Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

poruka: 20
|
čitano: 4.006
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019".
16 godina
neaktivan
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Padre pop često trkelja na TWiTu.  Dosta voli kašiku,pa ubacite nešto ispod peke.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 3 hvala 0
10 godina
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

 

Ulaznica je tu. Godišnji uzet na taj dan. Sve obaveze i brige mogu na taj nestati. Dan kada se održava BUG Future Show 2019.

 

Od svega je najbitnije ovo što je BFS, odnosno BUG - centar tolerancije na različitosti, drugarstvo i strast prema kompjuterima, odnosno tehnologiji.

 

BUG, rula nadmoćno!

 

E, veoma lajkam ovodišnji logo BFS. Sve je plavo i veselo, a ne igra Dinamo.

 

 

Dragi moji, vidimo se!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 12 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Pomislim nekada da je PzKpfw sofisticirani troler koji u stvari dubinski trola bugovce, opsesivno i dugotrajno, naslađujući se danom kada će strgnuti masku, poslati ih sve u 3pm i razotkriti svoje pohvalne postove kao presoljeni sarkazam.

 

Ali to je sigurno samo projekcija moje zbaludjele misli što "od sreće tugu tka"...

 

 

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019
torrente kaže...

Padre pop često trkelja na TWiTu.  Dosta voli kašiku,pa ubacite nešto ispod peke.

Za njega samo jabuke pa luk itd, dakle mučki forsirat povrče i voče fučkaj ga.Kaj se tiče kraja, pa valjda ide najbolje za kraj ili bi tak trebalo bit.

 

"Ovogodišnji će Bug Future Show zaključiti Marina Krleža, urednica Seksoteke koja će na provokativan, otvoren i zabavan način progovoriti o tehnologiji i seksu u predavanju naslovljenom "Cyber seks, biseksualnost, netipičan seks, otvorene veze i seksualni roboti"."

 

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
10 godina
suspendiran
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Gospodine velečasni, već kad volite svima i u javnosti pokazivati vašu ideologiju i uvjerenja, kako glasi 5. smrtni grijeh?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

hahaha.. I see what you did there 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019
rambox kaže...
torrente kaže...

Padre pop često trkelja na TWiTu.

"Ovogodišnji će Bug Future Show zaključiti Marina Krleža, urednica Seksoteke koja će na provokativan, otvoren i zabavan način progovoriti o tehnologiji i seksu u predavanju naslovljenom "Cyber seks, biseksualnost, netipičan seks, otvorene veze i seksualni roboti"." 

 

 

Pa jel ima išta o konkretnom IT-u na tom vašeru?

5 godina
neaktivan
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

jad jada

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019
AKosir1990 kaže...
rambox kaže...
torrente kaže...

Padre pop često trkelja na TWiTu.

"Ovogodišnji će Bug Future Show zaključiti Marina Krleža, urednica Seksoteke koja će na provokativan, otvoren i zabavan način progovoriti o tehnologiji i seksu u predavanju naslovljenom "Cyber seks, biseksualnost, netipičan seks, otvorene veze i seksualni roboti"." 

 

 

Pa jel ima išta o konkretnom IT-u na tom vašeru?

 Suska se u da ce biti Candy Crush turnir sa bogatim nagradama, ali nije jos 100% potvrdjeno.

13 godina
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Ako netko ima viška jedan kod za ulaznicu za ovaj Bug freak future show, bio bih zahvalan da mi pošalje u inbox. :-)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Imam ja pa nek se javi kome treba, neću moći ove god

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Moram priznati da mi je žao što se Bug povodi za pomodnim proklamacijama transhumanizma. Možda je samo zbog teksta, ali ovo mi više djeluje kao promocija nekakve ideologije nego najava tech događaja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 20:28 (NiramX).
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

A sto ti je bfs? Posaljes mailove, razgovaras s ljudima, sve to u svrhu da nades sponzore, oni sve placaju, jos ti zaradis, i sto je jos vaznije tvoje je, kada postane popularan sto nikada nece biti mozes uzimati jos sponzora i tako zaraditi lovu, bfs, reklame na bugu i jadan casopis koji je mrtav godinama su im jedini prihodi. Moraju izmisljati neke gluposti da bi privukli publiku.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019
Sta ti mislis da je lako pronaci sponzore, platiti predavace, reklame, prostor itd. i da ti se sve to skupa na kraju isplati? Zasto tako negativno razmisljanje? Ako je pala potraznja za casopisom npr. Onda je logicno da se pronadje alternativan nacin za zaradu. Ili mislis da trebaju propasti pa tek onda izmisljati alternativan nacin zarade. Onda je kasno. Na ovaj nacin barem donekle pomazu da ljudi izadju iz kuce, educiraju se, malo druze i razmjene iskustva. Buduci da je ovakvih eventa premalo kod nas. Zadnje i ne najmanje bitno je to da ljudi koji to rade prehranjuju svoju obitelj i ne stete nikome. Za razliku od politi*ara.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

O cemu ti pricas? Jeli ti vidis sto je bug danas ili si zaostao u vremenu bez uvrede. "Vijesti" stare nekoliko dana/tjedana/mjeseci, ne dovode nikakve ljude koje bi prezentirali nesto novo nego uvijek staro koje si procitao vec 10 puta negdje jedina razlika je doci tamo i slusati nista drugo. Casopis od 35kn koji je isti sajt sa starim vijestima. Pokusavaju dobiti subove i preglede na jubitu, ali im to ne uspjeva nije ni cudo. Ispod svake vijesti oglas da preporucuju links, pa mislim se koga oni lazu? Sto ga nisu preporucivali prije nego kada im je links platio onda ih preporucuju.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019
PzKpfw kaže...

 

Ulaznica je tu. Godišnji uzet na taj dan. Sve obaveze i brige mogu na taj nestati. Dan kada se održava BUG Future Show 2019.

 

Od svega je najbitnije ovo što je BFS, odnosno BUG - centar tolerancije na različitosti, drugarstvo i strast prema kompjuterima, odnosno tehnologiji.

 

BUG, rula nadmoćno!

 Prije ulaska u dvoranu navuci kondom da ne poprskaš ostale posjetitelje.

6 godina
protjeran
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Imam 2 koda za BFS pa ako netko treba ulaznice - PP.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Također nudim 2 koda za ulaznice. Jbg, radni je dan, ne mogu ići. Na pp ako ima zainteresiranih.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019
Proslijedjujem dva koda kome trebaju, jer BFS rula nadmocno radnim danom kao i uvijek :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ovo su keynote predavači Bug Future Showa 2019

Ide li još tko sam na BFS da mu se pridružim? 

 

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice