Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadogradi

poruka: 6
|
čitano: 2.151
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadogradi".
14 godina
neaktivan
offline
Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadogradi

Izgleda da Trumpov napada na Huawei je samo ojačao Huawei i on sada grabi naprijed puno večim koracima i postaje još popularniji.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadog
rimohit kaže...

Izgleda da Trumpov napada na Huawei je samo ojačao Huawei i on sada grabi naprijed puno večim koracima i postaje još popularniji.

 Eto, a ljudi ga toliko ne vole! Kad ono, ispade da čovjek dobro napravi. Reče curama i dečkima iz Huaweia, no no, nemojte to više raditi, ovi skrušeno priznaše svoje grijehe i eto, radi dalje. Nema, vidi se početni elan nakon pada tereta grijeha s duše na svakom koraku i u svakoj novoj reklami! Još će i otključati koju skrivenu jezgru unutar SOC-a, kako je krenulo! Viš, viš?! 😂🤣😂

12 godina
offline
Re: Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadog
Ja se godinama drzim mobova sa SD procesorima tak da bi moralo bit neko cudo da kupim taj hisilikonkirin.
Poco F1
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadog

nemam problema sa kirinom i blagim gamingom. uostalom uvijek cu rade odabrati sve izuzev exynosa i media teka. :)
tj doduse nije da mi nakon izbacivanja dva navedena puno opcija ostaje. ali

7 godina
offline
Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadogradi

"Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadograditi na EROFS i GPU Turbo 3.0 injekšn..."

 

To je to 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.7.2019 9:23 (fer-de-lance).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei će do kraja mjeseca više mobitela nadogradi

Nadam se i P30 dobiva tu nadogradnju

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice