Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

poruka: 10
|
čitano: 3.330
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p".
13 godina
offline
Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

Ja bih rekao da normies zuje vise na mobu, dok ja samo ujutro za neke vijesti nabrzinu i na godisnjem. Sve ostalo je na PCu koji je miljama bolji u tome.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Kako provodimo vrijeme online? Pola na računal
Mad Ant kaže...

Ja bih rekao da normies zuje vise na mobu, dok ja samo ujutro za neke vijesti nabrzinu i na godisnjem. Sve ostalo je na PCu koji je miljama bolji u tome.

 Tablet nije los. Mob/PC 50%. Jedino problem je sto bugov mobilni forum uzas (kad radi).

9 godina
neaktivan
offline
Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

Na računalu 90%. Na mobu samo poruku poslat eventualno nesto malo prosurfat iz dosade.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako provodimo vrijeme online? Pola na računal
Ja koristim skoro isključivo desktop varijantu Bug foruma na mobitelu.
16 godina
online
Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
11 0 hvala 0
12 godina
online
Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

Prošle godine sam i ja provodio 50% vremena online na mobu, 50% na PC-u dok je ove godine obrnuto. 

 
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

173,4% "površina radnog stola". ostatak na mobu (a nije da nisam pokušao no užasnuh se od sitnarija/buhica, reklama, nepreglednosti, reklama, reklama, neintuitivnosti, reklama ... te se na krvi koju sam pronašao na parkiralištu ispred "mladosti" poslije noćne tučnjave, a uz dopuštenje žandara, zavjetovah na vječnu internetsku nepokretnost). u svako slučaju, pola pije, pola šarcu daje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 16:04 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

Ja sam uglavnom na tabletu kad sam na netu... ali 6 sati prosjek ?!?? Wtf.. 8 sati spavas, 8 radis... i skoro sve ostalo vrijeme na netu? Nemoguce, valjda ljudi imaju i neki zivot van kompa i neta

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako provodimo vrijeme online? Pola na računalu, p

S obzirom da mi je PC spojen na TV u dnevnoj sobi, većinu online vremena gledam u veliki ekran. (Udobno iz fotelje). Da je PC povezan samo na monitor na radnom stolu, udio gledanja u mali ekran bi, u cjelokupnom online vremenu, bio malo povoljniji u korist mobitela, jer bi mi bilo lijeno ustati do radnog stola.

No, pod pitanjem u anketi ja sam razumio da se pita samo za browsanje.

Eh, sad, ako pod online brojite i komunikaciju kroz viber i slične aplikacije, onda stvari još idu u korist telefona. Također, tu ne brojim poslovne stvari, nego samo moje bivanje online iz osobnih potreba.

 

Što se tiče tableta, nikad se nisam navikao jer mi je tablet nezgrapan u ruci i brzo me ruke počnu boljeti. Iskustvo nešto većeg ekrana u odnosu na telefon je nedovoljno poboljšano, u odnosu na gubitak ergonomije. I dalje je to "mobilno surfanje", koje je, ipak, praktičnije na telefonu.

morrisoN
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provodimo vrijeme online? Pola na računal
fale im 2 sata sta su za volanom i svejedno tipkaju po mobitelu... dovoljno je povirit na ulicu, svako drugi ima mob u ruci dok vozi...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice