iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8

poruka: 17
|
čitano: 5.302
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8".
15 godina
offline
iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8

Ako stave senzor s X ili XS...pun pogodak

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8

Naravno na OLED ekran ni ne pomisljati kad je pohlepni Apple u pitanju

be Cool
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
Iako mi Apple i jabučari idu na jaja (jbšmi, ko neka sekta su!), ovo je neloša ideja. Doduše, da su pravi napravili bi novi, umanjeni dizajn i ubacili 4,7 OLED inčuna u manje tijelo. No, Apple je to...pa se dobre ideje androidaša (a mokri snovi jabučara) ne računaju.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8

"Tako će kompanija vjerojatno uštedjeti na dijelovima, barem kad je riječ o ekranu i dijelovima kućišta"

 

Znaci telefon sa 16:9 ekranom za 2020 godinu...  eno cak i xiaomi od 100 eura ima 18:9...

Moj PC  
0 5 hvala 0
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
Horned Reaer kaže...

Naravno na OLED ekran ni ne pomisljati kad je pohlepni Apple u pitanju

 

sta ce ti OLED ekran na mobitelu?

 

Antiseptik kaže...
Iako mi Apple i jabučari idu na jaja (jbšmi, ko neka sekta su!), ovo je neloša ideja. Doduše, da su pravi napravili bi novi, umanjeni dizajn i ubacili 4,7 OLED inčuna u manje tijelo. No, Apple je to...pa se dobre ideje androidaša (a mokri snovi jabučara) ne računaju.

sta ce ti OLED ekran ma mobitelu? 

 

NiDJO7Z7 kaže...

"Tako će kompanija vjerojatno uštedjeti na dijelovima, barem kad je riječ o ekranu i dijelovima kućišta"

 

Znaci telefon sa 16:9 ekranom za 2020 godinu...  eno cak i xiaomi od 100 eura ima 18:9...

 

je li problem imati mobitel s 16:9 ekranom danas?

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
ovo se ceka..old skul..s cipom novim i nekim memorijama RAM
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
@ZsZidiR

Što će ti ekran na mobitelu? Što će ti mobitel? Što će ti komentar kad je debilan?!?
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 14:14 (Antiseptik).
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
Mislim da im to nece biti pogodak kao prijasnji SE. Mnogi su htjeli taj stari SE zbog dizajna samog mobitela.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 1
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
Antiseptik kaže...
@ZsZidiR

Što će ti ekran na mobitelu? Što će ti mobitel? Što će ti komentar kad je debilan?!?

 

na temelju tvojeg odgovora pretpostavljam da niti ti ne znaš što će ti OLED ekran od 18:9 omjerom stranica na smartphoneu ... 

15 godina
offline
iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8

minđi kuro je moj idol. zna li možebitno koje će brojeve izvući večeran na eurojackpotu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
AA-d00d kaže...
Mislim da im to nece biti pogodak kao prijasnji SE. Mnogi su htjeli taj stari SE zbog dizajna samog mobitela.

Upravo. Design 5-ce.

 

Ali možda će ovdje korisnici htjeti iPhone sada iz nekog drugog razloga. NOvi modeli nemaju nikakvih noviteta a netko želi iPhone koliko toliko da je pristupačan. 

5 godina
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
AA-d00d kaže...
Mislim da im to nece biti pogodak kao prijasnji SE. Mnogi su htjeli taj stari SE zbog dizajna samog mobitela.

 kupovat ce se kao sto se kupuje i fake IP za pare za koje dobijes pristojan android mobitel....

5 godina
offline
iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8

Nista novo od Apple-a :)

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
15 godina
neaktivan
offline
iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8

Do prije dvije godine koristio sam samo androide, lg optimus, Xperie pa i Z1, lg g2, samsung s6, lg G4, lg g6, galaxy s7 ali nakon njih igrom slučaja prešao sam na iphone 7. Sad nakon dvije godine mobitel radi bez greške, fluidno ko i prvog dana. Vrti sve najnovije naslove igrica itd... Lg g6 i galaxy s7 ne rade tako fluidno, fotke su im možda i bolje od iphona Samsungov ekran je vrhunski, al iphone 7 leti. Ako i dođe kakva lošija nadogradnja riješi se problem kroz tjedan dva, na androidima nemam takvo iskustvo. Lg g4 je često znao blokirati kad mi je to najmanje trebalo, xperia z1 gasila je kameru zbog nekih bugova, galaxy s6 praznio je bateriju bezveze... Vidim da su se po tom pitanju znatnk poboljšali,  Nedavno sam koristio xiaomi mi 9, mobitel je best buy, radi fluidno, al hoće li raditi tako i za godinu dana. Ako ima neke bugove s notifikacijama to će sigurno riješiti al onda se obično pojave nove. Ne kupuju svi iphone jer je statusni simbol. Ljudi žele da ono što su platili čim otvore radi bez greške, ne zanimaju ih hardverske karakteristike ni stavljanje custom ROMa. Iphone 7 imat će još najmanje dvije godine softwersku podršku, a što je s ovim androidima. U svakom slučaju realno je bolje svake godine kupiti novi Xiaomi mi 9-10-11 nego jedan iphone 11 pro ali zato i izbacuju u ponudu iphone SE...

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
Iskreno, ja nisam veliki ljubitelj 18:9.5 ekrana jer ostavljaju crne rubove na videima koji su mahom 16:9. Za ljude koji puno vise na youtube-u i streamovima je prilično iritantno. Jako puno ih ima i notch koji nije postojao u vrijeme 16:9 ekrana. Također, objektivi kamera su prilagođeni za 4:3, pa možemo birati između crnih rubova ili umjetno izdužene slike. Bolji su jedino za surfanje, tj. scrollanje i elegantniji su. Npr. sasvim normalno izgledaju s ekranom od 6 inča dok bi takav 16:9 mobitel izgledao kao ploča za rezanje. Šteta što nema izbora jer su doslovno svi prešli na izduženi dizajn. Tako da bih uzeo u obzir ovaj mob ako je stvarno 16/9 i bude ispod 3 soma kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone SE2 ipak će stići – u tijelu iPhonea 8
Kresaux kaže...
Iskreno, ja nisam veliki ljubitelj 18:9.5 ekrana jer ostavljaju crne rubove na videima koji su mahom 16:9. Za ljude koji puno vise na youtube-u i streamovima je prilično iritantno. Jako puno ih ima i notch koji nije postojao u vrijeme 16:9 ekrana. Također, objektivi kamera su prilagođeni za 4:3, pa možemo birati između crnih rubova ili umjetno izdužene slike. Bolji su jedino za surfanje, tj. scrollanje i elegantniji su. Npr. sasvim normalno izgledaju s ekranom od 6 inča dok bi takav 16:9 mobitel izgledao kao ploča za rezanje. Šteta što nema izbora jer su doslovno svi prešli na izduženi dizajn. Tako da bih uzeo u obzir ovaj mob ako je stvarno 16/9 i bude ispod 3 soma kn.

 Pa za youtube samo malo zumiraš video. Za veliku većinu videa to ne predstavlja nikakav problem.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice