Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš tenk

poruka: 38
|
čitano: 11.048
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš tenk".
6 godina
offline
Re: Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš
Robi Buterin kaže...

Zato što vi Hrvati to zaslužujete. Dobili ste državu nakon 700 godina i što ste prvo učinili- popljačkali ste je.

U ratu ste mogli biti jedna od rijetkih herojskih vojski ali ste to upropastili sa strašnim zločinima na Pakračkoj poljani, ispijanjem kiseline

Srba u Osijeku, Medačkim džepom, ubijanjem staraca poslije Oluje, paljenjem srpskih sela koja smo kasnije morali obnavljati, pečenjem

srpskih zarobljenika na ražnju, ubijanjem ranjenika itd. 

Robi, zašto si toliko isfrustriran? Izađi van, upoznaj nove ljude, zabavi se, život je prekratak da ga trošiš na toliku gorčinu.

 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš
Robi Buterin kaže...

hudibitek ban Buga-Onlinea me uopće ne impresionira. Brrrrr...(vražja šteta). Više mi znači da nisam prešutio i da sam se suprotstavio vašem plitkom razmišljanju.

Što se mene tiče pozivam moderatora foruma neka me odmah bana. To će više govoriti o vama i njemu samom nego o meni.

 

Ma neće tebi ban ništa.

Eventualno bijela košulja sa dugim rukavima na kopčanje iza leđa i gumena soba.

A za bombone malo jače doze Akinetona,Moditena i Prazinea...i možda kažem možda bude ok sa tobom.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš tenk

Jel Bug forum postao privatna prčija iskompleksiranih kretenoida? Gdje su moderatori?

Goni se ti Bug.hr u kurac i svi tvoji retardirani nesposobni moderatori. Možda sada stignu.

Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
online
Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš tenk

ljudi imajte razumijevanja. Robi je uhljeb iz brodogradilišta gdje se uvijek kralo koliko je tko stigao. Sad to više glupi i fašistoidni Hrvati ne žele financirati i jasno da mu nije lako. Gdje će naći drugi posao na kojem je moguće glumit vatrogasca 2-3 sata tjedno za punu plaću?

 

P.S. i naravno da je ljubomoran na dečke iz Iron Bulla, oni bar nešto znaju, mogu i žele. A što mu onda preostaje nego da i njih nazove neonacistima...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 12:04 (jozef).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš tenk

.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš
hudibitek kaže...

Jel Bug forum postao privatna prčija iskompleksiranih kretenoida? Gdje su moderatori?

Goni se ti Bug.hr u kurac i svi tvoji retardirani nesposobni moderatori. Možda sada stignu.

Šute jer određeni bugovci "dišu" kao i ovaj lik. To što je država popljačkana ne opravdava vrijeđanje čitavog naroda. Kažem opet ovome liku, pobuni se. Organizirajte se i stanite na kraj pljački. To se moglo već odavno da je volje. Ali, naravno, lakše je pljuvati što i mediji rade i nadati se preokretu. Tj. da će se tako motivirati narod da reagira i poduzme nešto. Kao što vidimo, to neće pomoći. Vrijeđanje neće pomoći. Pomoći će organiziranje novih stranki ili još bolje jedne jake, kojoj je stvarni i apsolutni cilj borba protiv korupcije i kriminala. Sa poštenim i nepotkupljivim članovima. Druga opcija je ustanak tj. sila i nasilje. U konačnici možda tako i bude. Narod će se brutalno osvetiti za ponižavanje i uništavanje države. A kada? Vjerojatno kada se stvori kritična masa, tj. većina nezadovoljnika. Očito u državi i dalje imamo veći broj onih kojima je još uvijek dobro.

 

I realno, i meni je dobro, ali sam svjestan da sve ide prema propasti. Živim skroz OK. I vjerojatno i većina vas ovdje na forumu. Čovjek tek kada izgubi puno toga ide u akciju. Tako je bilo i tako će biti. Jebi ga. Očito smo takvi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 15:21 (Izzy).
11 godina
offline
Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš tenk

Ne znam kako vama, al' meni je baš drago šta Robi mrzi Hrvate. Bilo bi baš tužno da nas takvi čovik ne mrzi. Jadan ti je oni koga Robi ne mrzi.

42
 
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Iron Bull: "Spremni smo 100% za CES 2020, naš tenk

Točno sam znao da će biti genialnih komentara kad je bilo rečeno da sljedeći tenk će bit Tigar. 😅

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 20:49 (D101h).
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice