Hakirana američka banka Capital One, uhićena haker

poruka: 8
|
čitano: 3.007
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakirana američka banka Capital One, uhićena haker".
15 godina
offline
Hakirana američka banka Capital One, uhićena haker

Znači ni oni nisu enkriptirali osjetljive kolone u bazi podataka. Tko nije enkriptir'o - hakiran je bio!

Nije dovoljno "na disku" imati kriptirano, nego baš na razini kolone npr broj kreditne kartice, SSN, password itd.

Makar nerijetko vidim i aplikacije koje se na bazu spajaju hardkodiranim usernameom i passwordom, i to "SA" (sysadmin) da bude najbolje.

Ako ste se prepoznali, čimčim prije - nagovorite dev-ove da stave konfigurabilni account s kojim se aplikacija spaja na bazu. Za početak.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Hakirana američka banka Capital One, uhićena haker

Ženska je toliko gadna da bih joj dao doživotnu. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakirana američka banka Capital One, uhićena h
fredii kaže...

Ženska je toliko gadna da bih joj dao doživotnu. 

 Ženska

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
6 godina
neaktivan
offline
Re: Hakirana američka banka Capital One, uhićena h
ne vidim nigdje u tekstu da piše da je povezana sa rusima, mislim da bi trebalo dodati u najmanju ruku da su indicije da iza napada stoji neka ruska organizacija 🤔
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakirana američka banka Capital One, uhićena h
fredii kaže...

Ženska je toliko gadna da bih joj dao doživotnu. 

 prema slici baš i ne izgleda kao žena no kad oni kažu ... 

nu, komada nu, komada
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 19:16 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Hakirana američka banka Capital One, uhićena h

- ako i nije rus(kinja) bar je hakerica... ili barem tako kažu, mada možda nije, jer ni nije neki hack nego inisderjob+hvalisanje na githubu bez čega ne bi nitko ni znao (mada ni sad ne znamo zapravo ništa). Neka firma naslova koji je povezuje s brnašom + eksđob u amazonu pa prije vjerujem u insidersko hvalisanje nego nešto konkretnog (vjera, ono kad ne znamo pa tražimo objašnjenje.. nasuprot znanju kad znamo) :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Hakirana američka banka Capital One, uhićena haker

možda se Paige rodila kao dječak. U rijetkim slučajevima to je i muško ime. Zbog svog izgleda nije dobila pažnju, pa je manjak iste pokušala nadoknadit na githubu. Količina pažnje je na kraju izmakla kontroli, sad je ima previše. 
A izgled... sve se to može sredit šminkom i možda s malo plastike (brada, nos).

Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Hakirana američka banka Capital One, uhićena haker

ovaj "hakerica" je žensko isto onoliko koliko sam ja orao zmijar. al tamo odakle je barem će dobit manju kaznu zbog "roda"

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice