Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te

poruka: 20
|
čitano: 8.250
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te".
10 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te

Ja bih volio da mi netko objasni u cemu je ovdje prednost u odnosu na klasicnu m-zabu (osim ako imas HT broj pa ces dobiti neke beneficije za to)?

Po meni je ovo jos jedno mijesanje krusaka i jabuka za par kuna popusta.

 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
Prednost je da te ne oderu 45kn, kao kod Zabe, nego 10, 15 ili 20 kn ovisi kakav status imaš kod T-com-a, a oni će se već namiriti. App je više manje ista mZaba, drugačije posložena u drugoj boji.
Valjda je previše ljudi pootvaralo besplatni SuperSmart od HPB-a. Pa se grebu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 8:23 (najdix).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te

Hoce projekt propasti isto kao i struja preko T-coma?

 
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te

da li je netko probao se registrirati?

 

ne znam da li aplikacija ne radi dobro, ili sam previse ruzan , dodem do koraka sa selfijima i kaze aplikacija smije se da ti se vide zubi i trepci

 

radim to ko majmun i nista, izbaci neki screen i vrati na pocetak

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 9:49 (3dfx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
najdix kaže...
Prednost je da te ne oderu 45kn, kao kod Zabe, nego 10, 15 ili 20 kn ovisi kakav status imaš kod T-com-a, a oni će se već namiriti. App je više manje ista mZaba, drugačije posložena u drugoj boji.
Valjda je previše ljudi pootvaralo besplatni SuperSmart od HPB-a. Pa se grebu.

 objasni?

ne odere tebe mzaba 45 kn već lepeza koja pruža više...

dakle imaš razna osiguranja, putno, pomoć na cesti, pomoć u kući itd...

 

pa ti vidi

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 10:05 (toxic).
6 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
A tko je to koristio ili koristi? Ima i u polici AO opcija jedne besplatne vožnje na vučnoj do 1500 kn, a kad ideš po lovu, ne znam kakve ne im moraš dokaze donijeti. Znači pukne ti kanalni remen, zoveš vučnu, sam staviš remen, jer je jednostavno. No pošto nemaš računa od stavljanja remena, ne priznaju ti plaćanje odvoza vučnom. Osiguraju se oni na sve moguće načine. Remen ide preko vodene i auto ti počinje kuhati, moraš stati. Mislim ništa se ne mora.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
10alex kaže...

Ja bih volio da mi netko objasni u cemu je ovdje prednost u odnosu na klasicnu m-zabu (osim ako imas HT broj pa ces dobiti neke beneficije za to)?

Po meni je ovo jos jedno mijesanje krusaka i jabuka za par kuna popusta.

 još i ja provjeravam u čemu bi bila prednost ovog no za početak vidim da možeš imati najjeftiniji paket u Zabi ili nekoj drugoj banci, a obično oni jači uključuju stvari koje nikad nećeš koristiti (tipa police osiguranja, majstor u kući i slične bezvezarije za nas koji to ugovaramo direktno). Ovdje mi je fora jer nisam kod Zabe, a mogu imati i kod njih preko ovog za 10 kn račun i mogu besplatno na Zabinim bankomatima kojih je valjda uvjerljivo najviše u RH podizati lovu bez naknade, a uz to kako često idem za Austriju i Italiju i tamo su mi njihovi bankomati bez naknade pa ne moram nositi EUR sa sobom, nemam mjenjačnica i ne bojim se da će me netko opljačkati. I ovaj izipay jedva čekam da isprobam jer tu koristim erstin keks koji je za podijeliti lovu između kolega na poslu za nekakvu feštu, rođendan ili koncert najjednostavniji način direktno iz imenika.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
13 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
"A tko je to koristio ili koristi? "

Ja u sklopu lepeze imam nekakvo osiguranje kucanstva.

Jednom mi je krepao plinski bojler u nedjelju, servis ne radi, ja nazovem zabin broj osiguranja - i bome su mi dali broj nekog plinarasa koji je dosao za sat, dva, i nisam platio nista :)

Bilo je to pred dve, tri godine.. nisam vise koristio uslugu, ali tada je funkcionirala :)

Btw frend zvao za vucu auta, rekli su mu da nazove hak (ili koga vec), spremi racun i svu papirologiju, ime vozaca i broj slepa. To im je on poslao, oni refundirali slep (mala kilometraza, cca 400kn).

Tako da stvar ipak donekle funkcionira :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
Aplikacija je opet jad i bjeda.
Doslovno je mzaba druge boje, malo preslozen pocetni izbornik, ali sve ostalo je isto.
Čak neke stvari fale, kao prebacivanje na drugi mobilni uređaj.

Uglavnom jadno, ko god da je radio sučelje, katastrofa!

HPB i PBZ imaju jako dobro odrađene mobilne aplikacije.

Da je bar sucelje nalik moj telekom portalu.

Neg ono klasicna mzaba, rozo bjela.

Prebacio samo jer imam M1 pa mi paket usluga 10 kn, a paket za malde mi vise ne vrijedi za 0 kn, a za 10 kn imam sad 10 transakcija i 3 podizanja gotovoine na drugim bankomatima, sto se za sad najvise isplati.

Sad neznam dal ce isplacivat oni 300 kn za m1 korisnike posto mi placa sjeda u zabi odavno, sad je samo migrirano
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te

Ne razumijem samo jednu stvar. Dakle, imam M1 i racun u Zabu. Korisnik sam Platnog Asistenta u Zabi za 30kn/mj. Ako se prebavim na ovo, gasi mi se mzaba ili mogu birari sto koristim od tog dvoje? Te, dali mi se vise nece naplacivati 30kn za Platni asistent nego samo 10kn za ovu novu uslugu?

 

Koliko vidim, 10 tranaakcija je besplatno, ja u platom asistentu imam 5. No kolike su naknade iznad 10 transakcija, kao i kod mzabe?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil

Gasi ti se M-zaba, ali ova nova aplikacija ti je u biti samo malo drugačije posložena M-zaba, obojena u ljubičasto. Otprije spremljene predloške za plaćanje i sl. i dalje možeš korstiti   i u novoj aplikaciji.

Plaćaš samo 10 kuna, jer ti se gasi Platni asistent. Telekom bankarstvo je u stvari samo paket usluga Zagrebačke banke pa zapravo prelaziš s jednog paketa na drugi.

Za preko 10 transakcija naknade su, koliko sam proučio, kao i u M-zabi.

Imaš ovdje cjenike i ostalu dokumentaciju:  https://www.telekombankarstvo.hr/uvjeti-poslovanja

 

9 godina
online
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
PC - stručnjak kaže...

HPB i PBZ imaju jako dobro odrađene mobilne aplikacije.


meni je ova nova od pbz-a katastrofa.. nepregledno, nabacano sve i svasta svuda.. scroll cudno radi, tekstualni linkovi umjesto dugmadi (npr. prikazi sve transakcije) koje pet puta moram pogadat da pogodim tj. da prihvati, i to tek kad skrol skroz stane.. nekad namjerno polako i pazljivo tapnem na njega a on ne prihvati... njihove reklame posvuda koje su najveci elementi na ekranu, umjesto da je izrazeno ono sto je bitno i sto uvijek trazis..

do prije par mjeseci sporo sve do bola, aj sad je brzina manje vise ok iako opet sporije od konkurencije.. btw aplikacija ne odraduje beskontaktno placanje, moras preko googlepay

 

ali da, izgleda fensi smensi - to je jedino sto korisnike zanima ocigledno

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
A cuj mora bit fensi... Funkcionalnost na drugom mjestu.
To je opet stvar dizajenra sucelja.

Neki znaju svoj poso, izgleda jako dobro i funkcionalno, negdje izgleda dobro ali nide veze s funkcionalonošcu.

PBZ je da je malo traljavo, al je ljepo.
HPB novu koristio dosta dugo, jednostavno, pregledno, a opet ljepo (bar meni)

m-zaba, sad i telekom bankarstvo, app za možda prije 10 godina bi bio ok UI
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te

Korisnik sam najmanje 10-ak godine gotovo svih najvažnijih usluga obje kompanije i mogu zaključiti, tj. poručiti im sljedeće;

 

Radite svoj osnovni posao i prekinite s nepotrebnim glupostima i opcijama koje nikome ne trebaju!

 

Nikad Vam usluga nije bila gora!

 

Primjerice "Hrvatski Telekom" mi ne omogućava da imam Multi SIM na svom Galaxy Watchu, čiju sam LTE verziju naravno kupio od spomenutih, čime sat postaje neupotrebljiv u toj verziji, za razliku od korisnika te iste grupacije u Njemačkoj i Austriji (diskriminacija!). Nadalje, prošle godine su mi naplatili preko 3 tisuće kuna za nepostojeće usluge mjesecima, što je na kraju osporeno tek odlukom njihobe drugostupanjske komisije, na što sam potrošio na desetke sati rada i tonu živaca. Na kraju sam dobio; "Oprostite" i "Slažemo se s Vama". Sramota! Da ne spominjem "hibrid box" koji na kraju ima manju brzinu od najsporije bakrene parice jer je eto "mreža zagušena".

 

Zaba isto tako nikad nije bila gora. Do situacije da u pola uplatnih bankomata i to u glavnom gradu ne mogu uplatiti novac, do aplikacije kojoj treba i po desetak minuta da procesira uplate i isplate s računa i to od korisnike te iste Zabe. U današnje vrijeme to je nedopustivo jer mi rad izravno ovisi o tome, nitko me neće čekati zbog njihove nesposobnosti.

 

Poboljšajte svoje osnovne djelatnosti za što vas (pre)plaćamo, a opcije, bodove, sustave nagrađivanja, aplikacije vjernosti, razvijajte kada ne budete toliko kaskali u osnovnoj djelatnosti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 20:07 (ivaninho).
 
3 0 hvala 1
9 godina
online
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
ivaninho kaže...

Korisnik sam najmanje 10-ak godine gotovo svih najvažnijih usluga obje kompanije i mogu zaključiti, tj. poručiti im sljedeće;

 

Radite svoj osnovni posao i prekinite s nepotrebnim glupostima i opcijama koje nikome ne trebaju!

 

Nikad Vam usluga nije bila gora!

 

Primjerice "Hrvatski Telekom" mi ne omogućava da imam Multi SIM na svom Galaxy Watchu, čiju sam LTE verziju naravno kupio od spomenutih, čime sat postaje neupotrebljiv u toj verziji, za razliku od korisnika te iste grupacije u Njemačkoj i Austriji (diskriminacija!). Nadalje, prošle godine su mi naplatili preko 3 tisuće kuna za nepostojeće usluge mjesecima, što je na kraju osporeno tek odlukom njihobe drugostupanjske komisije, na što sam potrošio na desetke sati rada i tonu živaca. Na kraju sam dobio; "Oprostite" i "Slažemo se s Vama". Sramota! Da ne spominjem "hibrid box" koji na kraju ima manju brzinu od najsporije bakrene parice jer je eto "mreža zagušena".

 

Zaba isto tako nikad nije bila gora. Do situacije da u pola uplatnih bankomata i to u glavnom gradu ne mogu uplatiti novac, do aplikacije kojoj treba i po desetak minuta da procesira uplate i isplate s računa i to od korisnike te iste Zabe. U današnje vrijeme to je nedopustivo jer mi rad izravno ovisi o tome, nitko me neće čekati zbog njihove nesposobnosti.

 

Poboljšajte svoje osnovne djelatnosti za što vas (pre)plaćamo, a opcije, bodove, sustave nagrađivanja, aplikacije vjernosti, razvijajte kada ne budete toliko kaskali u osnovnoj djelatnosti.

 manje vise se slazem s tobom, daj ovo sto je bitno da radi kako treba, a ovo ostalo nebitno..

uglavnom ako se ne varam ni u jednoj banci neces vidjeti uplatu/isplatu odmah (cak i kad su platitelj i primatelj u istoj banci).. mislim da mora proci raznorazne sigurnosne pizdarije i procesiranja.. to ako je ispod 10 min je jos fenomenalno..

15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
ivaninho kaže...

Korisnik sam najmanje 10-ak godine gotovo svih najvažnijih usluga obje kompanije i mogu zaključiti, tj. poručiti im sljedeće;

 

Radite svoj osnovni posao i prekinite s nepotrebnim glupostima i opcijama koje nikome ne trebaju!

 

Nikad Vam usluga nije bila gora!

 

Primjerice "Hrvatski Telekom" mi ne omogućava da imam Multi SIM na svom Galaxy Watchu, čiju sam LTE verziju naravno kupio od spomenutih, čime sat postaje neupotrebljiv u toj verziji, za razliku od korisnika te iste grupacije u Njemačkoj i Austriji (diskriminacija!). Nadalje, prošle godine su mi naplatili preko 3 tisuće kuna za nepostojeće usluge mjesecima, što je na kraju osporeno tek odlukom njihobe drugostupanjske komisije, na što sam potrošio na desetke sati rada i tonu živaca. Na kraju sam dobio; "Oprostite" i "Slažemo se s Vama". Sramota! Da ne spominjem "hibrid box" koji na kraju ima manju brzinu od najsporije bakrene parice jer je eto "mreža zagušena".

 

Zaba isto tako nikad nije bila gora. Do situacije da u pola uplatnih bankomata i to u glavnom gradu ne mogu uplatiti novac, do aplikacije kojoj treba i po desetak minuta da procesira uplate i isplate s računa i to od korisnike te iste Zabe. U današnje vrijeme to je nedopustivo jer mi rad izravno ovisi o tome, nitko me neće čekati zbog njihove nesposobnosti.

 

Poboljšajte svoje osnovne djelatnosti za što vas (pre)plaćamo, a opcije, bodove, sustave nagrađivanja, aplikacije vjernosti, razvijajte kada ne budete toliko kaskali u osnovnoj djelatnosti.

 nema više toga bavite se osnovnom djelatnošću - apsolutno svi su počeli svaštariti, a oni koji su se specijalizirali su obično mali i ne mogu ti ponuditi širinu usluga koje su ti danas potrebne pa trebaš nekoliko njih da ti zadovolje tvoje potrebe. Nekad sam imao nekoliko dostavnih službi koje su čisto pristojno mogle odrađivati svoj posao, danas realno imam samo poštu koja je katastrofa no najbolje pa i skoro pa jedino pouzdano što se nudi, a kad dođeš kod njih u poslovnicu muka ti je od robne kuće koju tamo pronađeš.

 

Banke odavno nude sve moguće osim bankarstva jer su im počele padati naknade od kojih su živjeli, a meni je Revolut sasvim zadovoljavajuća opcija i do sve dok mi ne treba kredit, keš da popijem cugu sa frendovima u kvartu, keš da platim nogometnom klubu članarinu za klinca i slično.

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
5 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil

Telekom Bankarstvo ima najnapredniju mobilnu aplikaciju bankarstva u HR, no ova cjelovita usluga je puno vise od super aplikacije...

 

Korisnici usluge Telekom Bankarstva imaju u paketu:

  •  Korištenje i svih funkcionalnosti eZabe, uključujući i pregled potrošnje/financijski planer! 
       
  •  Uz funkcionalnosti na koje ste navikli u mZabi ako ste postojeci klijent Zabe (btw najbolje - u app store - ocjenjenoj aplikaciji mobilnog bankarstva u HR!) ovdje imate i IziPay 
     - jednostavno, brzo i sigurno slanje novca bilo kome u HR bez IBAN-a i bez naknade i bez da primatelj treba downloadirati aplikaciju!

  •  Aplikacija isto tako podrzava management kartica (kontrolu potrosnje, block/unblock) 
  •  Korisnici TB-a su klijenti Zabe, te tako imaju na raspolaganju najsiru mrezu poslovnica i bankomata u HR i dostupne su im i druge usluge i proizvodi Zabe (kreditna kartica bez nakande i clanarine, krediti, osiguranja itd)
  • U paketu su uključene i super pogodnosti HT-a i Zabe, kao sto je podizanje novca bez naknade na bankomatima drugih banaka u HR i EU, bonusi na bonove HT/Simpe itd...

 

Sve to + kunski/devizni tekuci i ziro racun za vec od 10kn mjesecne naknade!

 

Najnaprednija bankarska usluga + best value-for-money!


Kratki 2-min intro video: 

Vise na www.telekombankarstvo.hr

 



Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 14:03 (Leggiero).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
E marketing.... Usluga kao usluga je dobro osmišljena.

Ali aplikacija nikao. Nije za 2019.

Po nicemu se ne izdvaja sto drugi nemaju, pogotovo revalut, a aplikacija je miljama daleko od revaluta i slicni.

Treba platit UI dizajnere, a ne sklepat UI kako uce djeca u srednjoj skoli na satu informatike programiranje.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.9.2019 2:44 (PC - stručnjak).
12 godina
offline
Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavili Te

Ja cu 100% preci na drugu aplikaciju,kada prestane raditi stara aplikacija od PBZ-a,jer slazem se sa kolegom gore,nova fensi-šmensi aplikacija im nije ni za k...c!

 

Kada sve zaracunam,PBZ aplikacija me mjesecno kosta oko 24-28 KN (kako kada oni zaracunaju),ne racunajuci naplatu svake transakcije.

Zato bih molio vas za preporuku nekakve jeftinije aplikacije,jer koliko vidim,u ostalim aplikacijama nesto uvjek nude gratis-sto PBZ app nema!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom i Zagrebačka banka predstavil
A sto se tice cjene i samog paketa što dobijes, telekom bankarstvo ti je super.

A ako volis spartanski odrađen app, koji jbg ne izgleda ljepo al radi, onda ti je to to.

Mislim realno moze nesto izgledat ljepo i bit funkcionalno

Pošto se je HT ubacio u ovu cijelu pricu sa zabom, a HT je realno teh kompanija, onda nikako ne vidim smisao ovako odrađenog UI-a.

Revalut je primjer jednostavno i ljepo odrađenog appa
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice