Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

poruka: 9
|
čitano: 4.293
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10 ".
16 godina
offline
Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

Zašto nije Phantom black? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

Honor napreduje velikim koracima, od 8ice su im top modeli zaista odlične kvalitete za rang vrijednosti 500 eura. Na polju dizajna Huawei i Honor tuku Samsunga sa onim generičkim završetkom, mogao bi recenzirani model ima dosta dobru prodaju kod nas, a bogme i u drugim regijama. 

Why so serious?
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

Original iPhone :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

Huawei je ok, ali nista posebno koliko god gurali marketing. Gledam danas P20 Pro i usporedjujem ekran sa XZ Premium. Sony ima za koplje jasniji, cisci i svjetliji ekran. 

 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

svinja mi se komparativ "priuštljivija" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

redakcija se pojačala?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor
Ajar kaže...

svinja mi se komparativ "priuštljivija" 

 svidja se i babama na fejsu 

 

https://www.facebook.com/groups/155723144438619/permalink/1939028869441362/

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor 10

Kolko vidim po Aliu se uz dostavu krece po 470-500$. Sta je stvarno pristojna cijena za ovakav hardware. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo novi, upravo predstavljeni Honor

 neame tamo a nisam baš ni (ček da pogledam) neka baba. al daj to tam ircima da pokušaju izgovoriti. 

 

to ti kao kad mi pokušavamo s die Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung iliti: uredba o prijenosu odgovornosti predsjednika glavne financijske direkcije federalnom uredu za rješavanje otvorenih pitanja nekretnina 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 5:57 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice