Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomoć Fl

poruka: 8
|
čitano: 3.324
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomoć Fl".
15 godina
offline
Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomoć Fl

Skoro 3 god sam koristio flud na S5, mi note 10, S10e, ...  Po meni, jedini app koji radi bez pitanja. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomoć Fl

LibreTorrent također nije loš. Dosta sličan Fludu, ali otvorenog koda i besplatan bez oglasa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 7:11 (Marko :D).
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomo

zamisli da ios (bez jb) ima takvu normalnu slobodu, torent, kodi i ostale legalne aplikacije..
takve stvari plus spajanje misa, tipkovnice i monitora na mob, tj. pretvaranje moba u pc uklanja potrebu za standardnim pc vecini korisnika, to je velika prednost androida

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 11:55 (digitall).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomo
Vec nekoliko godina sam na placenom utorrentu. 99 posto zbog odlicnog remota gdje u dva klika pokrenem download na kompu gdje god se nalazim.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomo

zamisli da ios (bez jb) ima takvu normalnu slobodu, torent, kodi i ostale legalne aplikacije..
takve stvari plus spajanje misa, tipkovnice i monitora na mob, tj. pretvaranje moba u pc uklanja potrebu za standardnim pc vecini korisnika, to je velika prednost androida

Ako ti je do toga bezbolno si slozis altstore i sideloadas sve aplikacije koje hoces, pod uvjetom da imas .ipa fajl (nekaj ko .apk na androidu), iTorrent imas na githubu za skinuti, redovito se azurira. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 15:45 (pankreas).
9 godina
offline
Re: Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomo

znam, imao sam iphone i ipad

poanta je nešto drugo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 16:14 (digitall).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomo

Od iOS 13 mogu se spajati miševi, ima i track pad sa kurzorom, a možemo i žičano spojiti prijenosne razne USB memorije za prijenos svih vrsta dokumenata i datoteka, za koje smo prije ili trebali uraditi  jailbreak ili imat posebne stickove prilagođene za iPad/iPhone koji su bili spori.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 23:09 (markog).
9 godina
offline
Re: Kako preuzimati torrente na smartfonu? Uz pomo

to znam.

ali miš i tipkovnica nemaju previše smisla ako ne možeš spojiti monitor i imati desktop mode, otvoriti hrpu prozora istovremeno i sl., što android godinama ima

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 8:45 (digitall).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice