Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deezer, S

poruka: 38
|
čitano: 14.213
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deezer, S".
14 godina
offline
Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deezer, S

1000000+ Svakakvih internet radio stanica a i mnogo njih ima aplikacije za android i ios...sve free ( možda neke traže registraciju ), ima čak i u CD/Flac kvaliteti prijenosa...ma koji mrtvi Deezeri, Spotifyevi itd. za koje trebaš plačat!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deezer, S

Kolko sam preko Spotify na temelju svih oni playlist preporuka pronasao fantasticnih pjesama i izvodjaca, da sam koristio neki drugi izvor ih vejrovatno nikad nebi nasao ili cuo.

Znaci svaki ponedjeljak se ko mala beba radujem da vidim sta ce mi preoporucit na tjednoj bazi, a svakog petka iscekujem new releasees

 

Sam na temelju toga bi im platio mjesecnu pretplatu, a ne na temelju jos brdo sadrzaja koje mi pruzaju. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deezer, S

torrent-foobar2000, nezamjenjivo, ako mi se baš sviđa nešto kupit ću majicu ili donirati nešto artistu, kad već imam piratiziranu muziku

ove streaming platforme su sve oko 50kn mjesecno ako zelite 320 i no ads, sto nije puno, ali interface i sve to mi ne dolazi u obzir naspram customizanog foobara, tako da rađe ulažem u ssd :D

 
2 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deeze
Foobar2000 FTW!

Isto tako u njemu "random" gumb FTW!
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 14:43 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deezer, S

...moze Spotify za 11kn mjesecno (119.00 INR = 10.75Kn)?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deeze
.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 19:57 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deeze
andi.cro kaže...

1000000+ Svakakvih internet radio stanica a i mnogo njih ima aplikacije za android i ios...sve free ( možda neke traže registraciju ), ima čak i u CD/Flac kvaliteti prijenosa...ma koji mrtvi Deezeri, Spotifyevi itd. za koje trebaš plačat!!!

ma i bez ikakve registracije imas tunein radio i sl., nades milijun free stanica/podcastova bilo koje vrste glazbe..

5 godina
offline
Isprobali smo i usporedili: Apple Music, Deezer, S

Koristio sam Dezzer ali onda sam otkrio Indijski YouTube... i jednostavno za te pare (18kn obiteljski paket) teško može bolje. Tako da moj glas i jednom i drugom a i svima drugima - muzika je zakon a pogotovo kad je možeš slušat za male pare.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice