iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a

poruka: 11
|
čitano: 3.231
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a".
14 godina
neaktivan
offline
iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a

Da barem vrate ovaj dizajn s oštrim rubovima..najveći je promašaj kad su odustali od tog dizajna. To ih je razlikovalo od ostalih u to vrijeme.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a

Ne znam ćemu se to uopće naglašava kada je kod iOS-a ram managment softverski puno bolje riješen nego kod Andorida (naravno zbog puno manjeg ekosustava) i nisu potrebni silni gigabajti.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a
Mozda ce tad biti u mogucnosti priblizit se android multitaskingu, app side by side jos nisu u stanji izvesti, ok to valjda iphone korisnicima ni ne treba..
15 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a
PlayMaker10 kaže...

Da barem vrate ovaj dizajn s oštrim rubovima..najveći je promašaj kad su odustali od tog dizajna. To ih je razlikovalo od ostalih u to vrijeme.

Joj sa ovim se 100% slažem. Kada sam prvi put (a bilo je odmah nakon prestavljanja jer sam radio struju dijaspori koja je došla u BiH) vido iPhone 4, staklo naprijed, nazad.. težak kao givit bio je nešto van-serijski.

 

Samo takav dojam kod telefona (novijih naravno, da ne spominjem Ericsson T-39m) imao sam kod Sonya Xpera Ultra kada ga lik izvadi iz akvarijuma.

16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a
bik kaže...
Mozda ce tad biti u mogucnosti priblizit se android multitaskingu, app side by side jos nisu u stanji izvesti, ok to valjda iphone korisnicima ni ne treba..

Da je iOS želio Android multitasking mogao je već davno napraviti taj korak unatrag. Ovaj model koji sad koristi je mnogo efikasniji od Androida, a budući da si takav stručnjak ajde mi objasni što ti konkretno fali - ne na način da da prepisuješ funkcioniranje sa neta nego na stvarnom primjeru gdje te nešto sputava.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a
Nisam strucnjak samo kazem sta ne moze taj po tvom super Multitasking, app side by side, vrlo korisno kad prepisujes tekst ili trebas informacije iz jedne aplikacije u drugoj.
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a
Kao što sam i pretpostavio, uopće ne znaš radi čega se buniš, ali bitno da se buniš. Reci radije da si fanboy ili trol pa da se ne farbamo.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a
Ne kuzim sad šta je bilo, ponestalo ti argumenata, ostao bez riječi u pol rasprave?
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a
Multitasking i “side-by-side” (pretpostavljam da misliš na split screen) te možda zbunjuju, ali to nije jedna te ista stvar i oboje mozes koristiti na iOS-u. Još uvijek čekam da mi pojasniš na sto se konkretno buniš jer stojim pri tvrdnji da ne znaš ni sam zašto.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
13 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a

"Side-by-side" ondosno split screen postoji na ipad os-u, na ios-u kolko sam upoznat ne. 

10 godina
offline
iPhone 12 Pro imat će 6GB RAM-a

Ima na iPadu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice