Kako odabrati Android TV box

poruka: 168
|
čitano: 64.762
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako odabrati Android TV box".
13 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Alfredo nr.2 kaže...

Na kraju je box završio kod prijatelja. On kaže da mu je odličan, da nije vidio brži android box. Sve me radi ko podmazano. E sad ja nisam vidio osobno pa ti ne mogu garantirat.

 Ajd molim te neka max brzinu izmeri koju gura ako nije problem...

15 godina
offline
Kako odabrati Android TV box

Drage volje, no on to ne zna, a ja neću do njega skoro. Žao mi je. Možda netko drugi s foruma ima isti pa ti bude mogao odgovoriti.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako odabrati Android TV box

Uzeo sam x96 max, moze preko 500mbs proterat tako da fino radi....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako odabrati Android TV box

Bok,

 

razmišljam o kupovini boxa, i to sa njuškala gdje su boxevi već podešeni na programe. Koji sa njuškala bi bio za preporuku? Recimo jel potrebno 4GB ram-a, jel potrebno 32GB rom-a, znam da je bolje imat 8-jezgreni procesor ali jeli potreban za gledanje filmova i serija. Čujem i neke igre se spominju i igranje na boxu. Upotreba bi bila gledanje filmova i serija, live tv, možda bi bilo dobro i 4k slika. Znači koji od ponude na njuškalu je bestbuy: https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=android+tv%20box%20sa%20programima&sort=cheap

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako odabrati Android TV box
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

@jelincav

Ukoliko želiš, možeš proći više nego duplo jeftinije, na način da kupiš na istom mjestu gdje kupuju i preprodavači sa njuškala.

Imaš hrpu online trgovina, ja sam konkretno kupio na geekbuying, pazeći da poklikam skladište u Poljskoj ( unutar EU, tako da nema dodatnih davanja), i došlo za 7 dana.

Geekbuying ima storage i u Italiji i Njemačkoj,... a najjeftinije i free poštarina je bila kada sam kliknuo na Poljski storage.

Znaju boxovi biti i na ponudi dana, tad je cca 100 kn.

Nema se tu kaj posebno podešavati, gore je android , znači ponašanje kao na mobu, a tutorijala mali milion.



4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Meni je u tom cjenovnom rangu H96 MAX PLUS (s Rockchipovim procesorom) zakon. Imam ga pola godine i vrti mi filmove u full HD-u bez i jedne greške.

Puno stabilniji se pokazao nego X96 s Amlogicovim proc. koji mi je znao zamrznut.

Jedino što ja ne bih kupovao na Njuškalo. Radije dam 50, 60 kn više da dobijem račun i garanciju.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
mediaexpert kaže...

Meni je u tom cjenovnom rangu H96 MAX PLUS (s Rockchipovim procesorom) zakon. Imam ga pola godine i vrti mi filmove u full HD-u bez i jedne greške.

Puno stabilniji se pokazao nego X96 s Amlogicovim proc. koji mi je znao zamrznut.

Jedino što ja ne bih kupovao na Njuškalo. Radije dam 50, 60 kn više da dobijem račun i garanciju.

 

Pozdrav, da li znate gdje se kod nas može kupiti taj H96 max plus u trgovini (da nije njuškalo)?

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
IvanMat kaže...
mediaexpert kaže...

Meni je u tom cjenovnom rangu H96 MAX PLUS (s Rockchipovim procesorom) zakon. Imam ga pola godine i vrti mi filmove u full HD-u bez i jedne greške.

Puno stabilniji se pokazao nego X96 s Amlogicovim proc. koji mi je znao zamrznut.

Jedino što ja ne bih kupovao na Njuškalo. Radije dam 50, 60 kn više da dobijem račun i garanciju.

 

Pozdrav, da li znate gdje se kod nas može kupiti taj H96 max plus u trgovini (da nije njuškalo)?

 

 Imaš na Bazzar.hr

 

Vjerojatno ima još negdje. Guglaj.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.4.2021 10:54 (mediaexpert).
10 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
lp kolega je uzeo x95 tv box i ne radi mu kodi te niti jedan sportski program mu ne lovi. Molim pomoć
Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Kako odabrati Android TV box
Da li netko zna zbog čega se KODI ne može više instalirat na Andorid Boxu-u.
Hvala.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Kako odabrati Android TV box

Kupujem TV box pa me zanima da li je ok kupiti s Android 9.0 operativnim sustavom, ili je ipak pametnije ići na Android 10.0, makar su ti dosta skuplji.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Uzmi Android 9.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Normalno da je bolje uzeti s desetkom. Ja sam nedavno dobio H96 Max s Android 10 na testiranje i po svemu je znatno bolji od istog boxa s devetkom.

A mislim da nije neka razlika u cijeni, možda stotinjak kn, a ipak ga možeš koristiti slijedećih 5, 6 god bez brige.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
mediaexpert kaže...

Normalno da je bolje uzeti s desetkom. Ja sam nedavno dobio H96 Max s Android 10 na testiranje i po svemu je znatno bolji od istog boxa s devetkom.

A mislim da nije neka razlika u cijeni, možda stotinjak kn, a ipak ga možeš koristiti slijedećih 5, 6 god bez brige.

 

Ok, hvala.

Taj H96 Max sa Android 10.0 se prodaje na Njuškalu za 650 kn, to mi zvuči preskupo. Sa 9.0 je 400 kn. 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box

Njuškalo ti nikako ne bih preporučio, svašta se prodaje, a nemaš nikakvu garanciju.

 

Evo, kod nas imaš ovaj:

 

https://bazzar.hr/p/DEKNAKR-android-10-0-tv-box-h96-max-6k-4gb-32gb

 

A uvijek možeš naručit i jeftinije iz vana (al isto upitna garancija).

7 godina
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
Pozdrav ljudi, kupio bih neki box, noob sam totalni pa molim za pomoć :)

Bitno mi je da mogu gledati 4k bez stekanja na yt i skinuti filmovi preko torrenta i usb-a da mi rade bez zamrzavanja,htio sam uzeti X96Q max, ali vidio sam u recenziji da ne može vrtiti 4k, pa ako može pomoć i provjerena informacija za box koji to može?
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Kako odabrati Android TV box
mediaexpert kaže...

Njuškalo ti nikako ne bih preporučio, svašta se prodaje, a nemaš nikakvu garanciju.

 

Evo, kod nas imaš ovaj:

 

https://bazzar.hr/p/DEKNAKR-android-10-0-tv-box-h96-max-6k-4gb-32gb

 

A uvijek možeš naručit i jeftinije iz vana (al isto upitna garancija).

 

Kupio taj. Za sad radi odlično, hvala!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice