Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

poruka: 20
|
čitano: 5.701
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do".
8 godina
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

Ovo je oke pročitati, ali cijena diže krvni tlak .   Bilo bi dobro da se više orijentirate na nas koji si to možemo priuštiti, dakle e-bicikli pristupačne cijene :D

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

Hareleyevi bi bicikli trebali biti izrađeni od kvalitetnih materijala, imati hidraulične disk kočnice i inovativni sustav prijenosa

 

Harley i kocnice? U skladu sa njihovom tradicijom, kocnice ce biti gore dovoljne za proci homologaciju. I to na knap!

Sreca za njih da bicikli ne moraju imati tehnicki. (ili elektricni moraju?)

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
Zar hrvatska nije lider u proizvodnji takvih skupljih el.bicikli...rekao premijer
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

jači su brand od rimca naravno, ali ima mjesta za sve jer je potražnja u stalnom porastu. a utrkivati se na tržištu ne mora samo s cijenom.

s druge strane bilo bi cool vidjeti bolji i udobniji sic za jedan harley

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2019 15:17 (shimano).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
shimano kaže...

jači su brand od rimca naravno, ali ima mjesta za sve jer je potražnja u stalnom porastu. a utrkivati se na tržištu ne mora samo s cijenom.

s druge strane bilo bi cool vidjeti bolji i udobniji sic za jedan harley

Nič od toga, Rimac i ovi Harleki su ružni da ti dođe muka fučkaj ga sad.Dalje se nema kaj dodat, osim da upučeni kupci(98%) neče kupovat niti Rimca niti Harleke to sigurno.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/predstavljen-greyp-g6-najpametniji-bicikl-svij/267144.aspx?page=0&jumpto=5873641&sort=asc&view=flat

 

Harleki bolje da se drže motora(u Americi dok još ide), ali i tu su u sve lošijem položaju i stišču ih znatno kvalitetniji Japanci.

 

"Kaj se tiče onoga da nemaju prednje suspenzije", ti bokca pa to nisu MTB E-bicikli šta če ti tu prednja suspenzija.Prednja suspenzija(uteg na prednjem djelu bicikla) je potpuno nepotrebna, i to za bilo kakve bicikle osim eto bajsova koji su čisti MTB modeli itd.

 

Danas bez prednje suspenzije ne moš niti do Konzuma po špeceraj fučkaj ga sad.Hm gle ti sad to, pa niti E-bajs Stromer od 10 000$ nema prednje suspenzije.

 

Eto dobrih starih vremena, Profi MTB ekipa na rigidnim MTB-jcima luduje/uživa i bez suspenzije. 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.10.2019 15:41 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

a ako može inovacijama slovenski elan recimo zašto ne bi i rimac? ali stvarno ne znam zašto jer nisam stručnjak 

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
shimano kaže...

a ako može inovacijama slovenski elan recimo zašto ne bi i rimac? ali stvarno ne znam zašto jer nisam stručnjak 

Elan nije od jučer, a Rimac i njegove inovacije(na početku je skupljal informacije po forumima) to progutaju samo naivci koju nasjednu na marketing.

 

Rimac E-bižuterija nije za široku potrošnju, u odnosu na Elan koji eto posluje več više od sedamdeset godina.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć

jasno, elan je stari brand, ali nije počeo kao takav. međutim, meni se čini da nema velikih ambicija za proizvodnjom osim inovacija. zanima me taj abarth nisam uzpoznat kako oni rade. znam da ne rade klasičnu proizvodnju pa ne znam koliko je slično. 

samo ovaj dio da je skupljao informacije po forumima mi izgleda kao nekakva sprdnja, a ne kužim zašto bi bila. no možda griješim

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
10 godina
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
shimano kaže...

jasno, elan je stari brand, ali nije počeo kao takav. međutim, meni se čini da nema velikih ambicija za proizvodnjom osim inovacija. zanima me taj abarth nisam uzpoznat kako oni rade. znam da ne rade klasičnu proizvodnju pa ne znam koliko je slično. 

samo ovaj dio da je skupljao informacije po forumima mi izgleda kao nekakva sprdnja, a ne kužim zašto bi bila. no možda griješim

 hahahhahaahah nije sprdnja

14 godina
neaktivan
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

a što god da je, kod nas biti uspješan je živo zlo. jasno da imamo i razloga za nepovjerenje, ali kako onda naprijed ako nitko ne valja? kažu da je vani razlika u mentalitetu zbog protestantizma, može biti. jer vidim da je porsche prepoznao nešto čim radi s rimcem, a možda je to sve prevara za naivne, šta ja znam

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
 
1 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
Del_Boy97 kaže...
shimano kaže...

jasno, elan je stari brand, ali nije počeo kao takav. međutim, meni se čini da nema velikih ambicija za proizvodnjom osim inovacija. zanima me taj abarth nisam uzpoznat kako oni rade. znam da ne rade klasičnu proizvodnju pa ne znam koliko je slično. 

samo ovaj dio da je skupljao informacije po forumima mi izgleda kao nekakva sprdnja, a ne kužim zašto bi bila. no možda griješim

 hahahhahaahah nije sprdnja

 Nisam to znao, ali ako je tako još ga više respektiram. Ne znam u detalje što radi i kako mu ide posao, ali ako je  nakon skupljanja informacija na forumu dospio do relativno uspješne firme znači da se interesirao u nečemu, naučio i uspio. Najvažnije je da čovjek ima veliki interes i želju da nauči, a način kako će to uraditi manje bitan. Šta je trebao sjediti na nekom faksu 5 godina ili više i dobiti neku titulu ing.mag.dr. da bi bio "stručnjak". Ne znam zašto je loše sakupljati informacije na bilo koji način ako te nešto zanima i nešto upitati ako ne znaš i ne možeš naći, pa i na forumu.

10 godina
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
bugovac222 kaže...
Del_Boy97 kaže...
shimano kaže...

jasno, elan je stari brand, ali nije počeo kao takav. međutim, meni se čini da nema velikih ambicija za proizvodnjom osim inovacija. zanima me taj abarth nisam uzpoznat kako oni rade. znam da ne rade klasičnu proizvodnju pa ne znam koliko je slično. 

samo ovaj dio da je skupljao informacije po forumima mi izgleda kao nekakva sprdnja, a ne kužim zašto bi bila. no možda griješim

 hahahhahaahah nije sprdnja

 Nisam to znao, ali ako je tako još ga više respektiram. Ne znam u detalje što radi i kako mu ide posao, ali ako je  nakon skupljanja informacija na forumu dospio do relativno uspješne firme znači da se interesirao u nečemu, naučio i uspio. Najvažnije je da čovjek ima veliki interes i želju da nauči, a način kako će to uraditi manje bitan. Šta je trebao sjediti na nekom faksu 5 godina ili više i dobiti neku titulu ing.mag.dr. da bi bio "stručnjak". Ne znam zašto je loše sakupljati informacije na bilo koji način ako te nešto zanima i nešto upitati ako ne znaš i ne možeš naći, pa i na forumu.

 stvar je toga da taj lik na forumima nije znao razliku izmedju istosmjerne i izmjenične struje, a onda je nekim čudom u vrlo kratkom roku napravio električni auto.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
Del_Boy97 kaže...
bugovac222 kaže...
Del_Boy97 kaže...
shimano kaže...

jasno, elan je stari brand, ali nije počeo kao takav. međutim, meni se čini da nema velikih ambicija za proizvodnjom osim inovacija. zanima me taj abarth nisam uzpoznat kako oni rade. znam da ne rade klasičnu proizvodnju pa ne znam koliko je slično. 

samo ovaj dio da je skupljao informacije po forumima mi izgleda kao nekakva sprdnja, a ne kužim zašto bi bila. no možda griješim

 hahahhahaahah nije sprdnja

 Nisam to znao, ali ako je tako još ga više respektiram. Ne znam u detalje što radi i kako mu ide posao, ali ako je  nakon skupljanja informacija na forumu dospio do relativno uspješne firme znači da se interesirao u nečemu, naučio i uspio. Najvažnije je da čovjek ima veliki interes i želju da nauči, a način kako će to uraditi manje bitan. Šta je trebao sjediti na nekom faksu 5 godina ili više i dobiti neku titulu ing.mag.dr. da bi bio "stručnjak". Ne znam zašto je loše sakupljati informacije na bilo koji način ako te nešto zanima i nešto upitati ako ne znaš i ne možeš naći, pa i na forumu.

 stvar je toga da taj lik na forumima nije znao razliku izmedju istosmjerne i izmjenične struje, a onda je nekim čudom u vrlo kratkom roku napravio električni auto.

 

Pa čovjek uči, zašto je to sramotno? A i čisto sumnjam da to nije znao pošto se u srednjoj bavio time. I zaposlio je dosta inžinjera kasnije, pa naravno da nije sve sam.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

nema kod nas gatesa i jobsa fora da koristiš i druge, a onda to znanje znaš unovčiti i voditi takav posao. kod nas moraš biti sam, bez roditelja i prijatelja, roditi se naučen i napraviti takvu korporaciju da cijela zemlja od nje živi. pa onda mooožda nešto, sve drugo je smeće i lopovluk

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
 
2 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
HCMAA kaže...
Zar hrvatska nije lider u proizvodnji takvih skupljih el.bicikli...rekao premijer

 

Tako je, tvrtku sa 43 zaposlenika, gdje je prosjecna placa 3564 kn, koja svake godine zavrsi u minusu, da ne bi bilo da lazem, evo zadnjeg financijskog izvjesca:

 

https://abload.de/img/01-greypz5jp1.jpg

 

https://abload.de/img/02-greyp0ukcs.jpg

 

Tu istu tvrtku je Vlada RH proglasila kao predvodnika koji pozicionira Hrvatsku kao predvodnika na tržišitu elektricnih bicikala:

 

https://twitter.com/VladaRH/status/1115898787996864512

 

U toj istoj firmi preko crowdfundinga mozete kupiti dionice:

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/greyp-prvi-svijetu-prikuplja-kapital-putem-regul/270958.aspx

 

Vijest je bila na svim mogucim portalima, samo jedan primjer:

 

https://www.24sata.hr/tech/ovako-mozete-od-danas-postati-suvlasnik-u-rimcevoj-kompaniji-650094

 

shimano kaže...

a ako može inovacijama slovenski elan recimo zašto ne bi i rimac? ali stvarno ne znam zašto jer nisam stručnjak 

 

S kojim inovacijama? Koje su to Rimceve inovacije?

shimano kaže...

samo ovaj dio da je skupljao informacije po forumima mi izgleda kao nekakva sprdnja, a ne kužim zašto bi bila. no možda griješim

 

Uzivaj u citanju:

 

https://www.hr385.com/cose/Rimac.pdf

 

shimano kaže...

a što god da je, kod nas biti uspješan je živo zlo. jasno da imamo i razloga za nepovjerenje, ali kako onda naprijed ako nitko ne valja? kažu da je vani razlika u mentalitetu zbog protestantizma, može biti. jer vidim da je porsche prepoznao nešto čim radi s rimcem, a možda je to sve prevara za naivne, šta ja znam

 

bugovac222 kaže...
Del_Boy97 kaže...
shimano kaže...

jasno, elan je stari brand, ali nije počeo kao takav. međutim, meni se čini da nema velikih ambicija za proizvodnjom osim inovacija. zanima me taj abarth nisam uzpoznat kako oni rade. znam da ne rade klasičnu proizvodnju pa ne znam koliko je slično. 

samo ovaj dio da je skupljao informacije po forumima mi izgleda kao nekakva sprdnja, a ne kužim zašto bi bila. no možda griješim

 hahahhahaahah nije sprdnja

 Nisam to znao, ali ako je tako još ga više respektiram. Ne znam u detalje što radi i kako mu ide posao, ali ako je  nakon skupljanja informacija na forumu dospio do relativno uspješne firme znači da se interesirao u nečemu, naučio i uspio. Najvažnije je da čovjek ima veliki interes i želju da nauči, a način kako će to uraditi manje bitan. Šta je trebao sjediti na nekom faksu 5 godina ili više i dobiti neku titulu ing.mag.dr. da bi bio "stručnjak". Ne znam zašto je loše sakupljati informacije na bilo koji način ako te nešto zanima i nešto upitati ako ne znaš i ne možeš naći, pa i na forumu.

 

Rimac je jos u srednjoj skoli mijesao mjerne jedinice kW, kWh, pojmove struje, napona, kapaciteta:

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/javio-nam-se-covjek-koji-je-isao-u-istu-srednju-kao-mate-rimac-kaze-da-mu-se-divi-ali-da-mu-status-nije-skroz-tocan/

 

Sami profesori ga proglasavaju jednim od najgorih ucenika ikada:

 

https://www.maxportal.hr/vijesti/izumitelj-mate-rimac-odgovorio-profesorima-koji-tvrde-da-je-bio-jedan-od-najgorih-ucenika-ikad/

http://www.poslovni.hr/tehnologija/mate-rimac-na-facebooku-ostro-odgovorio-bivsim-profesorima-koji-ga-blate-298954

I sada bi trebali vjerovati da je odmah nakon srednje skole sam u garazi napravio najbolji, najbrzi elektricni automobil na svijetu? Istina je malo drugacija, na forumima se raspitivao gdje i kako kupiti dijelove za auto, a zatim je platio drugim ljudima da auto s tim dijelovima sloze.

 

ukratko, Rimac je produkt politike i oca, Ivana Rimca, redovitog gosta crne kronike, koji je predsjednik nadzornog odbora Rimac automobili. Ivan Rimac je dao ukradene novce sinu, s kojima je Mate kupio dijelove i platio drugim ljudima da te dijelove slože. Uz to, ukradene novce su orpali uz pomoc ureda Mossac Fonseca i sudjelovali u mega skandalu offshore pranja novaca Panama Papers. Da to ne bude sve, Republika Hrvatska i njezini porezni obveznici financiraju Rimca sa stotinama milijuna kuna u proizvodnji koncepata bicikala i brodova, a unatoc svemu tome, i RImac automobili i Greyp bikes svake godine završavaju u višemilijunskom minusu. minusima. Ovo je Agrokor 2 i postoji velika mogucnost da ce se pisati lex RImac, s time da Rimac nece bježati u London, nego u Livno, a prema slucaju Mamica, Kutle, Curkovica i drugih vidimo da BiH ne izrucuje tražene kriminalce.

Vise o tome ovdje:

https://www.hr385.com/cose/Rimac.pdf

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

pa jesi prijavio uskoku? odmah i porsche upleteš što surađuje s njim

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.10.2019 1:03 (shimano).
 
2 3 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
shimano kaže...

pa jesi prijavio uskoku? 

 

Da, to bi bas pomoglo u HR:

 

Čudna priča o dva lokalna čelnika, komadu ceste u Brodu, USKOK-u i pozivima iz ureda predsjednice

 

Ured za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta, 21. studenoga, poslana je kaznena prijava protiv Ivana Rimca, osnivača tvrtke RIMC iz Svete Nedjelje i bila bi to jedna od mnogih, ni po čemu različitih prijava kakve svakodnevno dolaze USKOK-u, da se u njoj ne spominju dr. Mate Granić, savjetnik predsjednice Republike za vanjsku politiku, ministar graditeljstva i potpredsjednik hrvatske Vlade Predrag Štromar te državni tajnik u tom ministarstvu, Danijel Meštrić.

 

Poduzetnik Rimac prijavljen je za niz kaznenih djela, od prijetnje, prijevare, zlouporabe položaja i ovlasti, davanja mita, trgovanja utjecajem i davanja mita za trgovanje utjecajem. Kaznena prijava nije bila anonimna, podnio ju je, u ime Upravnog odjela za graditeljstvo, prostorno uređenje i zaštitu okoliša u Gradu Slavonski Brod, pročelnik Damir Klaić.

 

Na kraju prijave Klaić predlaže USKOK-u da se protiv Ivana Rimca provede postupak i podigne optužnica, ali da se isto učini i protiv ”eventualno drugih kazneno odgovornih osoba”, a s obzirom na zvučna imena koja spominje, a koja smo nabrojali, nije teško pretpostaviti na koga misli.

 

 

https://www.telegram.hr/price/cudna-prica-o-dva-lokalna-celnika-komadu-ceste-u-brodu-uskok-u-i-pozivima-iz-ureda-predsjednice/

 

DORH-u su trebale 3 i pol godine da napiše ministarstvu što će sa zemljom u Slavoniji. To je 1 slovo svaki drugi dan

 

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/dorh-u-su-trebale-3-i-pol-godine-da-napise-ministarstvu-sto-ce-sa-zemljom-u-slavoniji-to-je-jedno-slovo-svaki-drugi-dan/

 

itd., itd., itd...

 

5 godina
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
rambox kaže...
shimano kaže...

jači su brand od rimca naravno, ali ima mjesta za sve jer je potražnja u stalnom porastu. a utrkivati se na tržištu ne mora samo s cijenom.

s druge strane bilo bi cool vidjeti bolji i udobniji sic za jedan harley

Nič od toga, Rimac i ovi Harleki su ružni da ti dođe muka fučkaj ga sad.Dalje se nema kaj dodat, osim da upučeni kupci(98%) neče kupovat niti Rimca niti Harleke to sigurno.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/predstavljen-greyp-g6-najpametniji-bicikl-svij/267144.aspx?page=0&jumpto=5873641&sort=asc&view=flat

 

Harleki bolje da se drže motora(u Americi dok još ide), ali i tu su u sve lošijem položaju i stišču ih znatno kvalitetniji Japanci.

 

"Kaj se tiče onoga da nemaju prednje suspenzije", ti bokca pa to nisu MTB E-bicikli šta če ti tu prednja suspenzija.Prednja suspenzija(uteg na prednjem djelu bicikla) je potpuno nepotrebna, i to za bilo kakve bicikle osim eto bajsova koji su čisti MTB modeli itd.

 

Danas bez prednje suspenzije ne moš niti do Konzuma po špeceraj fučkaj ga sad.Hm gle ti sad to, pa niti E-bajs Stromer od 10 000$ nema prednje suspenzije.

 

Eto dobrih starih vremena, Profi MTB ekipa na rigidnim MTB-jcima luduje/uživa i bez suspenzije. 

 

 

 Ajd ne zezaj ovo i ne mozes napraviti sa prednjom suspenzijom ;) I nije sva suspenzija teg. Samo sto takve kostaju ;)

15 godina
offline
Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat će do

malo je to. kasice, zasad si spašena. čekam da rolls-royce proizvede beciklo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Harley-Davidsonovi električni bicikli koštat ć
Ferrari isto namjerava...njihov će biti normalno crven...i cijena oko 20000€....što i nije neka cijena...tako da svima kojima je Ferrari u obliku auta skup...mogu kupiti makar Ferrari el.biciklu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice