PC. Dobit ćeš praktički PC igru sa max postavkama i to je to.

 

Stadia je već sad rasprodana, na neviđeno, dok radi sa 10% kapaciteta. Toliko o "zanemarivom broju korisnika".

 

"PC igra sa max postavkama" LOL  - Orcs Must Die! 3: "hundreds of orcs on the screen at the same time", svaki sa svojim AI, kretnjama, logikom. "We can get 500 orcs in a wave". Kako ćeš ti na PCu emulirati neuralnu mrežu sa tisućama računala?

 

Ne trebaš, jer nema potrebe za tim. 500 slabijih ili 50 jačih, tako svejedno za tower defense igru koja ionako ne zahtjeva pretjeran AI i logiku. Orcs Must Die je bio sasvim dobar i u prethodnoj inačici i sa brojem neprijatelja koje je imao... i težak poprilično.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 10:34 (Bitanga).
8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

RDR 2 izgleda osjetno losije nego Xbox X verzija

 

https://mobile.twitter.com/Nitomatta/status/1196485009315520512

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Koje sranje od proizvoda

 

pogledajte video 

 

Ne znam kaj taj google misli da su jedini u ovoj industriji

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Evo Digital Foundry analiza RDR2 Stadia



Uglavnom uzas. Video kompresija radi svoje, a google nit ne vrti igru na najvecim detaljima.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Prebacite se na otprilike 6:45 minutu videa, čuje se točno po zvuku kad je pomaknuo gljivicu za kretnju i koliko je trebalo liku u igri da se pomakne. Ogroman delay. I to je na vrhunskoj internet konekciji (kaže ranije u videu).

 

Sad zamislite igrati neku fps online igru na ovome. 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,

Nije do internet konekcije, već postavki TV-a.

Glupost s kojom smo se borili na TheC64 i odustali - neki TV jednostavno nemaju tzv "gaming mode", a gro ljudi nema pojma za to.

Dokaz je da na inferiornijem hardweru poput Chromebooka i Android tableta/mobitela nema input laga, pa i na PC-u, a na Chromecastu ima (makar nema tzv međulayera za prikaz).

U Stadia timu su glupi što to nisu predvidjeli - nama su stotine korisnika za TheC64 dolazili sa istim glupostima, a čak i profesionalni recenzenti su opetovano radili istu grešku.  

Uostalom:

https://chromeunboxed.com/stadia-controller-chromecast-input-lag-fix-issue/

8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...

Nije do internet konekcije, već postavki TV-a.

Glupost s kojom smo se borili na TheC64 i odustali - neki TV jednostavno nemaju tzv "gaming mode", a gro ljudi nema pojma za to.

Dokaz je da na inferiornijem hardweru poput Chromebooka i Android tableta/mobitela nema input laga, pa i na PC-u, a na Chromecastu ima (makar nema tzv međulayera za prikaz).

U Stadia timu su glupi što to nisu predvidjeli - nama su stotine korisnika za TheC64 dolazili sa istim glupostima, a čak i profesionalni recenzenti su opetovano radili istu grešku.  

Uostalom:

https://chromeunboxed.com/stadia-controller-chromecast-input-lag-fix-issue/

 Je da pogotovo kad usporede na istom ekranu

Evo ti test na 144hz monitoru za igranje



Rezultati nisu katastrofa, na nekim igrama su cak i oke, no to nikako nije "nema input laga"

8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,

 

Je, samo ono što nije spomenuto je bitnije nego li to što je spomenuto.

20 puta je spomenuo 130$, ali nije spomenuo TISUĆE dolara za gaming konfiguraciju kojom će dobiti tih 50 milisekundi brži odziv, ali gotovo jednak kao i na PC-u za - 500$. Da, ako mislim igrati Metro Exodus na max postavkama u 4K, ne bih se kladio u Stadiu (kao ni u 75% "običnih" PC-a). Za igrice u kojima ti nije bitno da li je response 100 ili 150 ms, sigurno neću dati 2000+$ za "konfiguraciju". Fuck, nedam pare ni za konzole. :)

Evo, kupit ću Massdrop sluše i Edenprojects majicu, sigurno vrijede kad ih ovaj momak reklamira.

I nešto od Stadia konkurencije mu sigurno nije uplatilo na Patreon i dalo one papire s kojih čita zadane rečenice, i to loše  ("Google Stadia isn't quite there. Someone will get there." 22:17, uspori pa pogledaj).

 

Da, vjerujem čovjeku koji ne zna kako se zove, kad kaže "osobno, kad Steve kaže, oops misilim ja, ja sam Steven" (makar sam potpisan kao Steve)... "personally speaking, ... but Steve, speaking as me  ... oops Steven as me" (24:50)
Jbt, s kilometra se vidi da mu je neugodno da mora čitati ta sranja i interpretirati kao vlastito mišljenje.

8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Nemoj me nasmijavat molim te.

 

Ak imas kakve argumnete slobodno napisi, al necije citanje nije argument protiv dokaza koje je iznio. Nemrem vjerovat da mozes tak nisko.

Isto ono kak ekipa voli radit... vise nema kaj za rec pa ajmo provjeravat gramatiku onda znas da je rasprava gotova

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 19:03 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,

Gle, dobar dio toga iz videa stoji, ali ovo što čita s papira mu nije trebalo. Čitav sinopsis oko toga "ako bi to Google ugasio, jer je Google poznat po tome" itd FUD. Pogledaj kako se ograđuje kad čita tuđe rečenice, prije nego li počne nabrajati igrice koje navodno ne rade kako treba ("Mi to nismo probali ali...").

Jednako mi se gadilo kad su beta testeri hvalili Stadiu poput "bolji response nego li na konzoli / PCu" - ma daj ne kakaj.
Gle, to su kruške i jabuke: Stadia nije isto kao i klasične konzole/gejmerski PC. Ima prednosti i mane.

Podsjeća me na ono kad su ljudi tvrdili da mobiteli nikad neće zamijeniti fiksne telefone. Ili nekakav web mail ili "office" - desktop aplikaciju ("što ako nemaš weba / nemaš signala?").

8 godina
offline
Google Stadia službeno kreće od 19. studenog, ali

Ja tu vidim puno vise mana nego prednosti. Ne znam na koga oni ciljaju. HC igraci ce tak i tak imat neki PC ili konzolu zbog igara koje stadia nece imat.

Ne znam nit tko ce od casual igraca dat 60$ za igru koja je vec prozvakana. Evo RDR 2 kod nas se moze kupit novi na disku za 269kn,a kad odigras mozes ju prodat za 200kn bez problema. Jos jeftinije mozes kupit digitalno pogotovo ak imas prijatelja s kojim djelis igre onda valjda placate pola pola.

 

Kad se cijene igara pocnu brojat cijena konzole je zanemariva. Proslo je 5 godina od kad je izaso PS4 pa RDR 2 ne izgleda nista losije nego na stadia-i

 

 

Nemam nista protiv uspjeha ove platforme no ovo kaj su do sad pokazali je razocarenje, a to se vidi i na prodaji. Moras bit lud da im uplatis 60$ za staru igru

 

Valjda ce bit bolje u buducnosti i ne vjerujem da ce google samo tak odustat, no imaju jos puno toga za napravit.

Naravno ovi koji prvi kupe tak nekaj najebu

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,

Gle, stvar je jednostavna: Google promišlja poslovne scenarije na nezamislivoj razini. Oduvijek. To je činjenica. Ovo razvijaju godinama, glavni čovjek Stadije je lik koji je stvorio PlayStation i Xbox! Novaca i infrastrukture imaju gotovo neograničeno.
Kako god da su predvidjeli ovaj poslovni model, to nije "nabadanje".

Sjeti se video industrije (prodaja i rentanja VHS, kasnije CD, DVD; skupa "kućna kina" itd): smijali su se na ideju Netflixa i tvrdili da je neodrživa. Netflix ih je doslovce pojeo.

Ovo je nešto vrlo slično.

 

Google, ako želi, može pokloniti desetke igara trajno, a ne skoro pa bezobrazno naplaćivati igre. To je činjenica.

Odabrali su ovaj model jer su, tko zna kakvim mega-simulacijama, izračunali da im je najbolji. Google npr ima DeepMind AlphaGo AI, koji je nepobjediv za Go (koji je puno kompleksniji od šaha). Njegov "brat" AlphaStar je nepobjediv u StarCraft II strategiji! Sad zamisli kad jednu takvu AI neuralnu mrežu, sa profilnim podacima dobrog dijela čitavog čovječanstva, upregnu da im napravi dobitnu strategiju za neku Stadiu.
Realno, bolje nas znaju od nas samih (odnosno što i kako nam prodati).

11 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...

Gle, stvar je jednostavna: Google promišlja poslovne scenarije na nezamislivoj razini....tko zna kakvim mega-simulacijama...

 

8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
picajzla0707 kaže...

 

12 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...

Gle, stvar je jednostavna: Google promišlja poslovne scenarije na nezamislivoj razini. Oduvijek. To je činjenica. Ovo razvijaju godinama, glavni čovjek Stadije je lik koji je stvorio PlayStation i Xbox! Novaca i infrastrukture imaju gotovo neograničeno.
Kako god da su predvidjeli ovaj poslovni model, to nije "nabadanje".

 

Smanji doživljaje, zbog delay'a nažalost Stadia neće opstat. Na svakom unboxing videu Stadie kojeg sam uspio pogledat se primjeti delay ili lag input, mislim tu imas lag od controllera do servera, onda od servera nazad do tv'a, od od tv'a do prikaza, sedamstodvajspet problema. Ljudi će i probat Stadiu ali će im krenut lagano na kiflu taj lag i dosta mali izbor igara.  Za 15 eura mjesečne pretplate na Originu isto nisam vlasnik igara, ali igram Nfs Heat, Battlefield 4, 1, i 5 sa aimbot cheaterima bez delay'a + još tona igri.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2019 20:55 (Cryogenic).
8 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Cryogenic kaže...

 

Ma gle, bumo vidli (rekoše sljepci), ali mi nije jasno zakaj si podebljal ovo "stvorio"? To te buni?
Pa poglej si ko je Phil Harrison (wiki), lik iza Stadie:
SonyVice President, 3rd Party Relations and Research and Development for Sony Computer Entertainment America from 1996 to 2000.  He has been a core member of the teams that successfully launched all of the PlayStation family of hardware formats and software that have helped expand the market for computer entertainment worldwide. A 1995 article in Next Generation called Harrison "Sony Computer Entertainment's European PlayStation primary evangelist."

On 3 March 2008, Infogrames Entertainment SA announced Phil Harrison as their new Directeur Général Délégué.

On 29 May 2009 Harrison had become the non-executive director of Atari

On 17 May 2010  Harrison has joined the advisory board at David Perry's cloud gaming service known as Gaikai (> PlayStation Now).

On 13 March 2012 Harrison had joined the Interactive Entertainment Team at Microsoft (> Xbox One).

12 godina
offline
Re: Google Stadia službeno kreće od 19. studenog,
Zechina kaže...
Cryogenic kaže...

 

Ma gle, bumo vidli (rekoše sljepci), ali mi nije jasno zakaj si podebljal ovo "stvorio"? To te buni?
Pa poglej si ko je Phil Harrison (wiki), lik iza Stadie:
SonyVice President, 3rd Party Relations and Research and Development for Sony Computer Entertainment America from 1996 to 2000.  He has been a core member of the teams that successfully launched all of the PlayStation family of hardware formats and software that have helped expand the market for computer entertainment worldwide. A 1995 article in Next Generation called Harrison "Sony Computer Entertainment's European PlayStation primary evangelist."

On 3 March 2008, Infogrames Entertainment SA announced Phil Harrison as their new Directeur Général Délégué.

On 29 May 2009 Harrison had become the non-executive director of Atari

On 17 May 2010  Harrison has joined the advisory board at David Perry's cloud gaming service known as Gaikai (> PlayStation Now).

On 13 March 2012 Harrison had joined the Interactive Entertainment Team at Microsoft (> Xbox One).

 To si ti izvorno poboldal lol, si pil kaj :),

 

ajme Phil Harrison,. neznam dali da se istetoviram sad ili da ubodem Stadiu na 10 godina, hvala!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice