I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže

poruka: 13
|
čitano: 4.847
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže".
14 godina
neaktivan
offline
I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže

Stražnji džep u prijevodu kreten..ja bi takve tužio jer su idioti.

 
11 3 hvala 0
13 godina
offline
I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže

        !!!!! 

 

Utvaram si da bi i stari Szigmund Freud imao posla odlučiti se, oli je lik debil na n-tu potenciju, ili samo klasičan Idiot?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže

šteta što je azbest anatemiziran jer bi maskice/etuii od toga za "neke smartfone" išli k'o halva. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici
Da citiram ovu izgleda pandemiju ludila koju možemo zahvaliti internetu

Uvijek je bilo budala.... Ali nije bilo INTERNETA...pa je patila samo obitelj i najbliži susjedi
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
12 1 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici
Fascinantno mi je kak uvijek ovakvi debilizmi dolaze od Amera..
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže

Hmm.. Lik nije debil na n-tu.. Razmislite malo....

Kad ste vidli neku sponzorušu s guzovima kao airbag da joj gori novi iPhone (kojeg naravno drži u stražnjem džepu)? 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže

Fascinantna je opsjednutost ovih kvazi IT "web novinara" Appleom. Zamisli ti vijest; liku u USA grunuo iPhone :-), uskoro očekujem cijelu jednu rubriku s dnevnim izvještajima raznih mobitela koji su se "samozapalili", savinuli, pukli po pola ili im se razbilo staklo ekrana uslijed ljutog pogleda asfalta!

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici brže

Samo ih tuži Josh Hillarde. Ako je žena mogla uzeti milion dolara od McDonalldsa jer se opekla na vreli krastavac, možeš i ti.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici
Envy kaže...

Samo ih tuži Josh Hillarde. Ako je žena mogla uzeti milion dolara od McDonalldsa jer se opekla na vreli krastavac, možeš i ti.

 Mogao biš se malo obrazovati:

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici
Jakovp kaže...
* * *

 Mogao biš se malo obrazovati:

 

Ne mogu se obrazovati sa ovim tvojim videom jer je TV14 DVSL oznaka (TV14: This program contains some material that many parents would find unsuitable for children under 14 years of age DSuggestive dialogueVViolence; LCoarse or crude languageSSexual situations).

 

Morao sam odmah prekinuti nakon početnih par sekundi. U svakom slučaju jako lijepo od tebe je što brineš o mom obrazovanju.
l.p.

7 godina
offline
Re: I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici
Jakovp kaže...
Envy kaže...

Samo ih tuži Josh Hillarde. Ako je žena mogla uzeti milion dolara od McDonalldsa jer se opekla na vreli krastavac, možeš i ti.

 Mogao biš se malo obrazovati:

 

 

Envy kaže...

Ne mogu se obrazovati sa ovim tvojim videom jer je TV14 DVSL oznaka (TV14: This program contains some material that many parents would find unsuitable for children under 14 years of age DSuggestive dialogueVViolence; LCoarse or crude languageSSexual situations).

 

Morao sam odmah prekinuti nakon početnih par sekundi. U svakom slučaju jako lijepo od tebe je što brineš o mom obrazovanju.
l.p.

 

To se traži...

 

 

Kruha i igala...
7 godina
neaktivan
offline
Re: I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici
Zašto je lik debil? Zato jer mu se zapalio mobitel prilikom savijanja. Mobiteli se ne smiju nikad niti pod kojim uvjetima zapaliti prilikom savijanja. Mogao se savinuti na kauču kad neko dijete sjedne na njega, mogao se zapaliti u natrpanoj torbi, mogao se zapaliti u poštanskoj pošiljci ispod gomile drugih paketa. Al ne vi vidite samo lika kojem se zapalio u hlačama.
 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: I iPhoeni gore, Apple ne reagira, a korisnici
andrijam kaže...
Zašto je lik debil?
Zato jer mu se zapalio mobitel prilikom savijanja.
Mobiteli se ne smiju nikad niti pod kojim uvjetima zapaliti prilikom savijanja.
Mogao se savinuti na kauču kad neko dijete sjedne na njega,
mogao se zapaliti u natrpanoj torbi,
mogao se zapaliti u poštanskoj pošiljci ispod gomile drugih paketa.
Al ne vi vidite samo lika kojem se zapalio u hlačama.

Lik je DEBIL i to žešći što vam kolega elaboriram iz vašeg posta 

Ad1; mobiteli do današnjih generacija NISU predviđeni za savijanje u osnovnom smislu riječi, danas "savijanje" još uvijek obavljaju preklopni mobiteli bez neke veće reperkusije! 

Ad2; mobitel se NIJE ZAPALIO u doslovnom smislu riječi, došlo je do kemijske reakcije, koju je još sigurno podstaknula povišena temperatura koju je povisilo njegova bulja! 

Ad3; logika vam je kolega ispod nekog ozbiljnog nivoa, jer i ja mogu stati na neke od protutenkovskih mina, ali vidi vraga ona neće reagirati jer reagiraju tek od težine preko 200.00 kila, jer dijete niti ima snagu niti težinu mehanički uništiti takav gadget! 

Ad4; tehnički moguće, ali vrlo teško, obzirom je moj iP6 Plus prošlog ljeta mi javio da mu je PREVRUĆE, pa da ga maknem sa sunca da bi ponovno mogao nastaviti sa radom, a ne vjerujem da u bilo kojoj torbi može biti višlja temperatura nego na betonu u 14.00 kolovoza mjeseca! 

Ad5; isto tako tehnički moguće, ali to bi već spadalo u neke druge domene, kao naprimjer, paket sa gadgetom je bio preopterećen pa je došlo do reakcije, nešto kao sa prevelikom baterijom u onom Note mobitelu, moglo je doći do mehaničkog oštećenja jer su djelatnici pošte rukovali paketom neprimjereno, ...! 

Ad6; DA SAMO IDIOTA, jer jer se upravo tako i ponašao. Ako je već želio biti BAJA, pa neka onda to podnese kao baja i glupost dosta često viđena kod likova mozga veličine pilećeg! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice