iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog mod

poruka: 16
|
čitano: 4.678
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog mod".
3 godine
odjavljen
offline
iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog mod

Ima te ce vise modela nego Samsung 

Teska su vremena, treba se prodati sto vise. Sad su usluge u fokusu pa im treba sto vise tjelesa da se pretplate.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog mod

Što bi "Mrgud" kazao; mrzim minijaturno 

Uvijek i samo Pro Max solucija 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog mod

5,4" idealno !!! 

be Cool
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
veliki pero kaže...

Ima te ce vise modela nego Samsung 

Teska su vremena, treba se prodati sto vise. Sad su usluge u fokusu pa im treba sto vise tjelesa da se pretplate.

nisam znao da je lose imati vise mogucnosti za odabir?

6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
Horned Reaer kaže...

5,4" idealno !!! 

 jel nije to malo preveliko za iphone korisnika? 

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
Nije. A dobro je i za vas trolove, imate sto komentirati 😉
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
southy kaže...
Nije. A dobro je i za vas trolove, imate sto komentirati 😉

Zar nije iphone SE2020 imao isto kučište kao iphone 7 jer je 4,7 Incha najidealnija dijagonala ekrana, kako sad odjednom 5,4? 

15 godina
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
neampojma kaže...
southy kaže...
Nije. A dobro je i za vas trolove, imate sto komentirati 😉

Zar nije iphone SE2020 imao isto kučište kao iphone 7 jer je 4,7 Incha najidealnija dijagonala ekrana, kako sad odjednom 5,4? 

 vrlo jednostavno , proporcije mobitela su iste ili cak manje od iphone 6-7-8 ali je dijagonala ekrana veća jer je sve ekran od ruba do ruba kuzishhh? 

be Cool
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
Horned Reaer kaže...
neampojma kaže...
southy kaže...
Nije. A dobro je i za vas trolove, imate sto komentirati 😉

Zar nije iphone SE2020 imao isto kučište kao iphone 7 jer je 4,7 Incha najidealnija dijagonala ekrana, kako sad odjednom 5,4? 

 vrlo jednostavno , proporcije mobitela su iste ili cak manje od iphone 6-7-8 ali je dijagonala ekrana veća jer je sve ekran od ruba do ruba kuzishhh? 

 ja sam stvarno mislio da je to najidealnije za korisnika, to mi je jedino imalo smisla zašto bi proizvođač koristio isto kučište kao prije 3 godine  

5 godina
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
možemo biti sritni što Apple izbacuje i mini...jerbo jedini način da samsung i ostali to naprave je da kopiraju Apple

Korejci... Kinezi svi imaju manje šake od nas zapadnjka a forsiraju ekrane veličine lopate:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
Svaki leak je razocarenje nakon razocarenja.

A14 optimiziran za batku umjesto performanse...jer su bateriju smanjili radi dizajna...hebote interni dizajn.

Bili na super smjeru da izbace dobar 5.4 incni uredaj s 5G, batkom i 120 Hz...a sad od svega ce biti ono najmanje bitno...5G
 
2 0 hvala 0
iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog mod

Taj mini će biti kao ... iPhone SE3? Ono "budget friendly" za ljude kojima je "budget phone" onaj od 5000kn.

 

Toliko je modela a nemaš pojma u čemu se bitno razlikuju, osim po cijeni. Hoće li "mini" verzija biti lošijih performansi a bolje baterije? Hoće li "pro" verzija biti identična "pro max" jedino manjeg ekrana? Što je onda "obični iphone", gdje on spada, ima li manje mogućnosti od "pro" a više od "mini", te da li je on ono što bi se nazvalo "consumer friendly" smartphone za "Prosječnog korisnika", ako prosječni korisnik daje 6500-7500kn za smartphone?

 

Jebote stvarno previše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
Razlika će vjerojatno biti kao i ove godine, imat će dvije kamere dok će skuplji modeli imat tri, plus logično veće ekrane i bateriju.

Jbg bit će skup u Europi, standardno, ali bar će biti kompaktan. Ne sjećam se kad je zadnji puta izašao "top" model, a da je bio cca 140 mm ili i manji.
6 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Taj mini će biti kao ... iPhone SE3? Ono "budget friendly" za ljude kojima je "budget phone" onaj od 5000kn.

 

Toliko je modela a nemaš pojma u čemu se bitno razlikuju, osim po cijeni. Hoće li "mini" verzija biti lošijih performansi a bolje baterije? Hoće li "pro" verzija biti identična "pro max" jedino manjeg ekrana? Što je onda "obični iphone", gdje on spada, ima li manje mogućnosti od "pro" a više od "mini", te da li je on ono što bi se nazvalo "consumer friendly" smartphone za "Prosječnog korisnika", ako prosječni korisnik daje 6500-7500kn za smartphone?

 

Jebote stvarno previše.

 pa jel nije bit da imaš jeftini iphone (<8000 kn), zašto ti je bitno što je u njemu?  

8 godina
offline
iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog mod

opet rasprave u smjeru, skupo je, prosjecni korisnik itd. ne kuzim kako vam se da vise, tko ima (ili nema a hoce) kupit ce i to je to. mislim (ok nadam se) da su telefoni presati biti stvar statusa nego jednostavno svatko kupi sta mu odgovara, bar ja gledam tako na to, mozda sam preoptimistican je ipak je ovo balkan

 
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 mini – mogući naziv novog 5,4-inčnog
Skupo, a glupo. To je ono što prosječni fanovi Ogriska najvole :P
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 15:09 (Antiseptik).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice