Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

poruka: 51
|
čitano: 20.267
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru".
15 godina
offline
Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

Steta sto nemamo nekakav casopis gdje rade strucni novinar. Jednostavno novinari iz dnevnih glasila nemaju se kome obratiti.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 12:21 (syncmaster245b).
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
syncmaster245b kaže...

Steta sto nemamo nekakav casopis gdje rade strucni novinar. Jednostavno novinari iz dnevnih glasila nemaju se kome obratiti.

 kako nemaju?

ako pišeš neku ekonomsku temu i ne kužiš nešto, zvrcneš nekog od medijski ionako eksponiranih ekonomista i pitaš za pomoć, isto tako po pitanju bilo koje druge teme

druga je stvar što su jedni prelijeni da bi se potrudili za napraviti išta više od copy-paste ili gurnuti mikrofon pod nos i brojat zjake dok sugovornik laprda, a treći su pak previše umišljeni pa misle da su sveznajući

16 godina
online
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
dd.inc kaže...

Domagoj Margetic (neovisni novinar) strajka gladju vec 21 dan, bas iz razloga sto mu se ne dopusta rad i iznosenje istine (s cinjenicama!). Jel treba jos nesto reci?

Je li to onaj "legendarni" Margetić? Stranka, Haški sud itd.?

Pa to mu je valjda 37. štrajk glađu, čovjek ima liniju samo takvu...

14 godina
offline
Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

meni u svemu nije jasno za što točno čovjeka terete. On je napravio "lažne SMS-ove" jel to kazneno djelo?! Ne bih rekao. Je li on te SMSove zlouporabio, priložio na sudu kao dokaz ili išta slično - nije. Po kojoj osnovi oni njega misle goniti? Ludorija.
Došao Mile kaže napiši mi ovakav SMS dat ću ti 100 kuna, ja napis'o... 

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
One Man Games Studio kaže...

Sjedim u svom uredu u Dublinu, citam i smijem se :D glavna vijest u RH vec danima kako je jedan "haker" krivotvorio SMS poruke. Automatski lik zavrsi u zatvoru, SVE moguce specijalne postrojbe love i hapse covjeka koji mu je dojavio da ce biti uhicen te nakon toga USKOK hvata takodjer vjerojatno sa 90% specijalnim postrojbama Brkicevog (KRADEZE) kuma i trazi od njega mjesec dana istraznog zatvora?!  Ovo bi bilo smijesno da nije tuzno jer se desava u RH. Inace covjek istuce zenu i dijete, pokusa ih ubiti i zavrsi samo 24 sata u pritvoru, izadje van i odmah istu vecer ubije tu zenu, ali BITNO da je RH policija zatvorila na mjesec dana covjeka koji je dojavio nekome da ce ga uhititi i to ZBOG JEXXNIH SMS poruka :D bas mi je drago sto sam otisao iz ove vukoXXXine i sto se svemu tome samo smijem tisucama kilometara daleko :D

 I meni je drago. 

12 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
jozef kaže...

meni u svemu nije jasno za što točno čovjeka terete. On je napravio "lažne SMS-ove" jel to kazneno djelo?! Ne bih rekao. Je li on te SMSove zlouporabio, priložio na sudu kao dokaz ili išta slično - nije. Po kojoj osnovi oni njega misle goniti? Ludorija.
Došao Mile kaže napiši mi ovakav SMS dat ću ti 100 kuna, ja napis'o... 

A jes platijo porez na tih 100kn?

11 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
jozef kaže...

meni u svemu nije jasno za što točno čovjeka terete. On je napravio "lažne SMS-ove" jel to kazneno djelo?! Ne bih rekao. Je li on te SMSove zlouporabio, priložio na sudu kao dokaz ili išta slično - nije. Po kojoj osnovi oni njega misle goniti? Ludorija.
Došao Mile kaže napiši mi ovakav SMS dat ću ti 100 kuna, ja napis'o... 

 pretpostavimo da će mu dokazati i namjeru, odnosno dokazat će da je znao za što će se koristiti njegove "kreacije"

 

ako trgovac marko u poljoopremi proda milivoju 100 kilograma umjetnog gnojiva i zna da je milivoj poljoprivrednik, a milivoj to kasnije skuplje proda jusufu koji će od toga napraviti bombu, onda će najebati milivoj i jusuf, a marko će eventualno dati izjavu pandurima

no ako on proda milivoju 100 kila umjetnog gnojiva znajući da će jusuf praviti bombu od toga, onda je najebao i marko - jedini je problem kako dokazati da je marko znao što će milivoj sa gnojivom

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 14:24 (picajzla0707).
15 godina
offline
Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

baš si mislim: lako za ovu bagru. krade i jebe državu i glupu raju otpočetka, i ponovo se glasa za njih. očito je u rvackoj važnije "ein volk, ein blut, ein führer" nego sve ostalo. pa onda to i imamo. kakav narod, takva vlast. nas par tisuća kojima je pun q svega i najradije sve to poslali na goli otok/pobili je premalo za promjene nabolje. baš me zanima što će biti na sljedećim izborima, jer su jedni gori od drugih. eh, što nisam mlađi pa da odem daleko, daleko, daleko odavde ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
jozef kaže...

meni u svemu nije jasno za što točno čovjeka terete. On je napravio "lažne SMS-ove" jel to kazneno djelo?! Ne bih rekao. Je li on te SMSove zlouporabio, priložio na sudu kao dokaz ili išta slično - nije. Po kojoj osnovi oni njega misle goniti? Ludorija.
Došao Mile kaže napiši mi ovakav SMS dat ću ti 100 kuna, ja napis'o... 

 -nije to 'komplicirano'.. nije pisac/režiser, za sve ostale namjene je falsifikator i s predumišljajem, jer osim imena u igri lako je pogoditi čemu nešto treba poslužiti. Inače običan imbecil, da ništa nije napravio trebalo bi ga bar eutanizirati. Odnosno, ako je nevin, tad je sve kao legendarni ČO 'prespavao' no i dalje ostaje krvicia, udruživanje za počinjenje djela, više osoba.. odmah se gradacija kazne podiže par ljestvica. IStu stvar da netko napravi kao šalu-spačku.. bila bi samo to. Ako on pak ili netko drugi misli da je ovo šala.. treba razmisliti ili eutanazija. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
picajzla0707 kaže...
syncmaster245b kaže...

Steta sto nemamo nekakav casopis gdje rade strucni novinar. Jednostavno novinari iz dnevnih glasila nemaju se kome obratiti.

 kako nemaju?

 

A jos se mislim kako ce ironija biti preocita....a kad ono.....

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
syncmaster245b kaže...
picajzla0707 kaže...
syncmaster245b kaže...

Steta sto nemamo nekakav casopis gdje rade strucni novinar. Jednostavno novinari iz dnevnih glasila nemaju se kome obratiti.

 kako nemaju?

 

A jos se mislim kako ce ironija biti preocita....a kad ono.....

 jbga, kako ću shvatiti ironiju kad je danas to postao modus operandi u novinarstvu - kad kažem mlađem kolegi da treba nekog i nazvati ako već piše o nekoj temi gdje nije baš potkovan, on me blijedo pogleda i kaže - pa guglat ću...

ali nije to samo u novinarstvu, danas svi guglaju i sve znaju, dođeš kod doktora s gugelj znanjem većim od njegovog, zapravo treba ti samo za recept izdati

15 godina
odjavljen
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
jozef kaže...

meni u svemu nije jasno za što točno čovjeka terete. On je napravio "lažne SMS-ove" jel to kazneno djelo?! Ne bih rekao. Je li on te SMSove zlouporabio, priložio na sudu kao dokaz ili išta slično - nije. Po kojoj osnovi oni njega misle goniti? Ludorija.
Došao Mile kaže napiši mi ovakav SMS dat ću ti 100 kuna, ja napis'o... 

Nije ni držanje ljestava ilegalno samo po sebi, ali ako se dokaže da si zbog opravdanog razloga trebao posumnjati da ih držiš lopovu, onda si suučesnik.

 

U konkretnom slučaju "lopova" nisu uhvatili, a sam sadržaj poruka je opravdan razlog za pretpostaviti da se radi o kaznenom djelu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
6 godina
protjeran
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
dd.inc kaže...

Domagoj Margetic (neovisni novinar) strajka gladju vec 21 dan, bas iz razloga sto mu se ne dopusta rad i iznosenje istine (s cinjenicama!). Jel treba jos nesto reci?

 Ako je "neovisan" tko to Domagoju zabranjuje rad ?!

Tko mu smije zabraniti piskarati, pljuvati, vrijeđati majku, oca, zvati sve koje ne voli lopovima ?!

Kakve "istine" on objavljuje ?

 

Bio je Tuđmanov igrač a sad mu ne valja HDz. Prijete mu i to iz HDZ-a mada nema dokaza, kaže..  Lik je odavno "odlepio" i nitko ne čita njegove gluparije kao ni one psihopatkinje Vedrane Rudan.

 

Spadala obična.... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
online
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
Anđeo bez falinge kaže...
dd.inc kaže...

Domagoj Margetic (neovisni novinar) strajka gladju vec 21 dan, bas iz razloga sto mu se ne dopusta rad i iznosenje istine (s cinjenicama!). Jel treba jos nesto reci?

 Ako je "neovisan" tko to Domagoju zabranjuje rad ?!

Tko mu smije zabraniti piskarati, pljuvati, vrijeđati majku, oca, zvati sve koje ne voli lopovima ?!

Kakve "istine" on objavljuje ?

 

Bio je Tuđmanov igrač a sad mu ne valja HDz. Prijete mu i to iz HDZ-a mada nema dokaza, kaže..  Lik je odavno "odlepio" i nitko ne čita njegove gluparije kao ni one psihopatkinje Vedrane Rudan.

 

Spadala obična.... 

Što znači Tuđmanov igrač? Osobno smatram da se čovjek pokušava izboriti za boljitak države/građana. Možda je u tom kontekstu i bio za Franceka u startu, no kasnije je progledao. Možda mu se umiljavao, kako bi imao direktan uvid u situaciju u državi, tko će ga znati.

Gluparije se na sudu kažnjavaju, a isto tako čisto sumnjam da je izmislio kako su mu skinuli emisiju, zastrašuju obitelj itd.

 

To što tip piše, a tebi izgleda da je neistina, ne mora tako i biti. Stari mi je bio radio u saboru za vrijeme rata, pa sam saznao ono što narodu nije bilo vidljivo. A to je da su na pozicije ljudi koje su smjenili, postavljeni totalno nesposobni ljudi za rad i obranu HR, ali vrlo sposobni za krađu. Kada su se nakon WWII djelile funkcije (direktori raznih poduzeća i sl.), Tito je rekao da Tuđmanu daju što god, samo da ga maknu dalje od kase. Očigledno je poznavao njegove sklonosti vrlo dobro. Dan danas kada kažeš u HR nešto kontra Tuđmana ili HDZ-a, odmah si najgori državni neprijatelja u očima glupog i zatucanog naroda, bez ikakvog razmišljanja da li je nešto što si izrekao moguće i točno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
dd.inc kaže...

Stari mi je bio radio u saboru za vrijeme rata, pa sam saznao ono što narodu nije bilo vidljivo. A to je da su na pozicije ljudi koje su smjenili, postavljeni totalno nesposobni ljudi za rad i obranu HR, ali vrlo sposobni za krađu. 

 Nije trebalo imati vezu u Saboru, samo dva oka i nešto iza njih.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
Anđele ne laprdaj o nečem o čemu nemaš pojma, nije bio "tuđmanov čoek" niti kad mu je bio savjetnik, a kamo li kasnije...
6 godina
protjeran
offline
Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

eto...

upecao si se kao i svi vi propali novinarčići. 

isto takve gluposti koje sam ja izvalio laprda i Margetić.

 

otac mu je bio agent KOS.a dokazano, bio je u HDZ-u u HDz mladeži, dokazano, surađivao je sa srpskim tajnim službama, dokazano jer je to sam izjavio. njegove bolesne teorije zavjera ne želim ni komentirati. ima na you tube pa tko želi neka gleda i sluša.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2018 11:36 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru
Anđeo bez falinge kaže...

eto...

upecao si se kao i svi vi propali novinarčići. 

isto takve gluposti koje sam ja izvalio laprda i Margetić.

 

otac mu je bio agent KOS.a dokazano, bio je u HDZ-u u HDz mladeži, dokazano, surađivao je sa srpskim tajnim službama, dokazano jer je to sam izjavio. njegove bolesne teorije zavjera ne želim ni komentirati. ima na you tube pa tko želi neka gleda i sluša.

 joj stvarno nemaš pojma, ne laprdaj više o navodni dokazima

 

prijatelji smo od prvog razreda srednje škole, stoput sam bio kod njega doma u šestinama, kod njegove stare u onoj banci na trgu žvakali sendviče, kod moje stare hamburgere

stari mu je bio sve samo ne agent kosa

zajedno smo osnovali hrvatsku mladež - ne hdz mladež, organizaciju koja je brojala preko 30.000 članova i zato smo mi, ne hdz mladež, imali poziciju savjetnika za pitanja mladih tuđmanu i savjetnika predsjedniku sabora

tuđman nas zbog toga nije mogao smisliti žive... nikad, ali apsolutno nikad nas nije osobno primio, iako smo imali ured u banskim dvorima, predstavljali hrvatsku na međunarodnim skupovima mladih poput onog u moskvi, kod pape u vatikanu i slično, nego je za bilo što slao lerotića

 

ovo dalje neću komentirati jer smo se razišli kad je prvi put izašao na izbore, s čim se osobno nisam slagao jer smo od početka bili apolitična organizacija

dakle, lupetaš gluposti o kojima nemaš pojma 

16 godina
offline
Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

Komentari na portalu 24 sata i dnevno.hr kazu drugacije. 90% hrvata vjeruje Mamicu,a 10% nisu sigurni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

Ja nisam ispunjava anketu.

Ljudi oko mene, njih 178 su svi protiv . Kakva je to anketa ?

Opet ju je pravio Margetić pl. Domagoj. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kakav haker! Lažirao je SMS-ove – na papiru

autor ankete je autor SMSova na papiru.. ili neki njegov rodjak (bliži).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice