IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu

poruka: 7
|
čitano: 3.122
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu".
8 godina
offline
IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu

Mozda za stare nostalgičare sa puno kazeta ali opet mi je bezveze jer i kazete imaju rok trajanja. Ja sam imao neke prastare kazete koje nisam više mogao poslušati jer ih je ubilo vrijeme. Pa preporučujem da pjesme spase preko nekako uređaja koji to moze i koriste mp3 player ili mob jer barem ce pjesme biti spasene i druga stvar je to nije potrebno premotavavati .

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu

Samo cekam one puste hipstere sa bradama da pocnu to nosati okolo i stavljati na stol ispred sebe da svi vide

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu
Friday kaže...

Samo cekam one puste hipstere sa bradama da pocnu to nosati okolo i stavljati na stol ispred sebe da svi vide

 

I ne samo to, nego mogu hipster i njegov ljubimac kojeg eto mora donijeti na posao da zajedno slucaju mjuzu.

 

Offtopic: I ne znam vise sto je ovoj starudiji od foruma da se zali na nedzovljeni html kod. Bugovci ovo je 2019, ne 1999 godina.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 22:47 (pravi_covijek).
16 godina
odjavljen
offline
IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu

Htio si hakirati forum, ajde priznaj...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu
Friday kaže...

Htio si hakirati forum, ajde priznaj...

 Izgleda da je dark mode ekstenzija za chrome ubacivala neki kod u reply poruku. Vjerojatno crnu boju, posto forum bljesti ko namazna guza.

16 godina
offline
IT'S OK, prvi Bluetooth "Walkman" na svijetu

To je gotovo pa scam:

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice