Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne moto

poruka: 12
|
čitano: 6.020
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne moto".
15 godina
offline
Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne moto

džaba kreče ako ne porade na kvaliteti. harley nitko nikad nije kupovao zbog trajnosti i pouzdanosti, već zbog prčkanja po njemu i prekenjavanja. čak je i indian (scout )  bolji. nota bene, najpouzdaniji motori su yamahini, a slijede ih ostali đepenci. na dnu su ducati i bmw. pa si vi mislite

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 16:00 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
Ajar kaže...

džaba kreče ako ne porade na kvaliteti. harley nitko nikad nije kupovao zbog trajnosti i pouzdanosti, već zbog prčkanja po njemu i prekenjavanja. čak je i indian (scout )  bolji. nota bene, najpouzdaniji motori su yamahini, a slijede ih ostali đepenci. na dnu su ducati i bmw. pa si vi mislite

 Nisam znao da si i bajker

16 godina
offline
Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne moto

S vremenom će biti sve više i više autonomnih vozila, pogotovo teretnih jer tu postoji velika ušteda (čovjek košta, mora se odmarati svakih N sati, itd..). Što će biti više autonomnih vozila, to će se sve više ceste prilagođavati za njih (pasivno punjenje, hrpe raznh senzora, itd). Sada je samo pitanje kada će prometnice biti u potpunosti isključivo za autonomna vozila. 

 

Ima li neka studija ili rasprava što s motorima u budućnosti? U takvom jednom uređenom sustavu, čovjek koji se kreće po svojoj volji van predefiniranih pravila je opasan za druge i sebe pa je vrlo vjerojatno da će biti zabranjeno ili jako ograničeno samoupravljanje.

 

A pitanje buke je ionako već na putu prema dolje. Što je dobro, zamislite centar Zagreba 24/7/365 bez buke prometa... 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
Ajar kaže...

džaba kreče ako ne porade na kvaliteti. harley nitko nikad nije kupovao zbog trajnosti i pouzdanosti, već zbog prčkanja po njemu i prekenjavanja. čak je i indian (scout )  bolji. nota bene, najpouzdaniji motori su yamahini, a slijede ih ostali đepenci. na dnu su ducati i bmw. pa si vi mislite

 a zašto 3/4 svih motora koji dolaze u ljeti izvana su BMW-i ak su tak nepouzdani ?!?

 

pa nije baš da sad imaju sa sobom hršu rezervnih dijelova ti strenđeri

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
mGT kaže...

 Nisam znao da si i bajker

 danas slabije, s obzirom na veljačno mjaukanje sniježnih mačkof 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
Ktm takodjer u sam vrh.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
Stric_Jura kaže...

 a zašto 3/4 svih motora koji dolaze u ljeti izvana su BMW-i ak su tak nepouzdani ?!?

 

pa nije baš da sad imaju sa sobom hršu rezervnih dijelova ti strenđeri

 neam pojma ali dragec mi je da nisam samo ja alergičan na laprdanje tipa "švabo napravijo" (za pravo je, ali do 1975.). u me: načinio ili japanac (mazda, honda, yamaha ...) ili austrijanac (ktm, akg, noctua ...). a i to nije bezrezervno, nekritički te dogmatski. svemu gledam pod rep i u zube. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 12:30 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
Ajar kaže...

džaba kreče ako ne porade na kvaliteti. harley nitko nikad nije kupovao zbog trajnosti i pouzdanosti, već zbog prčkanja po njemu i prekenjavanja. čak je i indian (scout )  bolji. nota bene, najpouzdaniji motori su yamahini, a slijede ih ostali đepenci. na dnu su ducati i bmw. pa si vi mislite

 

Pitanjce,

 

Jesi vozio kada kojeg Harleya, recimo neku od Dyna ili Softaila duze od 50km?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
Vlasnici harleya su poput vlasnika alfe, uživaju u motoru i nije ih briga za ostalo...i najvjerojatnije bi za sljedeći motor izabrali opet harley.

Samo šta mlađa ekipa voli brzinu a harley nema baš sportske motore...imali su buell pa se nisu baš proslavili s tim
15 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
syncmaster245b kaže...

 

Pitanjce,

 

Jesi vozio kada kojeg Harleya, recimo neku od Dyna ili Softaila duze od 50km?

 probal sam jedan custom low rider i iron no hoću reći kako su svi motori manje-više isti q na kratke staze (ok, razlikujemo jurilice od cruisera). o pouzdanosti govorim zbog glavnom mjerila zbog kojega daješ ne malu lovu za motor, odn. o onome kaj si nosiš doma (mami u čušpajz). isto je i sa ženama. na kratke staze .... bla. ju gat d pojnt. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne
Ajar kaže...
syncmaster245b kaže...

 

Pitanjce,

 

Jesi vozio kada kojeg Harleya, recimo neku od Dyna ili Softaila duze od 50km?

 probal sam jedan custom low rider i iron no hoću reći kako su svi motori manje-više isti q na kratke staze (ok, razlikujemo jurilice od cruisera). o pouzdanosti govorim zbog glavnom mjerila zbog kojega daješ ne malu lovu za motor, odn. o onome kaj si nosiš doma (mami u čušpajz). isto je i sa ženama. na kratke staze .... bla. ju gat d pojnt. 

 

To su oba Sportstera, iznimno mali motori i gotovo da nema razlike izmedju nekog klasicnog Triupha ili Nortona.

 

Harley je stekao reputaciju nepouzdanog govna u periodu dok je vlasnik bio AMF koji je skoro odveo HD u bankrot.

Medjutim od preuzimanja kompanije od strane neovisnih investitora, od kojih jedan bio i unuk jednog od Davidsona i predstavljanja Evolution modela, a zatim i TwinCam, Harley po pitanju kvalitete i izdrzljivosti po nicemu ne iskace iz nekog prosjeka.

 

S druge strane, uvijek cu medju prvima reci, da po svakoj drugoj stavci, kocnicama, ubrzanju, ciklistici....Harley je losiji od bilo kojeg Japanca.

 

I za kraj,neka me ispravi netko ako grijesim, ali mislim da nijedna druga marka ne organizira ovakva okupljanja (video je iz 2011, Biograd na moru)

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
offline
Harley-Davidson ubrzava ulaganja u električne moto

Masa ljudi koji mogu si uzimaju GS-a.Nikada nisam vozio jednog ali sam cuo da su ustvari dosta losi.Dosta lose kvalitete a godinama ih ekipa prezentira kao sam vrh adventure motora.

Evo jedan novi klip jutubera kojeg pratim sa problemom na gs-u.

 

Ja si planiram uze ktm-a super adventure s. Nekad su mi ktm bili strasno ruzni motori i zaobilazio sam ih ali sada sam eto promjeio mišljenje

 

 

Sjećam se još kao klinac dok sam se vozio an svoj skuteru gradom i ispred mene je bio ganc novi bmw motor.nemam pojma koji. najednom je motor posteno zacuknuo i stao.kako sam prolazio vidio sam da su mu poispadali zupcanici.od cega neznam ali se sjecam da je motor bio nov jos ni tablicu nije imao :D

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 10:41 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice