Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

poruka: 3.327
|
čitano: 438.781
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob".
5 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Evo da malo manje nagađate i pretpostavljate i da budete malo pametniji, a ne "puno pametni", neka nam doktor virolog objasni ovih par stvari, na brzinu i jednostavno.

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/njemacki-virolog-o-teorijama-zavjere-oko-korone/2215583.aspx

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Visak kaže...

Hoćeš reći da bi Hrvati glasali u skladu s ostvarenim i predviđenim makroekonomskim kretanjima u državi, kao i na svim dosadašnjim izborima, ali ih je korona zbunila, pa su zbog nje greškom odabrali one koji već 30 godina pljačkaju?

Rekao bih da su se političari dovoljno prestrašili tog scenarija da pomaknu datum izbora na ranije unatoč pandemiji i da otvore granice. Do sljedećih izbora imaju dovoljno vremena za spin, ali da su izbori ovu zimu, kad se osjete posljedice...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Još jedna lažna statistika
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Još jedna lažna statistika

Samo ne zaboravi da zarazu umrlih pomakneš par tjedana ranije, tad će biti nešto jasnije.

11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Eto jos jedan elokventni nacitani svabo je u miksu sad naravno korona je uzasna opasna svi bi trebali raditi od kuce uzivati u zivotu u cetri zida...Kad vam uvalimo cijepivo tad ce sve bit dobro nema maski nema vise nikih problema tad ce da cvate cvijece i u moje poduzece... 

Inace nije ratno stanje gore je netko replicira da smo p***e da ja moram stajati u stanu kao da oko mene padaju granate nego je normalno da danas moras imati sto manji kontakt najbolje je nikome se ne javljat bit ko amerikanci bez ikoga ne druzit se jer mozes me sjebat koronom...  Srecom vecina ljudi se toga ne drzi jer nisu idioti i nepuse vise price o tome kako korona kosi ljudi ko mg42 u rusiji...

Inace ne znam sto da kazem da mozda manje citate te glupave clanke placene od pzifera gsk-a teve i slicnih mozda bi i uključili mozak...  Prije smo imali gripu goru od korone ili upale pluca a nitko nije bas da se drzao razmaka nosio masku i slicno...  Ili da korona je gora od gripe pa onda treba sve zakljucat u spremnik za metle.... A onda mi je najjace kako oni su pametni jer eto neki swabo je tako rekao...  A ja onda pitam a zasto u Švedskoj nije onda pomor civilizacije a sto je najgore u njih je gora emigrantska kriza gdje 50 ljudi zive u istom prostoru...  Ali sto ce neki glas razuma kad propaganda masinerija ide dalje...  Gobbels bi bio ponosan da vidi moderne medije i sto su uspjeli izazvati u 2020...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
mzopg kaže...
..

 

Netko je negdje "pro*rao" informaciju da doktori plaćaju "korona potpis" i to se sad širi okolo poput požara. Uskoro će postati urbana legenda.

Ljudi svašta rade i pišu, netko iz zloće, netko iz dosade, a većina iz neznanja.

- da.. ljudi to tako rade (+ igra pokrvernog telefona koju mediji jednako pomažu..).

.. jer to je čak i točno, tj objašnjenje.. umru ljudi i dobiju pomoć, socijalno ili mirovina ili zaposleni plaću.. tj jednako kao za rođeno dijete ima i za pomoć pokojnih ovisno kako koji grad-poslodavac npr tri plaće.

- naravno, obitelj potpiuje papire, jer to je papirologija a tad se to ''reducira'' da je umro (od korone, što je za pomoć u novcu nevažno, može ga zgaziti tramvaj ili zatući žena kolcem..) i dobili su novac.. tj kad se zna zašto tad nije teorija zavjera ali tad nije zabavno. Da ne spominjemo neko moguće životno osiguranje i klauzule uzroka smrti.. npr nesretan slučaj ili pijan pa gubi ako je takva klauzula.

- naravno, kad krene priča uz logorsku vatru, kao svaka legenda.. izraste u nešto ovako. Čak ne mora biti izmišljeno, dovoljno da fali ključni podatak, razlog-objašnjenje... a lakše se vjeruje prevarama-zavjerama nego da je čisto..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Horatio_Hornblower kaže...

Kako stvari stoje nikad nece stvari doci u normalu...

Danas 5 znanstvenika 10 mišljenja..

Čini se da nisi upućen, ali to ti je najnormalnija pojava u znanstvenim krugovima i procesima. Debilna akcija SLUŠAJMO/VJERUJEMO ZNANSTVENICIMA je napravila kontraefekt i sad se ti isti znanstvenici čude čudom; kako to,kako to?

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Nemojte vjerovati tim znanstvenicima koji su ti omogućili da sipaš gluposti po forumima, tražiš teorije zavjere po internetu, voziš u klimatiziranom vozilu, gledaš slike sa drugih planeta, imaš zdravstvenu zaštitu kao nikad u povijesti... Baš su lažljiva gamadi.

Ali, da budem fer, vi trolovi ste savršeni za studiju o ljudskoj psihi i ponašanju.
Nadglednik dina
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Ovu temu treba povezat s temom Humor.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...
Nemojte vjerovati tim znanstvenicima koji su ti omogućili da sipaš gluposti po forumima, tražiš teorije zavjere po internetu, voziš u klimatiziranom vozilu, gledaš slike sa drugih planeta, imaš zdravstvenu zaštitu kao nikad u povijesti... 

 U vecini slucajeva zasluzni su inzenjeri za skoro sve nabrojano...  Znanstvenici su zasluzni da sve razvijene drzave imaju ogromne dugove i troskove u zdrastvenoj zastiti...  Vecina znanstvenika je odbilo pantentirati svoj lijek ako doprinosi boljitku nas ljudi pa nisu problem znanstvenici nego uvijek gladne korporacije kojima je uvijek malo... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
bunker kaže...

Mzopg , da , slažem se , s time da ja u tome nevidim ništa novoga ....

Otkako je ljudskog roda, uvjek su neki pojedinci ili skupine ili organizacije nastojali manipulirati ostalim članovima njihove zajednice da bi ih naveli u smjeru koji odgovara tom manipulatoru ( vraču, poglavici, svećeniku, faraonu, kralju, predsjedniku....).

Razvojem tehnike, prometne povezanosti, izobrazbe stanovništva...su se mijenjali i načini na koje će se to pokušati odraditi , a ljudska mašta i bezskurpuloznost je bezgranična tako da me ništa ne čudi niti iznenađuje...

Novost je samo globalizacija i tehnološki napredak koji omogućuje da je sve više skupina tih "manipulatora" ( sad to nisu više samo vladari i svećenstvo nego su tu sada i korporacije, i mafija, i ko zna koječega je tu još zmiksano ) i sve je veći bazen osoba koje možeš zahvatiti tim radnjama...

Da samo što su onda nebuloze pojedinaca bile limitirane na njihovu ekipu na klupici ili ispred trgovine, a sada tamo iz neke zabiti puste na jubito nekaku ludoriju i potencijalna publika im je cijeli svijet. Za*ebano.

 

Sada imaš manipulatore koji se propagiraju pod parolom da su drugi manipulatori od kojih nas oni spašavaju, uz to igraju na kartu zločestih političara i poremećenih milijardera i odjednom im ekipa sve vjeruje, jer jbga moraju biti u pravu kad svi znamo da su političari zločesti, a bogataši nakaradna bagra.

 

kbenzema kaže...
Još jedna lažna statistika

Ne nego još jedan primjer kako je lako manipulirati statističkim podacima. Evo ja imam jednu statistiku, zadnjih 30 dana je sijalo sunce, ali jutros sam po prvi put u tih 30 dana izašao u mudantama vani pokupiti novine i eto kiše, znači statistički prikazano mogu povezati moj izlazak u donjem rublju sa vremenskom prognozom. 

16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...
Nemojte vjerovati tim znanstvenicima

Sam put do znanja posut je čestim promjenama mišljenja/teza/dokaza/itd. Takav je taj proces u znanosti i to je normalna pojava. Na to sam mislio, ali ti i dalje ne znaš o čemu ja pričam. Zar ne?

 

Ja ne vjerujem nikome, ali to vama vjernicima je teško za shvatiti. Pogotovo onima koji se plaše autoriteta i slijepo mu vjeruju.

Živim i radim u tamnom vilajetu AKA Hrvatskoj u kojoj se razne teorije zavjera (manje-više) pretvaraju u praksu i od malih nogu naučiš da ne vjeruješ nikome, pa ni samome sebi.

 

Usput zašto ti smeta npr. Youtube? Meni je to koristan alat za neke stvari. Eto npr. pokazao sam vam kako se u Aziji nisu nosile masovno maske do ove Godine svih debila.

Općenito Internet je valjda najbolji izum s kraja prošlog stoljeća. Svaka informacija ti je nadohavat par klikova mišem, osim možda tebi kojemu lokalna knjžnica još predstavlja izvor znanja. Mene one podsjećaju sve više na svojevrsne muzeje i sad vrlo rijetko zalazim tamo.

 

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
10 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
memulica kaže...
Entry Point kaže...
Nemojte vjerovati tim znanstvenicima

Sam put do znanja posut je čestim promjenama mišljenja/teza/dokaza/itd. Takav je taj proces u znanosti i to je normalna pojava. Na to sam mislio, ali ti i dalje ne znaš o čemu ja pričam. Zar ne?

 

Ja ne vjerujem nikome, ali to vama vjernicima je teško za shvatiti. Pogotovo onima koji se plaše autoriteta i slijepo mu vjeruju.

Živim i radim u tamnom vilajetu AKA Hrvatskoj u kojoj se razne teorije zavjera (manje-više) pretvaraju u praksu i od malih nogu naučiš da ne vjeruješ nikome, pa ni samome sebi.

 

Usput zašto ti smeta npr. Youtube? Meni je to koristan alat za neke stvari. Eto npr. pokazao sam vam kako se u Aziji nisu nosile masovno maske do oveGodine svih debila.

Općenito Internet je valjda najbolji izum s kraja prošlog stoljeća. Svaka informacija ti je nadohavat par klikova mišem, osim možda tebi kojemu lokalna knjžnica još predstavlja izvor znanja. Mene one podsjećaju sve više na svojevrsne muzeje i sad vrlo rijetko zalazim tamo.

 

 

 

 

 

 

 

 Prvo su znanstvenici debili sad odjednom si ti mislio na znanstvenu metodu. Ne čitamo misli, čitamo napisano.

 

Pa onda jedan poušaj nadmenosti.

 

Pa onda vrijeđanje.

 

Ja u 3-4 knjige dobijem više informacija nego ti guglanjem u 3 godine. Vidljivo je da ne ideš u knjižnice.

 

I na kraju "meme" kako je istina na internetu i treba raditi svoje "istraživanje" jer to vrijedi više nego 10 godina visokog školovanja i X godina prakse. Klasičan meme neobrazovanih, koji su se pogubili u modernom svijetu te ne razumiju što se događa pa moraju stvoriti svoju istinu i svoj mali mikro svijet.

 

 

Nadglednik dina
12 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
memulica kaže...
Entry Point kaže...
Nemojte vjerovati tim znanstvenicima

Sam put do znanja posut je čestim promjenama mišljenja/teza/dokaza/itd. Takav je taj proces u znanosti i to je normalna pojava. Na to sam mislio, ali ti i dalje ne znaš o čemu ja pričam. Zar ne?

 

Ja ne vjerujem nikome, ali to vama vjernicima je teško za shvatiti. Pogotovo onima koji se plaše autoriteta i slijepo mu vjeruju.

Živim i radim u tamnom vilajetu AKA Hrvatskoj u kojoj se razne teorije zavjera (manje-više) pretvaraju u praksu i od malih nogu naučiš da ne vjeruješ nikome, pa ni samome sebi.

 

Usput zašto ti smeta npr. Youtube? Meni je to koristan alat za neke stvari. Eto npr. pokazao sam vam kako se u Aziji nisu nosile masovno maske do ove Godine svih debila.

Općenito Internet je valjda najbolji izum s kraja prošlog stoljeća. Svaka informacija ti je nadohavat par klikova mišem, osim možda tebi kojemu lokalna knjžnica još predstavlja izvor znanja. Mene one podsjećaju sve više na svojevrsne muzeje i sad vrlo rijetko zalazim tamo.

 

 

 

 

 

 

 

 "research" ne znaci da filtriras svoje gugle "istrazivanje" sa podacima koji samo pasu tvojoj "tezi" (lol).

To je koda si protiv nosenja maski u javnom prijevozu. Udes u autobus, 99 ljudi nosi masku, jedan ne nosi. Ignoriras ostalih 99 i za potvrdu svoje teorije koristis tog jednog bez maske.

Nemas pojma o metodama znanstvenog istrazivanja, nemas pojma o selektiranju i vrednovanju prikupljenih podataka. Jedini relevantan izvor tvog znanja je YT i fejs... Tu i tamo neki novinski clanak... Knjiznice smatras smijesnim mjestima. Jbt led. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Knjige u knjiznici a danas imas projekt di sve knjige imas na dlanu i prakticki je besplatno...  Ako platis imas neograniceni broj skidanja knjiga mozes trazit po autoru nazivu knjige isbn broju...  Sto ce mi onda relikvija proslosti knjiznica?  Vecina knjiznica u manjim mjestima skoro pa nemaju nista... Pogotovo nemaju nista znanstveno ili tehnicki..  Ako te interesira neki ljubici na oravom si mjestu.. Ili bi netko trebao ici u split ili zagreb u knjiznicu? 

A cekaj malo. Zapravo necu koristit knjige u takvom obliku jer netko moze citati tu knjigu prije mene i kihnuti smrcati pa ce korona virus doci na nju pa ja kad liznem prst za okrenut stranicu mogu se zaraziti...  Ili bi trebalo citat knjigu sa maskom? Moze li se preko lista knjige korica prenjeti virus?  Dajte zovite lauca dikica primorca onog Švabu  od jucer nismo to provjerilI sad nemogu vise ni knjige citat a skolska godina ovisi o tome jer sad kad se gomila školaraca zarazi nadrljali smo... 

I jutrost vijest 😂 

https://www.24sata.hr/news/iz-korone-i-blagih-simptoma-dobili-parkinsonovu-bolest-a-nisu-ugrozena-skupina-717574

I onda da ovo smatramo ozbiljnim a svi sad vezani za medicinu zele usicarit koju mrvicu sa stola... 

Ovo me sjetilo na ovo

Nasa baka Jelica uvijek je naslanjala lakat na hladan kamen ili mramor...  Onda je umrla u 93 godini.  Udarilo je auto... Tako i ova parkins corona 😂 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Entry Point kaže...

 

 Prvo su znanstvenici debili sad odjednom si ti mislio na znanstvenu metodu. Ne čitamo misli, čitamo napisano.

Gdje sam ja to napisao da su svi znanstvenici debili? Samo sa napisao da su različita mišljenja i promjene u mišljenjima najnormalnija stvar u znanosti, pa im ne moramo vjerovati na prvu/drugu/treću. Možda tamo negdje na petu/šestu. Dok se sve to događa u okvirima znanstvene zajednice je u redu, ali sad se to događa sve više javno pred očima napaćenog naroda i koji s pravom gubi sve više povjerenja u znanstvenike/znanost.

 

Usput ne čitaš ti mene uopće, jer si odavno zauzeo svoj stav o meni kao nekakvom teoretičaru zavjere koji nosi alu-foliju na glavi, ruši 5g stupove u slobodno vrijeme i viče na sav glas da je Zemlja ravna ploča. Lako je što lažeš mene, ali barem nemoj lagati sam sebe.

 

Pa onda jedan poušaj nadmenosti.

Nadmen sam što o svemu volim kritički razmišljati i u vremenu lažnih vijesti/panike/histerije provjeravam sve i svašta? SVAKA ČAS!

Pa onda vrijeđanje.

 Šta debile može uvrijediti? Koga sam ja to točno uvrijedio? Nisi valjda mislio na sebe !?

Ja u 3-4 knjige dobijem više informacija nego ti guglanjem u 3 godine. Vidljivo je da ne ideš u knjižnice.

Nisam uopće protiv knjiga i sam ih čitam u svim oblicima, ali najnovije informacije ne stanuju u njima. Možemo reći da knjiga čim izađe je zastarjela, jer u međuvremenu izađe (da karikiram) desetak novih znanstvenih radova koji donose nešto novo ili pobijaju stare i donose nove teze. Pravo pitanje svih pitanja koliko su ti dostupni orginalni znanstveni radovi?

 

Eto npr. neki dan je kolega forumaš lagao napaćeni narod o 'kataklizmičkoj' promjeni u oceanima  od 'ogromnih' -0.1 pH u roku od skoro 300 godina, zbog koje će život u njima odumrijeti. Kad sam mu pokazao da u tim istim oceanima imamo promjene i od ±1.0 pH u roku od mjesec dana i sve pet, onda je lagano otprhnuo, jer on te informacije jednostavno nema i samo ponavlja napamet naučene tuđe laži.

 

I na kraju "meme" kako je istina na internetu i treba raditi svoje "istraživanje" jer to vrijedi više nego 10 godina visokog školovanja i X godina prakse. Klasičan meme neobrazovanih, koji su se pogubili u modernom svijetu te ne razumiju što se događa pa moraju stvoriti svoju istinu i svoj mali mikro svijet.

Za normalno diskutirati na forumu ili bilogdje ne moraš imati završena tri doktorata, ali to bi ti trebao odavno znati kao odrasla i razumna osoba. Što se tiče te slike, ja mislim da si se ti pogubio u modernom informacijskom dobu, jer nisi sposoban prikupiti informacije koje su ti nadohvat ruke (klika) i ideš lijenom linijom manjeg otpora, pa dopuštaš da drugi umjesto tebe misle.

 

 

 

 

SimeKZ kaže...

 "research" ne znaci da filtriras svoje gugle "istrazivanje" sa podacima koji samo pasu tvojoj "tezi" (lol).

Malo si se ti meni pogubio ili se to meni samo čini? Samo da ti napomenem neke osnove o tome gdje se nalaziš:

 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Debata

 

Rasprava, diskusija ili debata može biti usmena ili pismena, temelji se na iznošenju misli (za razliku od pripovijedanja i opisivanja koji se temelje na zapažanju promjena u vremenu i prostoru).

U raspravljačkim se tekstovima tumači, obrazlaže i prosuđuje na osnovi istinitih činjenica i dokaza (argumenata). Kao dokazi i potvrde mišljenja iznose se navodi/citati, dokumenti, statistički podatci, općeprihvaćene činjenice, spoznaje i vrijednosni sudovi. Rasprava se često pokreće oko neke postavljene teze ili tvrdnje, pa se sudionici odlučuju za ili protiv obrazlažući i argumentirajući svoje mišljenje.

 

 

 

 

 

 

BTW

 

Molim da se ne bavite sa mnom, već da se koliko toliko držimo teme.

 

Fala.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Sve mi se cini da ova korona prvo udre na mozak Koja pluca slezena bubrezi sve je to sporedno 😂 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Nego, nije nitko napisao koliko ljudi se zarazilo na festivalu slobode s obzirom da su neki pojedinci najavljivali veliki broj zaraženih nakon toga?

Isto me zanima i za koncerte, utakmice i slične događaje.

Možda sam u krivu, ali čini mi se da je broj zaraženih jednak broju zaraženih u dućanima. Ali čekam stručnjake da se izjasne.

Unaprijed hvala
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 21:34 (kbenzema).
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
Nego, nije nitko napisao koliko ljudi se zarazilo na festivalu slobode s obzirom da su neki pojedinci najavljivali veliki broj zaraženih nakon toga?

Isto me zanima i za koncerte, utakmice i slične događaje.

Možda sam u krivu, ali čini mi se da je broj zaraženih jednak broju zaraženih u dućanima. Ali čekam stručnjake da se izjasne.

Unaprijed hvala

42

9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Upravo dobio ponudu jedne poznate hrvatske firme.

Spašeni smo, konačno, ne treba nam cjepivo.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Sad se obavezno otusiraj u tome 5 puta cisto da si siguran 😂 

Inace vidim po fb da se formiraju grupe za ukidanje nacionalnog stozera pa me interesira oce ovi koronasi tamo ili ne...  Navodno beaplatno se dijele virusi da se dobije imunitet krda 😂 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Jedino me brine jedna stvar, imaju papire za taj gel, a što je sa pečatom?
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
U koprivničko-križevačkoj županiji, ustanovi, dvoje pozitivnih. Nitko nije u izolaciji, čak ni ovi zaraženi.

Kao i uvijek, političke stranke imaju svoja pravila.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
https://bit.ly/3cssxJw

Nadam se povećanju statistike umrlih. Ajmo korona, da te vidimo sad
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
kbenzema kaže...
https://bit.ly/3cssxJw

Nadam se povećanju statistike umrlih. Ajmo korona, da te vidimo sad

 Nije lijepo to što govoriš, sram te bilo.

 

A ček, Josip Đakić??!?

 

Go Corona! Goooo Corooonaaa... Go, go, go... Corona....

 

Live long and prosper.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Moj frend đakić koji me zove na telefon da se skuliram i ne pišem gluposti na njegovom hadezeovskom portalu
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2217067

Lol a ja bi sad opet sve zatvorio zasto ne bar na mjesec dana.... Sto ce budale Šveđani imamo mi lauca đikica i novinare koji siju paniku i strah tako da lockdown za bozic bi bio idealna stvar... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

I jeli nos netko primjetio da zadnjih mjesec dana broj umrlih je u porastu?

Interesira me dali umrli su umrli zbog korone ili su umrli zbog neceg drugog jer eto za split provjereno znam da nema bas velikih sansi za obdukcijom i da se na obdukciju ceka... 

Dali se provodi obdukcija ili je to rekla kazala informacija? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo
Ja evo ovaj tjedan opet čuo za dva slučaja di su ljudi umrli od raka, ali su ih za par dana zvali iz bolnice da ako dođu potpisati da su umrli od korone, da će im svi troškovi sahrane i ostali biti pokriveni.

Mislim ne znam, meni je to idiotizam bio kad sam čuo, ali ovo je sad već četvrti slučaj. Kaj ljudima došlo tak u glavu pa su počeli gluposti izmišljati? A i to me ne bi čudilo s obzirom da više niko nije normalan zbog ove prevare.

A i frendica mi baš jučer rekla kako su joj sestrična i teta krenule na testiranje u zg, ali kad su vidjele kakva je gužva, odustale su. Za tri dana im stiže nalaz da su pozitivne, a nisu se ni testirale hahahahaha
11 godina
neaktivan
offline
Kada će završiti epidemija koronavirusa? Imamo dob

Ja smao kazem da nema sanse da su svi umrli umrli od covida ako se uzme u obzir da je idredeni dio imao tumor kronicne bolesti i drugo... 

Pa se pitam kako se zna da su ljudi unrli od korone? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice