Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars

poruka: 9
|
čitano: 3.742
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars".
7 godina
protjeran
offline
Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars

Nadam se da ce se i ova braca upisat:

https://www.facebook.com/search/top/?q=karam%20prasad

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars

a koji će im q poštanski broj ("postal code") na prijavi? netko će s marsa slati razglednice? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars
Eto, ja sam poslao. Nije da je bitno ali već kada se može, zašto ne. Dobio sam pass, pa mogu dokazati da će mi bar ime biti dalje od Zemlje, pa jednom daleko u budućnosti će netko možda istraživati tko su bili ti ljudi na popisu.
dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars

 

 

Ovo je baš guba. Hvala našem BUG-u kaj nam je skrenuo pozornost na to.

Naša imena na Marsu.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2019 21:51 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars
Ajar kaže...

a koji će im q poštanski broj ("postal code") na prijavi? netko će s marsa slati razglednice? 

 Ajde Ajar, daj podatke, da ti ja pošaljem razglednicu s Marsa, pošto ću biti (nažalost samo moje ime) gore

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars
učo kaže...

 Ajde Ajar, daj podatke, da ti ja pošaljem razglednicu s Marsa, pošto ću biti (nažalost samo moje ime) gore

 ali već jesam na marsu (ne vidi se zadrška u tipkanju? ) i ne kužim ni to s imenima a nekmoli. imamo mi tu i elektroniku za slanje poruka 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars

Da nema BUG-a nebi ni znao za ovo. Hvala!

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars
Zašto sve to NASA čini? U pitanju nije novac, jer ništa se ne plaća da ti ime bude zapisano na čipu. Dakle, u čemu je štos? Prvo je što više ljudi zainteresirati za projekt, pa će se tako lakše dobiti novac bilo od države bilo od donacija. Drugo je, čini mi se, isprobati pouzdanost pohrane podataka u marsovskim uvjetima. Kada ljudi konačno dođu na Mars moći će usporediti podatke na marsovskom čipu s onim kojeg donesu sa Zemlje. Podaci koje traže su dobar test jer sadrže i slova i brojeve. Tako se bar meni čini.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Još jedna prilika za poslati svoje ime na Mars

upisao se, s našim nepčanicima, pa da vidim kako NASAini zapisi u UTF-8 budu izdržali...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice