Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

poruka: 38
|
čitano: 10.959
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac".
14 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Dex.pwn kaže...
Goru želju ne možeš imati... Sportski auto mora imati zvuk, pravu ručnu, manualni i prave cajgere

 Mada sam pristalica elektroautomobila, kada je u pitanju sportski stroj, slažem se sa gore napisanim. Prije par dana sam gledao utrku električnih formula. Zujalice su sjajne, ali nema pravog zvuka, to nekako nije ono pravo, izgledaju kao malo bolje dječje igračke.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
učo kaže...

 Mada sam pristalica elektroautomobila, kada je u pitanju sportski stroj, slažem se sa gore napisanim. Prije par dana sam gledao utrku električnih formula. Zujalice su sjajne, ali nema pravog zvuka, to nekako nije ono pravo, izgledaju kao malo bolje dječje igračke.

 Ja vjerujem da je drugačiji osjećaj kad ga voziš 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
učo kaže...
Dex.pwn kaže...
Goru želju ne možeš imati... Sportski auto mora imati zvuk, pravu ručnu, manualni i prave cajgere

 Mada sam pristalica elektroautomobila, kada je u pitanju sportski stroj, slažem se sa gore napisanim. Prije par dana sam gledao utrku električnih formula. Zujalice su sjajne, ali nema pravog zvuka, to nekako nije ono pravo, izgledaju kao malo bolje dječje igračke.

 

Jedno ne isključuje drugo, i to što sam rekao da bi htio imati električni GTR ne znači da ne bi htio imati i "obični" GTR, čak suprotno. 

 

Također, vjerujem da kad voziš auto koji ima toliko momenta i snage kao što imaju e-formule, vrlo lako i zaboraviš da je električni kad mu daš malo "gasa."

7 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
učo kaže...

 Mada sam pristalica elektroautomobila, kada je u pitanju sportski stroj, slažem se sa gore napisanim. Prije par dana sam gledao utrku električnih formula. Zujalice su sjajne, ali nema pravog zvuka, to nekako nije ono pravo, izgledaju kao malo bolje dječje igračke.

 Složio bih se, ali recimo ovo isto meni nije uopće loš zvuk:

 

Ali, npr. Formula E ima preloš zvuk...

Tak da je tu jako teško svakoga zadovoljiti.

ICE može imat dobar zvuk i kad je smeće koje ne ide nikam s mjesta, a nekad može biti katastrofa zvuk (najčešće), dok EV ili čuješ samo gume, ili previše zuji ko usisavač, ili je nekaj fakat dobro, ko ovaj Nio.

 

Uglavnom, budući se gledat utrke ide ponajvišr zbog zvuka motora, Formula E npr. još uvijek nema smisla, ali u budućnosti definitivno 

Čak mislim da se budu okrenuli izradi nekih rezonantnih komora oko elektromotora pa da se dobije neka modulacija, tj. nekaj uzbudljivije.

 

 

Kruha i igala...
6 godina
protjeran
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Koliko globalno velikih igrača-ulagača ovaj Rimac treba prikupiti da se forumski marksisti sakriju zauvijek?

 
2 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Paolo Maldini kaže...

Koliko globalno velikih igrača-ulagača ovaj Rimac treba prikupiti da se forumski marksisti sakriju zauvijek?

 
Kao što se Rimac ne brine o njima, tako se ni ti ne trebaš brinuti jer odgovor je - beskonačno mnogo. Sve dok je u fokusu Ivan Rimac, a ne Mate Rimac i Rimac Automobili. 

14 godina
online
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Hej, pa zašto se ovdje kelje videjići nekakvog elektro kineza koji postavlja rekord na Ringu kao argument u obrani dobrog zvuka električnih superauta?

Pa jel nije ovo tema o miljunskim investicijama u proizvođača najbržeg/najjačeg/najboljeg/najsuper električnog auta na svijetu? Zašto onda morate keljiti videe tam nekakvih kineza?

Zašto ne keljite videe tog najsuper električnog Concepta kako ruši rekord na ringu s dobrim zvukom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Dex.pwn kaže...
Goru želju ne možeš imati... Sportski auto mora imati zvuk, pravu ručnu, manualni i prave cajgere

 Ma daj molim te. Auto koji leti, a ne čuješ ništa osim zujanja elektromotora je nešto što zvuči nezamislivo dobro. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice