Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

poruka: 39
|
čitano: 10.872
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?".
9 godina
neaktivan
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Iskreno na Bug se bas i nema nesto pametno za procitati pa eto kada i zalutam na stranicu obicno ju zatvorim nakon nekoliko sekundi :), ostatak vremena sam na forumu.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
vincimus kaže...

 

Upravo iz tog razloga smo napravili i zasebnu naslovnicu po uzoru na stari Bug OnLine: https://www.bug.hr/week

 

Tu su objave poredane isključivo kronološki - imate sliku, naslov i podnaslov. Ovome možete pristupiti klikom na "hamburger" na naslovnoj traci. Iako je dosta ljudi tražilo takvo rješenje, moram priznati da zamjenska naslovnica ima vrlo malo posjeta, a kad smo je pustili u rad, bilo je masovno oduševljenje.


Prvi put vidim ovo O_o .

I tek sada sam išao pogledati što sa glavne stranice vodi na to i skužio da je to ikonica za koju sam do sada mislio da vodi na opcije site-a. Ne znam točno zašto, možda zato što su ostale portalske stvari tekstualni link, a samo akcije koje se tiču funkcionalnosti (npr. pretraga - povečalo, account - avatar) imaju nešto grafičko umjesto teksta.

 

Možda je stvar u tome, ljudi nemaju pojma da je to zapravo link na tjedni pregled.

12 godina
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Bugu pristupam iskljucivo preko feedly-a. To je jedini nacin za ostati u toku, a ne gubiti masu vremena na snalazenje po portalu. Ovako feedly ima zbir svih objava u zadnjih 30 dana (izbacim sto me ne zanima jednim klikom) te me vodi direktno na clanak. RSS FTW 

 

BTW mali osvrt na veliki pad pristupa vikendom putem stolnih racunala - uhljebi vikendom nisu u uredima... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

evo kako izgleda moj profil.parametri su isključeni.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 16:42 (Igor150).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Evo kako izgleda moj profil.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
6 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
kerum kaže...

Bugu pristupam iskljucivo preko feedly-a. To je jedini nacin za ostati u toku, a ne gubiti masu vremena na snalazenje po portalu. Ovako feedly ima zbir svih objava u zadnjih 30 dana (izbacim sto me ne zanima jednim klikom) te me vodi direktno na clanak. RSS FTW 

 

BTW mali osvrt na veliki pad pristupa vikendom putem stolnih racunala - uhljebi vikendom nisu u uredima... 

 

Pa nije nekakva filozofija za snaći se na naslovnici portala. Pri vrhu naslovnice je blok urednički definiranih vijesti (dakle, tu se postavljaju istaknute vijesti za koje urednici smatraju da su zanimljivije te je važno da dulje budu aktualne). Ispod toga je čista kronologija. Imate naslov NAJNOVIJE OBJAVE i sve ide kronološki od najnovijeg do najstarijeg (ipak, vijesti iz gornjeg uredničkog bloka su izuzete iz tog kronološkog dijela da se ne duplaju).

 

U donjem dijelu naslovnice su tematski blokovi - Testirali smo, Znanost i tehnologija, Komentari dana, Rješenja za vaše probleme, Igre. Ovdje su po 4 posljednje objave iz navedenih kategorija.

 

Na samom dnu je blok najčitanijih vijesti u posljednjih tjedan dana, i to je to.

 

A opet, kome je teško snaći se, tu je tzv. week naslovnica koju sam ranije spomenuo.

Vinko Krištić | BUG Marketing
10 godina
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu

Ma nije njima problem u snalaženju na stranici nego njima je gušt prigovarat. To su odreda stručnjaci u disciplini zvanoj "traženje dlake u jajetu"

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
16 godina
online
Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Buga?

Da vidimo kako se uklapam:

  • Muškarac, star 34 godine - Ok, ovo ste 100% uboli! 
  • Dolazi iz Zagreba - Do sada sam samo jednom bio u njemu.
  • Bug.hr posjećuje redovito, a najčešće utorkom. Prilikom jednog posjeta na Bugu provede oko 4 minute i za to vrijeme pregleda 3 stranice - prvi deo tačan, za dalje nemam preciznu statistiku. 
  • Primarno se na Internet spaja putem stolnog računala, ali redovito koristi i mobilni Internet, posebno vikendom - tačno
  • Na stolnom računalu ima instaliran Windows 10, spaja se na Internet putem Chrome preglednika, a koristi monitor razlučivosti 1920x1080 piksela - Opera, Windows 7 ili 8.1, rezolucija je tačna
  • Ima Samsung pametni telefon s Android 7.0 OS-om - pogođena verzija Androida, Xiaomi ili ređe Lenovo (tablet)

 

Sve u svemu, oko 2/3.

 

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 10:58 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Kako izgleda profil prosječnog posjetitelja Bu
Samo pogled na desktop rezolucije govori o plateznoj moci, stvarno smo sirotinja od drzave..😑lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice