Kia predstavila koncept električnog romobila

poruka: 7
|
čitano: 2.240
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kia predstavila koncept električnog romobila".
10 godina
offline
Kia predstavila koncept električnog romobila

Po slikama bih rekao da su mu mali kotaci i pune gume, sto je veliki minus kod e-romobila.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kia predstavila koncept električnog romobila

A i taj gazni dio nije bog zna što...

16 godina
offline
Re: Kia predstavila koncept električnog romobila
Ja imam Segway ES1 sa 8 incha punim gumama i puno su bolje od xiaomievih pneumatskih guma. Dapace, vecina korisnika mjenja odmah nakon kupnje na pune gume.

Kaj se tice ovog romobila, kotaci su stravicno premali. Ne znam u kojoj drzavi imaju toliko savrsene staze da ne moras silaziti sa njega svakih 50 metara pritom paziti i na najmanje neravnine. Trend ide prema tome da se pojavljuju sve veci modeli - segway g63 sa 10 incha kotacima, a cujem i da sljedeci xiaomi model bude imao vece kotace (i nosivost oko 130kg). Ovo od Kie izgleda kao fus nekog dizajnera kojemu je bilo dosadno na poslu.
15 godina
offline
Kia predstavila koncept električnog romobila

ova cura bila bi ausweiss za romobil. bez nje - štanga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kia predstavila koncept električnog romobila

Ovo je apsolutno neupotrebljivo sa ovako smijesno malim kolima. Debil projektirao, stvar je opasna po zdravlje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kia predstavila koncept električnog romobila
Ili ja moram na dijetu...ili oni moraju proizvod s većom nosivošću
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kia predstavila koncept električnog romobila
Kako ih nije sramota izlaziti u javnost s ovolišnim točkićima?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice