Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja

poruka: 7
|
čitano: 3.441
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja".
16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstav

Poslovni kolega iz Švedske u nekoj zabiti selu, selendri van svih gradova ima 10 Gbit optiku.

E da, dobio je to 2017.godine.

 

Sad ćemo i mi, ne živciraj se, 2069. godine stiže garantirano optika by T-com. To je naša godina! Vjeruj!

 

Trenutno stanje, Zagreb, maks 10 Mbit. Ne znaju kad će biti išta više. Možda jednog dana, te 2069.godine, čekam ih, ako poživim...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstav
makopos kaže...

Poslovni kolega iz Švedske u nekoj zabiti selu, selendri van svih gradova ima 10 Gbit optiku.

E da, dobio je to 2017.godine.

 

Sad ćemo i mi, ne živciraj se, 2069. godine stiže garantirano optika by T-com. To je naša godina! Vjeruj!

 

Trenutno stanje, Zagreb, maks 10 Mbit. Ne znaju kad će biti išta više. Možda jednog dana, te 2069.godine, čekam ih, ako poživim...

 Ti stvarno uspoređuješ švedsku s nama?

Oni su prije 90% eu zemalja krenuli sa testiranjem optike, upravo isporučujući je u ruralnim sredinama. Frend isto na selu u švedskoj, ima gigabitnu optiku debelo preko pet godina, a u gradu u stanu je na vdslu.

S tim da sva sela koja su dobila optiku, su i dalje testeri za telekom, i kad krene nova tehnologija, ruteri i sve ostalo, oni prvi opet dobiju sve. Njemu super, a nama tu samo cure sline kad pošalje ss brzine.

13 godina
offline
Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja

Pored moje zgrade postoji instalacija optičkog kabela već više od pet godina, a ja još uvijek pušim fore na bakrenoj parici! 

Što je najbolje, od valjda čvorišta do zgrade nema niti pet metara zračne udaljenosti ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja

Pa evo ovdje u dijelu Dubrovnika trebali su staviti u 9 mjesecu pa odgodili za 5 mjesec iduce godine. Dok dode taj 5 mjesec odgodit ce jos 3 puta... i onda nakon par mjeseci na njihovoj stranici o gradnji optike osvane DRUGI DIO Dubrovnika gdje se vec radi optika u 2 faze, datum zavrsavanja 31.12 2020, a drugi dio 31.12 2021  (1 faza 160 kucanstava, 2 faza 171)....  vjerojatno dobivaju neke poticaje ili nesto, pocnu raditi, prestanu onda pocnu raditi na drugom dijeli grada/drzave..  nevjerojatno..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja

A eto kod nas u Novskoj je optika već preko godinu dana in, i to sad nude i povećanje na gigabit brzine.

A gradusina od 10.000 duša....

Ali ne ht-ova, nego A1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja

A eto kad Nas u njemackoj a kod vas u hrvatskoj bolji Internet. 

I kaj da ti covjek kaze? Seres dok mozes.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hrvatski Telekom spaja više od 4.400 kućanstava Ja

Neki dijelovi centra zagreba dobili su optiku u stan već prije desetak godina (ali brzina samo 20/96 MB - ne nije greška brži upload nego download), štoviše prije 5 godina T-com je povukao i svoju optiku istim korisnicima, pa možeš preko nje imati iskon ili T-com (70/20 ili više već koliko platiš),dakle možeš imati redundantni internet i TV, dok drugi dijelovi grada još nemaju niti jednu optiku niti do zgrade, a kamoli do stana. Jedini problem je što dobar dio građana u tom dijelu grada trenutno nema uvjete za život... 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice