Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

poruka: 110
|
čitano: 21.550
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?".
16 godina
online
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Sure.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Test mi dao 24. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

imam sve predispozicije biti političar/kriminalac/poduzetnik a nisam ni jedno od toga. ni blizu. šteta. mogao sam načiniti karijeru. jebga, kad sam bio djeca, nije bilo savjetovališta za profesionalnu orijentaciju i/ili ovakvih tesata. 

 

usput, film je težak. ostavlja trag. drugu phoenixu će za ovu ulogu povijest dati iznimno pozitivnu karakteristiku, značku udarnika i prijelaznu zastavicu. iako, nije mi se dopalo postavljanje radnje u dc-ov svemir. tema je unizveralna, ne nužno vezana za batmene i robine (patologije nastanka jokera opisane su dosad preko nekoliko puta i na različite načine). poanta je da, ako netko već ima predispozicije (ili ih čak i ne mora imati), tzv. obitelj (vjersko-socijalni konstrukt prirodan labudovima i papigama) i/ili tzv. društvo (majmunara) učini ostalo i isporuči gotov proizvod kojem poslije sudi, ako ga uhvate.  

 

p.s. 35 za psiho, 24 za socio. oba su path, tako da sam "on the path" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 11:51 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Test za psihopate

 

Meni "prevedeno" piše da vjerojatno imam psihopatske osobine ličnosti i da pokušam pronaći pomoć stručnjaka da si malo porazgovaramo .....

 

bodovi 35

 

U baš sam odgovarao umjereno, sve nekako u sredini.... 

 

TESt za sociopate Rezultat 27  

možda imam sociopatske osobine i opet moram potražiti stručnjaka..... da si porazgovaramo o mome stanju...

 

dakle, jebo te testove, ja dobar kao kruv nasušnji..... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 11:39 (Anđeo bez falinge).
 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
20. Da budem iskren ocekivao sam manje. Ali kaze test da je 20 OK.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
fredii kaže...

Test mi dao 24. 

 Totalni si sajko! Ja imam samo 22 👍

5 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Hahaha. 10. Mislio sam da za tu ocjenu treba udarati samo po "minimumima" dok sam ja saltao po odgovorima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
@Andjeo
Test te zeznuo. Ti si andjeo bez falinke. Da sam na tvom mjestu potrazio bih autora testa... 😁
14 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Ima tu psihopata bar jedan, javio se već.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
knight kaže...
@Andjeo
Test te zeznuo. Ti si andjeo bez falinke. Da sam na tvom mjestu potrazio bih autora testa... 😁

Bereckog ?

Će ga nađem gdje cevči pivo, bem mu......

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
bugovac222 kaže...
fredii kaže...

Test mi dao 24. 

 Totalni si sajko! Ja imam samo 22 👍

 

 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
12 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

37

 

Nisam bezveze rješavao test, dao sam si dobrih petnaest minuta i razmislio o baš svakom pitanju.

Nevjerojatno, bio sam uvjeren da rezultat neće biti viši od 25 kad sam roknuo "Submit". Oh well...

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 11:58 (pr0n_addict).
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

15 samo, skoro pa sam razocaran

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
28
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

34

Pise da moram potrazit strucnu pomoc

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Ja imam 14. 

 

NAJBOLJI SAM!!! VI STE SVI LUZERI!!!

 

HAHAHA HAHAHA HAHAHA HAHAHA HAHAHA HAHAHA HAHAHA HAHAHA HAHAHA 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

41, a smatram da sam sad puno manje sklon "gaženju preko leševa" nego nekad. S druge strane lakše mi je dići tlak nego ranije. Ljudi misle da sam jako smiren tip, što uopće nije točno. Recimo kad sam solo u autu skužio sam da na glas komentiram bezobrazluk i nekulturu (preguravanje ispred kolone onih koji čekaju, bacanje smeća i opušaka kroz prozor...) drugih vozača i da imam tu naviku možda bih im i psovao rodbinu, uglavnom ih nazivam seronjama i primitivcima. Kad sam s nekim u autu onda ipak postoje ograde, a možda me i prisustvo drugih ljudi čini smirenijim.

No nije niti to najgore, vjerojatno je teško naći millenialsa (imalo ambicioznog) koji ne bi natukao 50-60 bodova.

Moj PC  
3 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
volegradele kaže...

34

Pise da moram potrazit strucnu pomoc

  visit

psycho

the

rapist

😂

10 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Ispunio test. Kaze da sam u qurcu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Minneyar kaže...

15 samo, skoro pa sam razocaran

 lako tebi kad si mogao birati vrstu jogurta usprkos željeznoj zavjesi i njakati popefke koje još nisu bile ni skladane. mi ostali bit ćemo prisiljeni osnovati građansku udrugu psihopatičara (s dotacijama iz proračuna, kad već mogu jednaki nama pod drugim nazivima - "hrast", "vigilante", "za život" ...) i političkim se sredstvima izboriti za priznat položaj u zajednici koja je, prema psihijatrima jednako kao i psiholozima, uglavnom jednaka nama samo što ne ispunjava testove pa ne zna. uspjeh ćemo proslaviti dizanjem šatora punog plinskih boca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

17 dovraga... a bio sam uvjeren da imam dobro oko za opažanje i imitiranje ponašanja drugih ljudi... moram još poraditi na tome. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Autor se nije izjasnio koliki je njegov score?

 

 

Moj je psiho - 33, socio - 30.

Nije neki veliki sok.

- Psiho246
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Majne wife 35,a najbolji friend 30.Sad vi meni recite kako to da sam ja jedini među njima Normalan ?

*my score 19 😭😭😭
*# @Frk #*/
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

20... however you might have cluster b "dramatic" personality disorder 24

 

alkoholičarski test 12, slabo...

droge 9... you may suffer from substance dependence

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 18:37 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?

Test ne valja. Bio sam siguran da ću dobiti bar 35, a ono 28. Još socio 18. 18 moj k., em sam mizantrop, em sam okrutan. Možda zbog neke potencijalne empatije ili racionalnosti... ne bih se ja kladio u ove rezultate. Ni u sebe :D

 
4 3 hvala 0
8 godina
offline
Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Meni zbilja nitko ne mora govoriti što je psihopatija: naužio sam se njihovog društva dosta u životu, na poslu, u obitelji. S tim ljudima ne možeš ni lijepo ni ružno - od njih treba bježati kao od kuge. I što je najgore, uopće te ne doživljavaju kao osobu - sa svojom voljom, željama i potrebama - nego samo kao sredstvo za ostvarenje nekih svojih ciljeva. Štoviše, ne mogu ni razumjeti zašto se ti ne želiš u njihova kola upregnuti. Sve gledaju samo kroz svoju prizmu, za njih su drugi ljudi naprosto stvari, stvari koje treba iskoristiti, a potom (od)baciti. A to što su šarmantni? Oni uspostavljaju površne kontakte sa svakime, zato što nisu sposobni uspostaviti dublji ljudski odnos ni s kime.
 
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
danen kaže...
Meni zbilja nitko ne mora govoriti ...

 da, da... a gdje su vaši rezultati?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 18:03 (Louis Pluto).
7 godina
online
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
pr0n_addict kaže...

37

 

Nisam bezveze rješavao test, dao sam si dobrih petnaest minuta i razmislio o baš svakom pitanju.

Nevjerojatno, bio sam uvjeren da rezultat neće biti viši od 25 kad sam roknuo "Submit". Oh well...

 

 Isto, a rješavao sam više od 50 minuta, baš sam se preispitao.

 

jozef kaže...

41, a smatram da sam sad puno manje sklon "gaženju preko leševa" nego nekad. S druge strane lakše mi je dići tlak nego ranije. Ljudi misle da sam jako smiren tip, što uopće nije točno. Recimo kad sam solo u autu skužio sam da na glas komentiram bezobrazluk i nekulturu (preguravanje ispred kolone onih koji čekaju, bacanje smeća i opušaka kroz prozor...) drugih vozača i da imam tu naviku možda bih im i psovao rodbinu, uglavnom ih nazivam seronjama i primitivcima. Kad sam s nekim u autu onda ipak postoje ograde, a možda me i prisustvo drugih ljudi čini smirenijim.

No nije niti to najgore, vjerojatno je teško naći millenialsa (imalo ambicioznog) koji ne bi natukao 50-60 bodova.

 Ovaj test zapravo totalno fula bit samog psihopata i ne postavlja pitanja koja bi trebao, tj. mislim da je psihopat uvijek uključivo i sociopat, i treba kompletno analizirat ličnost za nekaj takvo, a to jedino može svatko sam sebe, jer psihopata nitko zapravo ne poznaje.

Kolega jozef je dobro zašao u problematiku, samo još malo razrade, i onda se sve skuži...

 

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Je li Joker psihopat... i zašto vi jeste?
Zechina kaže...

Test ne valja. Bio sam siguran da ću dobiti bar 35, a ono 28. Još socio 18. 18 moj k., em sam mizantrop, em sam okrutan. Možda zbog neke potencijalne empatije ili racionalnosti... ne bih se ja kladio u ove rezultate. Ni u sebe :D

 

Ovaj osjećajnik na kraju je glavni simptom pravog psihopata. 

 

Meni veli žena da zakaj pizdim zbog gluposti a zbog ozbiljnih se stvari ne živciram..

 

Kad sam prestao pušit, prošla je godina, dvije i baš sam bio ponosan na to uz čvrstu odluku da više nikad neću zapalit. I nisam, već 12 godina. Tad sam sanjao da mi je kum dao pljugu, ja sam zapalio i u istom trenutku pao u takvu depru da sam skoro zaplakao, u snu. Probudio sam se još u šoku, mislim si jebote ode dve godine, fail sam i tad sam shvatio; bio je san. 

 

Onda sam jednom nakon toga usnuo da su me neka dva lika naganjala, baš su me htjeli ubit, usro sam se, bježanje po kvartu, skakanje po ulazima i sakrio sam se u neki stan. Uzeo nož sa kredenca i čekao. Prvi kad je došao, ulovio sam ga s leđa i prerezao mu vrat, vruća mi se krv po rukama slijevala do laktova i kapala na pod. Onda sam haltao i drugog, sad se ne sjećam dal sam i na njemu obavio precizan kirurški zahvat ili nešto drugo ali u tom trenutku sam osjetio olakšanje, bio sam siguran. 

 

Kad sam se probudio nisam imao neke misli u vezi toga osim da sam se zbog jebene cigarete osjećao kao govno a nakon što sam ubio neka dva lika nisam osjećao ništa.. 

 

Volio bih jedan dan u vijestima pročitat da je netko puko i odradio par šupaka u Saboru ili par "vlastelina" koji uništavaju Plitvice ili šume Gorskog kotara i Slavonije. Bilo bi lijepo al imaju ljudi obaveze, djecu, kredite i posao pa nije samo tako bacit se na neki vigilante posao. 

 

A opet ih ima toliko koji su zbog šupaka ostali bez svega i u njih polažem neku nadu da će jednog dana puknut, umjesto mene. 

 

 

Idem sad, mala mi skače po leđima i ja pizdim jer nemrem u miru napisat post na Bugu. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice