Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

poruka: 25
|
čitano: 14.180
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni".
16 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Bez always-on ekrana ovi satovi izgledaju jako glupo, samo su crni.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
Originalni Watch GT je tragedija, ne vjerujem da Huawei kuži poantu takvog uređaja. Taj sat niti je smartwatch kao recimo Samsung Gear ili Apple Watch, niti je activity tracker/gps sportski sat kao Garmin ili Suunto.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
mat kaže...

Bez always-on ekrana ovi satovi izgledaju jako glupo, samo su crni.

O čemu ti. Imam Watch GT i nakon mj dana je dobio update Always On. 

 

Mar kaže...
Originalni Watch GT je tragedija, ne vjerujem da Huawei kuži poantu takvog uređaja. Taj sat niti je smartwatch kao recimo Samsung Gear ili Apple Watch, niti je activity tracker/gps sportski sat kao Garmin ili Suunto.

Nemoj molim te. Imam doma i Samsung Gear Watch LTE...baterija mu traje ako i 2 dana. Sat ima toliko nepotrebnih funkcija da ispadne patnja.

Sva sreća da sam ga platio samo 300kn preko T-coma. 

 

Huawei Watch GT ima sve što je potrebno za normalno korištenje, a baterija traje do 7(Always ON), ili bez 14 dana. 

 

 

 

13 godina
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

već neko vrijeme sam zagrijan za watch gt, i neki dan ga napokon ugledao uživo u trgovini te definitivno odlučio da ga kupujem za 30i rođendan početkom godine 

i sad vidim ovo, bogme paše

 

iskreno, meni je osobno ovo savršeno, izgleda kao normalan sat, ima neke opcije koje su mi dovoljne, a baterija dugo traje

osobno želim nešto što izgleda kao sat, da nije debelo i teško na ruci, da mi može pokazati notifikacije na ruci (tj da zavibrira) i da ima ono osnovno za praćenje aktivnosti, jer nisam osoba koja se bavi planinarenjem i slično, tako da mi je ovo dovoljno, a i jedan od većih razloga zašto me privlači je i baterija

trenutno imam miband2 (jer ga draga ne nosi) najviše zbog povezivanja sa mobitelom i notifikacija

 

ne vidim smisla u satu kojeg moraš svaki ili drugi dan puniti jer baterija iscuri, a ima aplikacija i opcija koje ti realno ne trebaju na takvom uređaju

da wear os uređaji imaju bateriju od tjedan dana, sigurno da bi gledao nešto drugo, ali oni su deblji, baterija doslovce iscuri za dan dva, a i watch gt mi lijepo i elegantno izgleda

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv

Pa nije da ga lopatom puniš.. Većina ionako skida sat s ruke prije spavanja, baciš ga na dock za punjenje i lkn.

12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
matija656 kaže...

već neko vrijeme sam zagrijan za watch gt, i neki dan ga napokon ugledao uživo u trgovini te definitivno odlučio da ga kupujem za 30i rođendan početkom godine 

i sad vidim ovo, bogme paše

 

iskreno, meni je osobno ovo savršeno, izgleda kao normalan sat, ima neke opcije koje su mi dovoljne, a baterija dugo traje

osobno želim nešto što izgleda kao sat, da nije debelo i teško na ruci, da mi može pokazati notifikacije na ruci (tj da zavibrira) i da ima ono osnovno za praćenje aktivnosti, jer nisam osoba koja se bavi planinarenjem i slično, tako da mi je ovo dovoljno, a i jedan od većih razloga zašto me privlači je i baterija

trenutno imam miband2 (jer ga draga ne nosi) najviše zbog povezivanja sa mobitelom i notifikacija

 

ne vidim smisla u satu kojeg moraš svaki ili drugi dan puniti jer baterija iscuri, a ima aplikacija i opcija koje ti realno ne trebaju na takvom uređaju

da wear os uređaji imaju bateriju od tjedan dana, sigurno da bi gledao nešto drugo, ali oni su deblji, baterija doslovce iscuri za dan dva, a i watch gt mi lijepo i elegantno izgleda

Uzmi obavezno Watch GT. 

Sve što si nabrojao da ti je bitno - to ima.

 

Sobodno mogu reći da ima odličnu statistiku aktivnosti. Jako intuitivno, jednostavno, odlično.

GPS nađe za 5 sek...doslovno.

 

Ja sad imam 58% baterije a ne sječam se kad sam ga punio...a nije da ga ne koristim. Ova baterija bez problema izdrži još 5-6 dana mojim načinom korištenja.

Avensac kaže...

Pa nije da ga lopatom puniš.. Većina ionako skida sat s ruke prije spavanja, baciš ga na dock za punjenje i lkn.

Kolega Samsung Watch mi koristi supruga. Nije da ga nosi svaki dan. I šta se dogodi : Napuni ga i ne nosi ga tipa 2 dana i baš kad želimo ići na trčanje - baterija prazna. Onda koristimo moj GT

 

Smarthwatch nije mob pa ga stalno trebaš tako da mi ga nema smisla punit svaki dan...

Nije da svaki dan nosim smartwatch, nosim i klasične satove. 

Huawei Watch GT ima odličan standby režim rada baterije..., dok kod Samsunga baš tako nije.

 

Tako da ako hočeš funkcionlana sat bez hrpu nepotrenih gluposti s dobrim trajanjem baterije - Huawei Watch...

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 12:43 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
matija656 kaže...

već neko vrijeme sam zagrijan za watch gt, i neki dan ga napokon ugledao uživo u trgovini te definitivno odlučio da ga kupujem za 30i rođendan početkom godine 

i sad vidim ovo, bogme paše

 

iskreno, meni je osobno ovo savršeno, izgleda kao normalan sat, ima neke opcije koje su mi dovoljne, a baterija dugo traje

osobno želim nešto što izgleda kao sat, da nije debelo i teško na ruci, da mi može pokazati notifikacije na ruci (tj da zavibrira) i da ima ono osnovno za praćenje aktivnosti, jer nisam osoba koja se bavi planinarenjem i slično, tako da mi je ovo dovoljno, a i jedan od većih razloga zašto me privlači je i baterija

trenutno imam miband2 (jer ga draga ne nosi) najviše zbog povezivanja sa mobitelom i notifikacija

 

ne vidim smisla u satu kojeg moraš svaki ili drugi dan puniti jer baterija iscuri, a ima aplikacija i opcija koje ti realno ne trebaju na takvom uređaju

da wear os uređaji imaju bateriju od tjedan dana, sigurno da bi gledao nešto drugo, ali oni su deblji, baterija doslovce iscuri za dan dva, a i watch gt mi lijepo i elegantno izgleda

 Stavio sam ti primjer izvještaja. Išao sam pješke iz Sesveta do Marije Bistrice... 

12 godina
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Ne znam ja kakav to ima Samsungov... Al moj Gear Sport, uz upaljene sve opcije + 3 puta tjedno trening sa ukljucenim pracenjem gura 5 dana na bateriji... A kao sto kaze kolega gore,niti da ga lopatom punis. Prije spavanja ako je bas na 10-15% puknes ga na wireless charger i to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
Taj "Always-on" traje samo 5 minuta.
12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
mat kaže...
Taj "Always-on" traje samo 5 minuta.

 To je kolega bio prvi AOD. Nakon update AOD traje KONSTANTNO.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv

Hvala na info. Koliko onda traje baterija?

12 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
mat kaže...

Hvala na info. Koliko onda traje baterija?

Sve zavisi koliko ga nosiš.

Bez AOD-a i sve ostalo popaljeno - bluetooth, obavijesti i sl 14 dana

S AOD-om i sve ostalo popaljeno 10 dana.

 

Budem još provjerio sljedeći tjedan. Nije da ga nosim svaki dan...

16 godina
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Vi koji imate gdje ste kupili watch gt?

 

Vidim u vipu 1199kn ali navodno jedino vrijedi za web...i ceka se po 5 dana za dostavu...a ja bi to joa kroz vikend htio :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
Amazon
6 godina
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Ja sam buduci ga do danas kod nas nema u ponudi i prodaji, narucio Huawei Watch GT 2 iz Njemacke preko bratica, po 230 Eura pa kad stigne javim dojmove

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Zna netko iz prve ruke koja ga poslovnica ima na stolu za probat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Stigao mali...jupiiiii,ajmo ga sada malo cackati hehehe

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
@CROatVU
Daj neke dojmove. Baterija, da li se mogu dodavati custom watch face-i ili možeš birati samo one koji su u Huawei health aplikaciji? I gdje si ga kupio?
6 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv

Evo na brzinu sobzirom da je rano ujutro a ja sam ga sa poste digao jucer oko 18.30h, tako da.... Kupljen je u Njemackoj jucer dosao u Hr (buduci ga je tamo bilo kupiti par dana prije nego kod nas po cijeni od 230 eura sa vagom za tezinu u kompletu) A znao sam i da ce biti jeftiniji nego kad dodje u Hrvatsku u prodaju.

 Baterija je bila na 68 % kada sam ga jucer dobio i upalio, jucer se zabavljao sa njim i postavkama cc.sat i pol,prebacio oko 130 pjesama sa moba na watch, pratio mi san cijelu noc,zvonio alarm, baterija je jos uvijek na 68 %.  :)

Mobitel uživo i na ruci izgleda puno bolje nego na slikama, ostavlja vrlo dobar dojam. Za watch skinove je kako si naveo,one sto imas na satu i 10 tak jos u Health aplikaciji koje mozes skinuti...ali ima zaista lijepih a na kraju ipak koristis jeda ili dva tako sam ja barem dok sam imao samsung galaxy watch na kojem si imao izbor vrlo sirok da bi se na kraju svelo opet na dva -tri najdraža.

Za sada toliko,sat je mrak

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.10.2019 7:10 (CROatVU).
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Naručio sam si sat trebao bi stići kroz nekoliko dana. Odmah sam si kupio zaštitno staklo. Moj je u crnoj varijanti ali mi je zanimljiva narukvica u kojoj zna dolaziti boja je izmedju crvene i narančaste. Gdje bi se to moglo nabaviti?? Vidio sam malo na ebay idu po 4$ to mi se nekako čini jeftino pa se bojim i da nije neka kvaliteta.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
Pozdrav ljudi. Jedno pitanje u vezi ovog sutraznjeg senzora. Dali on mora onako treperiti dok je na zapescu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
Endymon kaže...
Pozdrav ljudi. Jedno pitanje u vezi ovog sutraznjeg senzora. Dali on mora onako treperiti dok je na zapescu?

Mora ako je ukljuceno da ti stalno mjeri puls.

6 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
tommek10 kaže...

Naručio sam si sat trebao bi stići kroz nekoliko dana. Odmah sam si kupio zaštitno staklo. Moj je u crnoj varijanti ali mi je zanimljiva narukvica u kojoj zna dolaziti boja je izmedju crvene i narančaste. Gdje bi se to moglo nabaviti?? Vidio sam malo na ebay idu po 4$ to mi se nekako čini jeftino pa se bojim i da nije neka kvaliteta.

 Slobodno naruci,vrlo dobre je kvalitete i dobro stoji na njemu. Ja sam si uzeo narančastu,tamno plavu,plavu, military, drecavo zelenu i žutu, sve 5

11 godina
offline
Re: Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zv
Pozdrav ljudi. Jel mi mozete reci kako staviti always on ekran na Gt2? Nemogu nikako skontati. Idem u napredne postavke, ekran i tamo ne kuzim nista. Pise automatski, 5,10,15 i 20sek.To mislim da je za koliko sekundi da ostane upaljen ekran kada ga pogledam.Ali nigdje ne vidim opciju always on ekran. Stavio sam na Hrvatski jezik.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Watch GT 2 - veći zaslon, mikrofon i zvučni

Kod Huawei-ja je to malo drugačije, moraš ići na Settings -> Display -> Advanced -> Standby watch face i tamo biraš od ponuđenih, ne možeš staviti "glavni" watch face da bude always on.

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice