GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa demo

poruka: 12
|
čitano: 5.617
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa demo ".
16 godina
offline
GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa demo

Baš sam si prije neki dan razmišljao da ju kupim 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa d
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa d
Joj da hoce uraditi remake na Mafiji N°1, to mi je bila najbolja open world igra svih vremena.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa d
Ako će biti remake onda sam puno više zainteresiran nego za običan remaster. Jedna od najboljih igara općenito.

Ne vidim baš poantu remstera ovih novijih, posebno smeća trojke, ali očekujem neki popust jer već posjedujem sve tri.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
odjavljen
offline
Re: GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa d
Hexfire kaže...
Ako će biti remake onda sam puno više zainteresiran nego za običan remaster. Jedna od najboljih igara općenito.

Ne vidim baš poantu remstera ovih novijih, posebno smeća trojke, ali očekujem neki popust jer već posjedujem sve tri.

 Možda da redizajniraju koncept misija u nešto što nije ubitačno dosadno onda bih bio zainteresiran odigrati i tricu. Ali da, Mafia 1 je daleko najbolji dio serijala. Osobno me zanima samo remaster, jer sam nedavno ponovno odigrao ovu postojeću verziju. Igra je baš brutalna.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 9:49 (VladimirLem).
14 godina
offline
GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa demo

Meni je sama prica brutalna kao neki dobar mafijaski film, kao nesto tipa Kum ili Nedodirljivi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa d
I ima jedan od pamtljivijih završetaka u igrama uopće. Šteta da u Mafii 2 nisu taj dio odradili kako spada kad su ga već ugurali unutra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa demo

Mafia je meni najbolja igra koju sam igrao. Prošao je valjda 10 puta haha. Igra ispred svog vremena po detaljima, fizikom i još puno toga, barem za ono vrijeme kad je izašla.

Mafia 2 mi već bila lošija od jedinice, ali i dalje jedna od boljih igri. 

Mafia 3 je ok, ali to više izgledalo kao nekakva loša kopija GTA, nego mafia.

 

Tako da se ovo jedva čeka. Pogotovo remaster jedinice, jer druge dvije igre još uvijek izgledaju dobro.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa demo

Ljudi srušili epic koliko žure da ugrabe GTA V

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa d
dejo6 kaže...

Ljudi srušili epic koliko žure da ugrabe GTA V

 Na kraju će ispast da niti nije gta hahaha

13 godina
offline
Re: GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa d

Gta 5 Premium edition..ugrabio...sljedeca navodno The Wicther 3

3 godine
protjeran
offline
GTA V od sutra navodno besplatan za PC; hrpa demo

Hvala na infu no izgleda stranica je down.

 

 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice