John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

poruka: 20
|
čitano: 7.751
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...".
10 godina
online
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

 

John je živa legenda. Držim da je što je rekao ključ uspjeha. 

I to ne samo njegovog privatnog uspjeha, nego općenito.

A, to je da rade što vole. To je poanta svega.

 

Veliki lajk za intervju sa J. Romerom na mrežnim stranicama BUG-a.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
2 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
Baca na Vucu.
12 godina
online
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

"Oćel" radit remake Daiktane ?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
DarthMarkus kaže...

"Oćel" radit remake Daiktane ?

 

Hoce kad rijese bug-ove.

15 godina
online
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

Sviđa mi se njegova košulja s motivom Fride

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
PzKpfw kaže...

 

John je živa legenda. Držim da je što je rekao ključ uspjeha. 

I to ne samo njegovog privatnog uspjeha, nego općenito.

A, to je da rade što vole. To je poanta svega.

 

Veliki lajk za intervju sa J. Romerom na mrežnim stranicama BUG-a.

 Bug rula nadmočno! 

Sve Vas Volim
16 godina
odjavljen
offline
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

Majko mila na sta covjek lici... sad mi je odmah lakse kad vidim sebe u ogledalu. Jos namazao nokte crnim lakom

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
Friday kaže...

Majko mila na sta covjek lici... sad mi je odmah lakse kad vidim sebe u ogledalu. Jos namazao nokte crnim lakom

 mješanac je meksičkih yaquija i cheerokeeja (ne džipa). to su tradicionalne njuške. al ša jes - jes: i meni je lakše. tak ću i ja izgledati kad budem mlađi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 10:17 (Ajar).
13 godina
offline
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

https://www.hcl.hr/vijest/john-romero-se-vraca-s-novom-igrom-empire-of-sin-podsjetit-ce-vas-mafia-serijal-141401/

 

Al stvarno, objavili ste ovaj intervju nakon što je najavljena njegova nova igra, još se referencira na tu najavu u intervjuu i niste se to sjetili ubaciti kao neku napomenu. Da ne govorimo o klikbejt naslov, pitanje o Blackroomu ste komotno mogli izbaciti jer apsolutno ništa ne govori a vi ste odlučili izvući u naslov. Sramote.

Moj PC  
9 0 hvala 1
11 godina
online
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
Friday kaže...

...sad mi je odmah lakse kad vidim sebe u ogledalu. Jos namazao nokte crnim lakom

 pa što si, crni petko, nokte mazao u crno??? 

14 godina
moderator
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
Chronosus kaže...

https://www.hcl.hr/vijest/john-romero-se-vraca-s-novom-igrom-empire-of-sin-podsjetit-ce-vas-mafia-serijal-141401/

 

Al stvarno, objavili ste ovaj intervju nakon što je najavljena njegova nova igra, još se referencira na tu najavu u intervjuu i niste se to sjetili ubaciti kao neku napomenu. Da ne govorimo o klikbejt naslov, pitanje o Blackroomu ste komotno mogli izbaciti jer apsolutno ništa ne govori a vi ste odlučili izvući u naslov. Sramote.

 

Hvala na komentaru! Uvažili smo primjedbu i ubacili napomenu i trailer vezan uz novu igru. Tekst je pisan tijekom vikenda, a igra je puštena jučer. Nismo stigli sve povezati i ažurirati, iako smo čekali na najavu... Hvala na pomoći!

Vinko Krištić | BUG Marketing
7 godina
protjeran
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
picajzla0707 kaže...
Friday kaže...

...sad mi je odmah lakse kad vidim sebe u ogledalu. Jos namazao nokte crnim lakom

 pa što si, crni petko, nokte mazao u crno??? 

 Mozda je petko postao peško.

16 godina
neaktivan
offline
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

Slušah ga na spomenutoj konferenciji developera prije par dana, upravo zahvaljujući Bug-u. Kul lik, kasnije je igrao i Doom deathmach s nekim posjetiteljima. Par slikica u prilogu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
kooboora kaže...

Slušah ga na spomenutoj konferenciji developera prije par dana, upravo zahvaljujući Bug-u. Kul lik, kasnije je igrao i Doom deathmach s nekim posjetiteljima. Par slikica u prilogu....

 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
16 godina
neaktivan
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..

Da. Neam pojma zašto je bugov forum portrait fotografije okrenuo u landscape. Sorry. But at least you exercised for today. :D

7 godina
protjeran
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
kooboora kaže...

Da. Neam pojma zašto je bugov forum portrait fotografije okrenuo u landscape. Sorry. But at least you exercised for today. :D

 

Mozda zato sto fotografiras kao (moja) baba?

 

Jesi kad vidio 9:16 televizore? Ili film snimljen u 9:16 formatu?

Da nisu mozda 16:9? E pa, otkrit cu ti jedan trik star kao i sama fotografija,

smijes mobitel rotirati u horizontalu, kao kad gledas film na mobitelu preko cijelog ekrana,

i tako napravis fotografije. Nema na cemu, svaki besplatni savjet dobro dodje.

 

Vertikalne fotografije ti trebaju u specijalnim situacijama, tipa fotografiranjem

visokih objekata iz neposredne blizine, ali ovo je situacija za horizontalnu fotografiju,

gdje bi imao vise detalja u fotografiji koji nesto znace, i manje nepotrebnih (pod i strop).

14 godina
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
Čitatelj kaže...
kooboora kaže...

Da. Neam pojma zašto je bugov forum portrait fotografije okrenuo u landscape. Sorry. But at least you exercised for today. :D

 

Mozda zato sto fotografiras kao (moja) baba?

 

Jesi kad vidio 9:16 televizore? Ili film snimljen u 9:16 formatu?

Da nisu mozda 16:9? E pa, otkrit cu ti jedan trik star kao i sama fotografija,

smijes mobitel rotirati u horizontalu, kao kad gledas film na mobitelu preko cijelog ekrana,

i tako napravis fotografije. Nema na cemu, svaki besplatni savjet dobro dodje.

 

Vertikalne fotografije ti trebaju u specijalnim situacijama, tipa fotografiranjem

visokih objekata iz neposredne blizine, ali ovo je situacija za horizontalnu fotografiju,

gdje bi imao vise detalja u fotografiji koji nesto znace, i manje nepotrebnih (pod i strop).

 i to ti je neki developer

PSN - darklydexter
7 godina
protjeran
offline
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

Pa to ak je nekej developer, ne znaci da bu znal kak se kresne fotografija.

 

Ja nisam developer i nebi stel programirat, al zato imam oko za kresnut prirodu

z fotoaparatom. Jedino sto je sad sve puno ljudotinja i tesko je naci netaknuti dio prirode,

da ju mozes kresnut z fotoaparatom, a bez da ti u nju uskoci bar 5 ljudotinja.

(cak i po kisi, po brdima karavane ljudotinja)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome...

Šta ga nisu pitali kad će popeglat Daikatanu  

Čovjek je legenda samo po sposobnosti samopromocije i "hajpanja" ... sve stvarno revolucionarne stvari koje je napravio je napravio sa id software, i u tom periodu je stvarno bio vrh ... ali onda je počeo patit od veličine, i to je bilo to od njega. Ali vidim da ekipa još puši njegovu priču, tako da se slažem da je uspio u životu i radi ono šta voli 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: John Romero: Blackroom? Ne pitajte me o tome..
Jel to spominjete Daikatanu od prije 18 godina?! Moras imati bar 4 banke da se tog sjecas.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice