HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha

poruka: 10
|
čitano: 3.357
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha".
HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha

Tri i pol sata autonomija?? Imate nekakav pokvareni laptop, nema hebene sanse da tako malo moze izdrzati. Reklamirajte ga, ovo bi moralo barem 10 sati izdrzati, sa srednjim osvjetjenjem i laksim operecenjem procesora.

 

Dakle radi se o ultrabooku. Njega se uzima zbog lake prenosivosti i zbog velike autonomije. Ako u bilo kojoj od ovih karakteristika on ne spada, onda se ne radi o ultrabooku nego o klasicnog laptopu vulgaris kojeg kupis za 3,000 kn, a ne 11,000.

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha

11.099 kn i tri sata baterija?! 

 

wait for it.

 

wait for it.

 

 

  

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha

brdo love ni za što. vidio hp gdje apple potkivaju pa i on digao nogu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 9:04 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha

kod laptopa mi nikad nije bitna težina, bitna je za one što ne dižu ništa teže od kašike

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
1 7 hvala 0
8 godina
offline
Re: HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha
Ocito najdalje sto nosis laptop je iz boravka do sobe
9 godina
neaktivan
offline
Re: HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha
Umbel kaže...
Ocito najdalje sto nosis laptop je iz boravka do sobe

 nosim i u wc, najbolje mi je kad na šolju sjednem s laptopom, kud ćeš većeg meraka

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 14:27 (hanteed).
7 godina
neaktivan
offline
HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha

11 sati i 15 minuta je trajenje baterije

 

https://www8.hp.com/us/en/campaigns/spectre-laptop/overview.html?jumpid=cp_r11260_us/en/psg/premiumfamily/spectre-laptop-tab-learn-more-top

 

"STEP CELL BATTERY
Ovakav inovativni dizajn baterije omogućava nam više snage u tankom profilu, koristeći svaki milimetar kako bi obezbijedio više kapaciteta baterije."

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 ovo bi moralo barem 10 sati izdrzati, sa srednjim osvjetjenjem i laksim operecenjem procesora.

 

 E pa ti sad cherrypick-aš ono sto ti odgovara.

Zašto stavljaju 4/8 ili 6/12 procesore napumpane do 3.5 ili 4 Ghz kad ga moras molit da izdrzi vise od 3 sata. Ne moze i snaga i autonomija i prenosivost.

16 godina
moderator
offline
Re: HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha
Kreativko kaže...

11 sati i 15 minuta je trajenje baterije

 

https://www8.hp.com/us/en/campaigns/spectre-laptop/overview.html?jumpid=cp_r11260_us/en/psg/premiumfamily/spectre-laptop-tab-learn-more-top

 

"STEP CELL BATTERY
Ovakav inovativni dizajn baterije omogućava nam više snage u tankom profilu, koristeći svaki milimetar kako bi obezbijedio više kapaciteta baterije."

 

 

 Trajanje baterije naravno ovisi o tome što se radi na laptopu tijekom mjerenja i kako je podešena svjetlina ekrana. Naš test je temeljen na PCMark 8 uredskom setu testova koji kombiniraju uredske aplikacije, surfanje i videkonferenciranje s više sugovornika pri svjetlini ekrana od 190 cd/m2. Samim time ovo je nešto zahtjevniji način korištenja računala jer implicira da je ono konstantno opterećeno i da se na njemu radi dok u praksi korisnik to neće činiti. 

 

Kako HP testira autonomiju baterije doista ne znam...

16 godina
moderator
offline
Re: HP Spectre 13 2ZG99EA - Šminker kratkog daha
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Tri i pol sata autonomija?? Imate nekakav pokvareni laptop, nema hebene sanse da tako malo moze izdrzati. Reklamirajte ga, ovo bi moralo barem 10 sati izdrzati, sa srednjim osvjetjenjem i laksim operecenjem procesora.

 

Dakle radi se o ultrabooku. Njega se uzima zbog lake prenosivosti i zbog velike autonomije. Ako u bilo kojoj od ovih karakteristika on ne spada, onda se ne radi o ultrabooku nego o klasicnog laptopu vulgaris kojeg kupis za 3,000 kn, a ne 11,000.

 Rezultati testiranja su takvi kakvi jesu. Objasnio sam metodologiju u prethodnom postu. 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice