IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna inte

poruka: 8
|
čitano: 3.569
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna inte".
14 godina
offline
IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna inte
Ne mogu da vjerujem. Pa ja sam zamisljao te semafore i sisteme prije 30 godina. I ulicna svjetla sa senzorima, koja bi "pratila" auta ili pjesake. Po tri u jednom paljenju. Mora da sam mislio da je to već netko napravio, kao i npr. "stress driving control", sistem koji ne dozvoljava i ograničava brzinu vozila ako je vozač pod stresom (sad vec postaje suvisan pored autonomnih vozila), ili automatsko podešavanje gume za snjezne uslove. Ali, valjda i to vec ima
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna inte

Mnogi smo to zamišljali samo od ideje do realizacije za enke stvari treba jaaako puno vremena i novaca.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna
Pilje kaže...
I ulicna svjetla sa senzorima, koja bi "pratila" auta ili pjesake. Po tri u jednom paljenju. 

Treperila bi ti cijela cesta nonstop, to bi bio živi užas.

16 godina
offline
IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna inte

Da ljudi nisu sebični ne bi ni trebali semafore niti ikakvu regulaciju prometa, i nikad ne bi bilo gužve.

Svemir.
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna
PaleRider kaže...

Da ljudi nisu sebični ne bi ni trebali semafore niti ikakvu regulaciju prometa, i nikad ne bi bilo gužve.

 Bas si me podsjetio na ovaj video. Mislim da je vise stvar kulture i obrazovanja.

 

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
15 godina
offline
IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna inte

kad nestane struje, to u nas dva drota očas riješe i na najvećim (osim onoga kod avenue malla i msu, jer ono ni bog ne uredi) rakrižjima (a poznato je kako na raskršće idemo vragu prodati dušu u zamjenu za vještinu bluesa, ne?) izazvaši opću zbrku s trubljenjima. kakav ai, kakvi bakrači?!

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna
Ajar kaže...

kad nestane struje, to u nas dva drota očas riješe i na najvećim (osim onoga kod avenue malla i msu, jer ono ni bog ne uredi) rakrižjima (a poznato je kako na raskršće idemo vragu prodati dušu u zamjenu za vještinu bluesa, ne?) izazvaši opću zbrku s trubljenjima. kakav ai, kakvi bakrači?!

Dva prometna policajca naprave pozitivno čudo na križanju Savske i Vukovarske kada se uhvate posla umjesto semafora. Kakva umjetna inteligencija.

 

Ali ako nećeš policiju, prvo treba izbacit trubu iz auta, a potom i nekulturne vozače. I pola problema je već riješeno. :-D

 

 

 

6 godina
offline
Re: IBM osmislio semafore kojima upravlja umjetna
Kad semafori ne rade...vidi se sav primitivizam i nekultura domacih vozaca i vozacica
Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice