Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

poruka: 1.608
|
čitano: 683.849
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni".
13 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Ljudi, ja sam napisao post bas za ovakve slučajeve kad se netko registrirao bez referal linka a hoće free Card. Javite se na live chat support i recite da vam ne nudi opciju besplatne kartice i samo stavite nečiji referal link kad vas pitaju preko koga ste se registrirali. Nakon toga će vam reci da kupite karticu i da će vam momentalno refundirati sredstva. Ja sam tako napravio i evo očekujem ju 1.7
PSN: Carlikaa
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
TomekK kaže...

1) A koliko je naknada za placanje nekome tko nije u Revolutu?

2) Mogu li rezije placati sa Revolutom? i kolika je naknada?

3) Mogu li nekom (tko nema i ne zeli Revolut ili KEKS) na IBAN prebaciti kune i kolika je naknada?

 

 

1. Nema naknade

2. Režije ne jer nemaš gdje upisati poziv na broj (negdje sam vidio da ide preko e-pošte,ali oni uzimaju neku naknadu). Iban je iz UK

3. Ne bi trebalo biti naknade

 

Mogu se rezije normalno placati, polje za poziv na broj postoji, samo se ne zove tako nego "Reference"

 

Jedan od razloga zbog kojeg sam otvorio Revolut je placanje nekih racuna u Hr iz inozemstva (kreditna kartica) i radi normalno. Nema nikakve naknade, tocan iznos koji uplatim se pojavi na njihovom racunu. Jedina mana je sto je malo sporije, pa treba racunati s tim da moze proci 3-4 dana prije nego sto uplata stigne.

4 godine
protjeran
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Dobio danas poruku za besplatnu karticu narucena trebala bi stici kroz 2 tjedna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Niti nakon zadnjeg updejta Android verzije aplikacije ne radi TopUp iliti uplata sredstava na Revolut putem Google Pay-a. Da li je netko probao prebaciti lovu na Revolut putem Gpay-a?
Putem kartice radi ali je iritantno da moram uvijek token koristiti. Putem Gpay-a je elegantnije i ne treba nikakav token za nadoplatu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
izzy007 kaže...
Niti nakon zadnjeg updejta Android verzije aplikacije ne radi TopUp iliti uplata sredstava na Revolut putem Google Pay-a. Da li je netko probao prebaciti lovu na Revolut putem Gpay-a?
Putem kartice radi ali je iritantno da moram uvijek token koristiti. Putem Gpay-a je elegantnije i ne treba nikakav token za nadoplatu

 

Elegantnije je samo što ne radi :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
postoji li naknada ako sa pbz tekuceg preko mobilne app zelim prebaciti na revolut racun?
bilo od strane banke ili revoluta
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
siw1 kaže...
postoji li naknada ako sa pbz tekuceg preko mobilne app zelim prebaciti na revolut racun?
bilo od strane banke ili revoluta

 

Nema naknade za prebacivanje na Revolut ako unutar Revolut aplikacije dodaš PBZ karticu. Samo ćeš morati tokenom autorizirati transakciju što mene iritira.

GPay nije tražio nikakvu autorizaciju i bilo je jednostavnije ali više ne radi.

 

Ako iz PBZ mobilne aplikacije ideš na novi nalog i upišeš IBAN od Revolut kartice plaćanje neće proći jer se meni žalio da je IBAN predug.

 

 

7 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Evo ako još netko nije napravio račun:
https://revolut.com/referral/tonimie1
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ima li netko iskustva sa topup-om računa sa hpb mastercard karticom supersmart tekućeg računa? Radi li sve kako treba? Treba li autorizirati prebacivanje i na koji način? Unaprijed hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.7.2019 11:40 (Punti).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
izzy007 kaže...
siw1 kaže...
postoji li naknada ako sa pbz tekuceg preko mobilne app zelim prebaciti na revolut racun?
bilo od strane banke ili revoluta

 

Nema naknade za prebacivanje na Revolut ako unutar Revolut aplikacije dodaš PBZ karticu. Samo ćeš morati tokenom autorizirati transakciju što mene iritira.

GPay nije tražio nikakvu autorizaciju i bilo je jednostavnije ali više ne radi.

 

Ako iz PBZ mobilne aplikacije ideš na novi nalog i upišeš IBAN od Revolut kartice plaćanje neće proći jer se meni žalio da je IBAN predug.

 

 ja sam u pbzu i prebacio pare na revolut i isprobao s aliem taj revolut i navodno bi mi fizicka kartica trebala stici krajem sljedeceg tjedna.

 

12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Kako otkljucati crypto bez onih pozivnica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

imam problem sa prebacivanjem tih pocetnih 90kn sa pbz tekuceg.

probao sam prvo sa mtokenom autorizirati ali ne kuzim na koju foru to radi kada dok izadem iz mtokena i udem u revolut app, ukucam broj i kaze pogresno, vratim se u mtoken, a tamo generiran novi broj?

onda probam sa #withpay,ukucam broj i onda mi na sat vremena blokira pokusaje sa te kartice i izbaci da moram aktivirati 3ds autorizaciju u banci.

netko prosao slicno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
U PBZ banki treba imati ukljucenu 3ds autorizaciju i token. 50kn je jednokratna naknada.
Kad se u revolut da nalog za prebacivanje novca sa PBZ kartice , revolut prebaci na stranicu PBZ 3ds autorizacije u koju se treba upisat sifra broj koja se generira u aplikaciji PBZ mtoken. I kad se upise ta sifra novac se prebaci na revolut.
To je samo prvi put.
Poslije toga mene nikad vise nije trazio autorizaciju i token. Samo upisem iznos i novac je istu sekundu na revolutu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 0:05 (vlado051).
10 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Ja sam imao slican problem sa Zabom, pokusao sam na ekranu mobitela imati dvije aplikacije Revolut i mZaba (da odobrim tokenom uplatu za Zabe na Revolut) ali mislim da Revolut nije htio raditi u tom modu (split screen).

Sva sreca ja ima i onaj mali fizicki uredjaj za generiranje tokena pa to mogu napraviti ali nisam siguran kako to ostali koji imaju samo mZabu na mobitelu rade?!

14 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
10alex kaže...

Ja sam imao slican problem sa Zabom, pokusao sam na ekranu mobitela imati dvije aplikacije Revolut i mZaba (da odobrim tokenom uplatu za Zabe na Revolut) ali mislim da Revolut nije htio raditi u tom modu (split screen).

Sva sreca ja ima i onaj mali fizicki uredjaj za generiranje tokena pa to mogu napraviti ali nisam siguran kako to ostali koji imaju samo mZabu na mobitelu rade?!

 Imam token, ali radim to bez problema sa aplikacijom.

 

Otvorim revolut i pripremim sve za uplatu, zatim otvorim zabu i otvorim mtoken. Nakon toga se prebacim na revolut i dođem do dijela kad treba kod. Prebacim se na mzabu i kliknem OTP, zapamtim kod, prebacim se ne revolut i upišem ga. I radi bez problema.

 

bankarske aplikacije ne rade u split modu (ili bar nebi trebale). Meni je mzaba white screen u split modu, revolut nisam probao.

 

Problem može bit sa mobitelima sa malo RAM-a ako ubije jednu od aplikacija u pozadini.

Revolut pozivnica: https://www.revolut.com/referral/mario8da1
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Meni uredno radi autorizacija sa #withKEY iz (m)PBZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
kad upisem token izbaci neuspjelo i dok se vratim u mtoken app tamo se broj promijeni.nije mi jasno kako to funkcionira uopce, nisam taj mtoken za nista drugo koristio.
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Za mToken ako ne možeš zapamtit svih 6 znamenki, prilikom generiranja koda, zapišeš ga negdje, te onda otvoriš revolut gdje treba autorizirat i upišeš taj kod.

#withKEY kod ostaje isti određeno vrijeme i kada prebacuješ među aplikacijama.
11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
ok jasno mi je da mogu zapisati broj 😁, nije to problem vec kada ga upisem na revolutu izbaci pogresku da nije tocno i kada se vratim u mtoken tamo stoji drugi broj (jer se valjda generira novi).
kod #withkey isto tako kaze kriva lozinka, nisam tako mutav da ne mogu tih 6 brojeva ispravno prepisati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 16:57 (siw1).
11 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
imam mobilno bankarstvo,mtoken app, pbz app i nije mi jasno zasto kaze da moram aktivirati 3ds, ako vec je, valjda?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Pokušaj se prijaviti na pbz internet bankarstvo i vidi u postavkama traži li ti broj telefona.

Možeš li se uopće prijavit na internet bankarstvo?
12 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Ja nisam uspio ni na Monese niti na Revolut racune prebaciti novce sa tekuce Vise od PBZ-a. Isto sam imao problema sa #withkeyem. Onda sam umjesto Vise tekuceg iskoristio Visu od ziro racuna i ta najnormalnije prolazi. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Bitanga kaže...
galinjo24 kaže...
Jel kome kad je uplacivao na revoult karticu skinulo 2 puta iznos.. Prebacio sam 1x90 i 1x110.. Pise da imam 200kn..a preko addiko aplikacije pise da je skinuto 2x90 i 2x110. U pitanju je revolving master

 

 Izgleda da ovaj problem nisu uspjesno fixali. Prekjucer sam obavio uplatu stotinjak kuna sa moje Vise na Revolut i sad se logiram u internet bankarstvo da nesto drugo provjerim kad vidim da mi pise Revolut uplata 2X, sa istim transakcijskim brojem. Ujutro cu do banke i nadam se da ce oni to rijesti. Ali ako ce im se ovo i ubuduce dogadjati to mi se bas ne svidja.

4 godine
protjeran
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Stigla mi kartica. Izgleda fora a pakiranje premium 😁

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Evo jos jedan link za registraciju, besplatno slanje kartice, 50kn vama i 50 meni
https://revolut.com/referral/vladim0hix

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 18:45 (vlado051).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

Evo linka za registraciju ako nekom treba:

https://www.revolut.com/en-HR/referral/marijo2p84

Gale
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob

Stigla i meni kartica jučer. Obzirom da sam platio šiping 41.99, bolje sam se osjećao kad sam vidio pakiranje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 17:00 (dax-lax).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mobilni

"Get €8 for each friend who signs up, verifies their identity and orders a card. They will get €8 after their first card payment."

Linka za registraciju:

https://revolut.com/referral/milana0iw!5m

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2019 21:42 (jzrskc).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
jzrskc kaže...

"Get €8 for each friend who signs up, verifies their identity and orders a card. They will get €8 after their first card payment."

Linka za registraciju:

https://revolut.com/referral/milana0iw!5m

 

Ne bude nitko dobio nikakve pare bez brige.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Kako koristiti Revolut - digitalni pametni mob
Zašto to govoriš? Ja sam se prijavio prije nekih 15 dana preko nekoga i dobio 40 kn..

Evo i moj link (oboje dobivamo 40 kn, naravno nakon registracije i one minimalne uplate)

Sign up with my link and get a free Revolut card for awesome exchange rates abroad.

https://revolut.com/referral/martinktwe!5m
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2019 11:48 (brka911).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice