Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

poruka: 17
|
čitano: 8.365
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!".
14 godina
offline
Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

Neka daju i 50% popusta na cijenu tarife u trajanju ugovorne obveze pa se mozda i netko odluci. Korisnik sam VIP usluge jedno 15 godina (sadasnji A1) i cijene pretpala su im , malo je rec smijesne. Da ne govorim da su roditelji takoder korisnici jos i duze (do pred par godina bili svi na pretplati). Dakle Huawei p30pro u tarifi Mobilna M (179 kn/mj) dode 1399kn odmah (-500 kn bon) + 150kn/mj. Ukupna cijena uredaja ispada 3600kn + pocetno davanje sto je super cijena ali te zato oderu na tarifi pa taj isti mobitel sa tarifom platis 7896kn + pocetno davanje.

Ja ne razumijem kako se itko odluci na pretplatu kad na bon (85kn) imas 1000 min/sms i 5gb. U danasnje vrijeme di je wifi skoro svuda dostupan vecinu poziva ionako obavljem na taj nacin, sms ne saljem tako da mi 1000 minuta i vise nego dovoljno. 

Mobiteli se ne isplate kupovat osim za poslovne korisnike jer tada imas velike pogodnosti, za obicnu raju ostali ducani imaju nize cijene (a tu je i njuskalo ako imas kesa).

Moj PC  
13 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

Zato fino u Xiaoni store po mob, ili ako nezelis kineza u Santa domenica uzmes na 36 rata i bude 15-20% popusta... i lagano bonbon.... useres se od gigabajta a i poziva i poruka za 100 i nes kuna neobavezne pretplate...i nakupi se ako nekoristis stalno...i imam kad sam na terenu interneta kolko hocu...

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 10:46 (jocommb).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
jocommb kaže...

Zato fino u Xiaoni store po mob, ili ako nezelis kineza u Santa domenica uzmes na 36 rata i bude 15-20% popusta... i lagano bonbon.... useres se od gigabajta a i poziva i poruka za 100 i nes kuna neobavezne pretplate...i nakupi se ako nekoristis stalno...i imam kad sam na terenu interneta kolko hocu...

 Pikiriam mi9t pro , samo nikao da docekam da izade ;) 

Sto se tarife tice, i ova mi je previse, da ima jos koju gigu prometa ne bi skodilo ali minute su mi nepotrebne a tih 100+ kn puno previse obzirom na to koliko potrosim minuta/sms.

15 godina
offline
Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

preskupi su. odnos dobiveno/uloženo je na štetu korisnika, čak i da telefone daju badava (što bi i trebali). no netko uvijek nasjedne pa im se valjda isplati muljati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
Da...kad sam zadnji put mogo produzit ugovor prije sam si sve skonto i nema ispod 9500 cini mi se mobitela....ono s9, note 9 ili mate 30 pro tad su bili...zavisi koji al islo je i do 12000 skoro u 2 godine mobitel+tarife... nenormalno stvarno.... a oni likovi s posebnim ponudama su mi jos jaci...u lipu mu izracunam i kazem ako mi das mob plus tarifu d ame ispadne kao da sam kupio na njuskalu novi i presao u bon bon onda ostajem jer mi je svejedno naravo ako mi je isto platit, a likovi te ubjeduju da nije istina i neznam sta.... i ono daju 3.5 kune popusta iako si 15 godina kod njih.... reko hvala i dovidenja... ili ko onaj bradonja.... "Znaci kurcina" 🤣🤣
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

E kad se već piše o a1 da pitam.

Imam vip broj pun krc godina, zovem ih neki dan, reko ajde kad svi živi imaju mob na pretplatu i ja ću, kaže seka 179kn 5gb 1000min i gleda moj broj da li može kakav popust i kaže 50kn manje od 179kn i nabraja uređaje koji idu uz tu m tarifu, npr. P30 lite im je 50kn mjesečno ako sam dobeo zapamtio.

179kn za to je ok ili ne ponuda ?

 

Imam u tcom max 3 paket već desetljeće i plus, ako bih se njima javio i kazao hoću nešt na pretplatu i prebacio vip broj kod njih da li bi se dalo šta iskamčit povoljnije?

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
Ne znam sta ljude vuce da potpisu ugovor na 24 mjeseca. Ako cu vec ic potpisivat ugovor ima da mi das jako dobre uvijete. Ovih 5gb i 1000 poziva je bilo smijesno prije par godina a kamoli u 2019. I to za 170 kn!!! Daj ljudi kupujte bonove i mobitele koje ste u stanju platit
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
njuznjuz kaže...
Ne znam sta ljude vuce da potpisu ugovor na 24 mjeseca. Ako cu vec ic potpisivat ugovor ima da mi das jako dobre uvijete. Ovih 5gb i 1000 poziva je bilo smijesno prije par godina a kamoli u 2019. I to za 170 kn!!! Daj ljudi kupujte bonove i mobitele koje ste u stanju platit

 

Zar se ne prođe bolje ak si na pretplati ? 

Ja npr. glatko 100kn mjesečno trošim i ns bonove sam.

Zar nije bolje svake dvije god dobit uređaj od 2000-2500kn i za sitno preko tih 100kn imat uz to i neku ok tarifu ?

Poanta je samo izvuć max ma njih, a to uglavnom ide ako prelaziš iz jednog tabora u drugi.

Ja sam ganjao max 3 paket za 230kn 2 mjeseca i odbili me 30 puta bez obzira i na to da sam kod njih stoljećima, čak me odjebo i prodajni predstavnik u t centru, a kad sam reda radi u vipu potpisao ugovor i ovi zatražili prebacivanje broja nakon dva dana sami zovu i nude taj ugovor i još dobio keša 600kn heh

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

zato je Tcom mila majka. Bez ikakvih popusta,plati odmah za uređaj 0kn,p30pro uzeh u 4om mjesecu potpisao ugovor pa 190kn uz preporučenu tarifu koju koristim godinu i pol...i iskoristim do kraja mjeseca jedva što mi daju. prije 2je godine su me ladno otepli Vip za HTCov Ocean note(U Ultra) što su mi ovi dali bez problema isti mobitel.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 17:36 (Igor150).
14 godina
offline
Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

bonbon je zakon uzmeš poruke i pozive 40 kn mjesečno, neki telefon za 80 kn i deri..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

autogram na ugovor te pretplatu ideš i uzimaš mobitele premium klase...ništa manje.Neisplativo svakako pretplatu lupat na mid range i low entry mobitele.Samo obrati razliku bilo kojeg mobitela(primjera samsung s10+ sad) cijenu u trgovini i cijenu koju ti plaćaš na ugovor 24 mjeseca u Tcomu koji su možda i najpovoljniji.Većina neznaju da teleoperateri naši još uvijek sufinanciraju polovicu cjene mobitela,tako da...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 17:42 (Igor150).
14 godina
offline
Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

Zašto bi čovjek davao za mobitel nekoliko tisuča kuna kad za 40 kn dobiš sve što ti treba. Možeš se slikat za fejs i slušat radio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 21:05 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!

Nemrem se slozit bas s vama. Prije nekih mjesec dana sam razbio mob pa sam bio u potrazi za novim. Posto sam bio na bonbonu prva opcija je bila uzeti mob u redovnoj prodaji. Posto mi je a1 blizu zaletio sam se samo pogledati mob prije nego ga narucim i ponudena mi je pretplata te je zapisana na papir i ja sam odbio uz zahvalu. Dosao doma i reko idem izracunat bas da vidim.

Potrosnja bonova u mjesec dana 90kn, mobitel u slobodnoj prodaji na rate mjesecno 108kn.

90x24=2160kn

108x24=2592kn

Ukupno: 4752kn trosak u dvije godine. I to bez kamata kojih bi bilo posto se mob uzima na rate.

 

Opcija u a1 koju imam sada.
Mjesecna tarifa 5000min, 10gb prometa koja kosta 139kn, na prvu se cinilo puno. Mobitel su mi ponudili uz tu tarifu za 50kn mjesecno i nije bilo prebacivanja broja (za popust jel) vec novi korisnik i novi broj.

139x24=3336kn

50x24=1200kn

Ukupno: 4536kn trosak u dvije godine. Bez da sam taknuo kreditnu i bez apsolutno ikakvih kamata.

Koliko se meni cini ja sam usparao 216kn i jos dobio ekstra cca 4000 minuta i 3gb prometa svaki mjesec i nisam morao nista peglat.

Nema tu nikakvih sakrivenih troskova, uspostava poziva se ne naplacuje.
Ne znam kakva je situacija sada i da li je to bila neka akcija ali ocito se moze ponekad uloviti postena ponuda, a ja sam mozda ko corava kokos napiknuo bas kad treba :D.

 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 21:47 (Sale_ds).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
Gremlin144 kaže...

Zašto bi čovjek davao za mobitel nekoliko tisuča kuna kad za 40 kn dobiš sve što ti treba. Možeš se slikat za fejs i slušat radio.

 Nou nebi uzeo ni da mi netko djabe daje. Svaku treba brenerom spalit, to je cisto zlo...lol

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2019 21:43 (Sale_ds).
5 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
500 kn...izgleda da tu fali jedna NULA...5000 kn...pa možemo se dogovoriti
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
Ajar kaže...

preskupi su. odnos dobiveno/uloženo je na štetu korisnika, čak i da telefone daju badava (što bi i trebali). no netko uvijek nasjedne pa im se valjda isplati muljati. 

 Na maturi je iz matematike za prolaz dovoljno 25% točnih odgovora. Ove godine nikad više padova. Sapienti sat.

15 godina
offline
Re: Iskoristite 500 kn popusta za uređaje u A1!
Gremlin144 kaže...

Zašto bi čovjek davao za mobitel nekoliko tisuča kuna kad za 40 kn dobiš sve što ti treba. Možeš se slikat za fejs i slušat radio.

To je super za ponijeti na plažu da se zna koliko je sati. Ako ga netko ukrade, što kad ga vidi ionako nikome neće pasti napamet, nije neka šteta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice