Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

poruka: 35
|
čitano: 7.233
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i

Prolistam općenito vijesti na portalima, a povremeno primjetim ovakve click-baitove pa mi vrag neda mira. Lik je nevjerojatno stručan, nema u što se ne kuži

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

... i onda još ne otključaju bootloader, uopće mi nije jasno zašto to rade, kupiš telefon i osjećaš se uškopljeno kao da si kupio iphone

pa netko bi možda i integrirao gappse u custom rom, pronašao lakši način registracije na google servise, produžio mu životni vijek kao kod drugih otključanih telefona a oni si pored trumpovih gluposti još i sami pucaju u nogu, ccc

uopće ne sumnjam kako bi huaweijevi telefoni bili hit i najpodržavaniji telefoni na xda s tonom custom romova, modova i svega živog i mrtvog, šteta

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 23:26 (nemrem_stara_mi_sere).
 
3 0 hvala 0
8 godina
online
Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i cij

Imaju oni budunost, u Kini sigurno, a Kina je najveće tržište.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
nemrem_stara_mi_sere kaže...

... i onda još ne otključaju bootloader, uopće mi nije jasno zašto to rade, kupiš telefon i osjećaš se uškopljeno kao da si kupio iphone

pa netko bi možda i integrirao gappse u custom rom, pronašao lakši način registracije na google servise, produžio mu životni vijek kao kod drugih otključanih telefona a oni si pored trumpovih gluposti još i sami pucaju u nogu, ccc

uopće ne sumnjam kako bi huaweijevi telefoni bili hit i najpodržavaniji telefoni na xda s tonom custom romova, modova i svega živog i mrtvog, šteta

 Sumnjam da je njima ciljna skupina potrošača ekipa koja si zna složiti custom rom...

3 godine
protjeran
offline
Re: Huawei predstavio seriju Mate 40, poznate su i
Marko kaže...
nemrem_stara_mi_sere kaže...

... i onda još ne otključaju bootloader, uopće mi nije jasno zašto to rade, kupiš telefon i osjećaš se uškopljeno kao da si kupio iphone

pa netko bi možda i integrirao gappse u custom rom, pronašao lakši način registracije na google servise, produžio mu životni vijek kao kod drugih otključanih telefona a oni si pored trumpovih gluposti još i sami pucaju u nogu, ccc

uopće ne sumnjam kako bi huaweijevi telefoni bili hit i najpodržavaniji telefoni na xda s tonom custom romova, modova i svega živog i mrtvog, šteta

 Sumnjam da je njima ciljna skupina potrošača ekipa koja si zna složiti custom rom...

 što uopće nije bitno, bitno je da otključaju bootloader kao i ostala ekipa proizvođača telefona, ako može susjed iz šaomia, samsung, lg... mogu i oni, zašto neće je van pameti

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2020 15:58 (nemrem_stara_mi_sere).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice