Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

poruka: 18
|
čitano: 3.534
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira".
12 godina
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

 za clanak, autora, "vijest", a i mene jer klikcem na sranja.

Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

"Hakirala" 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
13 0 hvala 0
8 godina
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

ma fiktivni brak da bi kao konstitutivna manjina  dobila mjesto preko reda u svemirskoj postaji

waaagh
 
8 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
Svaka šuša je danas haker. Čak su i hadezenjare imale jednog.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

i moj pas je jutros bio haker: zahaklao se ogrlicom za granu u grmu i nije se mogao sam osloboditi. istodobno, velik broj riba na jarunu su hakeri onim sumanutim tipovima sa štapovima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

Koliko sam ja shvatio iz članka dama je imala pristup lozinci, na koji je način "hakiranje" ako pristupite računu za koji vam je dana lozinka, tom logikom smo svi hakeri jer pristupamo sopstvenim računima za koje znamo lozinke...

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
_počinjenog iz svemira"...Jel to onda znači da postoje dva svemira...jedan u kojem je zemlja...i drugi u kojem je sve ostalo...znam glupo pitanje...ima nas koji nismo dovoljno obrazovani...pa red je da pitamo..one koji znaju...A oni koji rade u IT sektoru su pravi znalci:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 16:57 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

Slažem se da je članak click bait, ali da stanem u autorovu obranu stavio je riječ hakirala u navodnike, barem u naslovu, tako da smo mogli pretpostaviti da je sranje od članka ...

King in the castle, king in the castle ...
 
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

Gdje je suprug u toj cijeloj prići?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
Meni izgleda kao da je bugov portal hakiran s obzirom kakve pizdarije pisu. Platite malo kvalitetnije prepsivace.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
Na Marsu?
15 godina
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
HCMAA kaže...
_počinjenog iz svemira"...Jel to onda znači da postoje dva svemira...jedan u kojem je zemlja...i drugi u kojem je sve ostalo...znam glupo pitanje...ima nas koji nismo dovoljno obrazovani...pa red je da pitamo..one koji znaju...A oni koji rade u IT sektoru su pravi znalci:)

 Naglašavanje činjenice da je ovaj "zločin" počinjen u svemiru ne implicira postojanje dva svemira, nego jednostavne činjenice da se ingerencija prava neke države prostire samo na njezinom teritoriju (i području iznad te teritorije koju ta država može kontrolirati), za razliku od svemira, nad kojim u principu nitko nema ingerencije.

Npr. niti jedna država koja ima svoje satelite u orbiti ne mora tražiti dozvolu od država na Zemlji, koje njihov(i) satelit(i) prelijeće(u).

 

Dakle, ne postoje dva svemira, nego postoji vrlo mali dio svemira koji je u nadležnosti neke države (teritorija te države na planeti Zemli, i zračni prostor iznad njega), i puno veći dio svemira nad kojim nitko nema nadležnost.

 

S obzirom da se ovaj slučaj dogodio na ISS-u, nad kojim pravnu ingerenciju imaju države navedene u članku, po njihovom međusobnom dogovoru, ovaj slućaj će biti pravno proceusiran, iako se dogodio u svemiru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 21:09 (maxym).
15 godina
odjavljen
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

Ako nekom daš pristup svom accountu, isti vrijedi dok ga ne opozoveš, a jedini dokazivi opoziv u slučaju ustupljene lozinke je promjena iste. Dakle, niti je hakirala, niti je počinila zločin, ako joj je lozinka ustupljena.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
A sta ako ti draga isprazni racun? Bez obzira sto si joj dao pin kartice, ne znaci da moze uzet sve novce.
12 godina
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

Bivša supruga "neovlašteno" pogledava stanje, a u svemiru je bivša također žena. No comment na situaciju, pogotovo na dio sa "hakiranjem".

Kao da Gloriju čitam, a ne Bug-ov članak.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
Ako zajedno privređujete, možete ili vjerovati jedno drugome ili voditi odvojene financije. U konkretnom slučaju se radi o uvidu u stanje koje u pravilu možeš dati i bez dodatne verifikacije potrebne za trošenje.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira

ma znam ja nju. krala nam je i buksala vece papir na stanici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kako je astronautkinja "hakirala" iz svemira
Ne
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice