[Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickstarte

poruka: 7
|
čitano: 7.118
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "[Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickstarte".
[Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickstarte

Da niste malo preveliki kolač zagrizli?

 

Nije li bolje krenuti s jednostavnijim igrama, puzzle isl. stvarima s kojima se možete prezentirati kako igračima tako i potencijalnim investitorima.

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
[Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickstarte

bez dijaloga (i ostalog) na gorskokotarskom rvackom ne izlazite mi naoči. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
[Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickstarte

Ideja mi zvuči odlično, no prije negoli investiram vrijeme (u igranje prologa) i eventualno novac (u Kickstarter kampanju), volio bih znati po čemu, osim po imenu i deklarativnoj tvrdnji da je tome tako, ova igra ima veze s Gorskim Kotarom? Odigrava se na fiktivnim lokacijama (dakle ništa od Delnica, Fužina, Vrbovskog, a kamoli Crnog Luga i sl.), govor nije lokaliziran već je na engleskom, a čak i na slici uz članak se fast food trailer zove onako pravo goranski "Ribax".

Try to look unimportant - the enemy may be low on ammo.
 
1 0 hvala 0
Re: [Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickst
Supermano kaže...

Ideja mi zvuči odlično, no prije negoli investiram vrijeme (u igranje prologa) i eventualno novac (u Kickstarter kampanju), volio bih znati po čemu, osim po imenu i deklarativnoj tvrdnji da je tome tako, ova igra ima veze s Gorskim Kotarom? Odigrava se na fiktivnim lokacijama (dakle ništa od Delnica, Fužina, Vrbovskog, a kamoli Crnog Luga i sl.), govor nije lokaliziran već je na engleskom, a čak i na slici uz članak se fast food trailer zove onako pravo goranski "Ribax".

 

Trebali su fast food trailer nazvati McChevap ili Burek Braca, pa bi bilo pravo Fiumanski 

6 godina
offline
[Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickstarte

kupujmo hrvatsko...sa domaćim engleskim jezikom

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickst
HCMAA kaže...

kupujmo hrvatsko...sa domaćim engleskim jezikom

 Idealno bi bilo da domaći proizvode, a stranci kupuju. Tako se Kina progurala do vrha.

15 godina
neaktivan
offline
Re: [Intervju] Domaći razvojni tim pokrenuo Kickst

Nije li bolje krenuti s jednostavnijim igrama, puzzle isl.

Ko kreće kao dio bespuća sivila i nada se da će biti zapažen kao nešto ne-sivo?

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2020 16:32 (Mad-Max-X).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice